ראשי » מדריכים

מדריכים

מדריך: כך תמזערו את חלון המייל באייפון לשלב יותר מאוחר, מבלי לשמור טיוטה או להסתבך במחיקה

קרה לכם שאתם כותבים מייל, ובאמצע נזכרתם שאתם צריכים להסתכל על מייל אחר, אבל אין לכם אפשרות לחזור אחורה מבלי לשמור טיוטה או לבטל לגמרי את המייל? מה עושים? ממזערים את חלון כתיבת המייל החדש! ושולחים את המייל בשלב מאוחר יותר.

המשך קריאה »

כיצד להגביר את מהירות האינטרנט באנדרואיד שלכם

רוב, אם לא כל השימוש בסמארטפונים הוא דרך האינטרנט, הודעות, גלישה, צפייה התכני ווידאו, משחקים, ועוד. אך לא אחת, גם ללא קשר לרמת הקליטה, החיבור ותעבורת הנתונים איטית להחריד וזה מתסכל.

המשך קריאה »

להפסיק לתת לסירי ולמרכז ההתראות שלכם מידע שיפליל אתכם

כחלק מהגדרות ברירת המחדל (לא ברור למה…) סירי ומרכז ההתראות יכולים לתת מידע לכל דורש, גם אם האייפון נעול. כן, קראתם נכון. אתם יכולים לנסות זאת בעצמכם. תנעלו את האייפון, עכשיו תנסו לפתוח את מרכז ההתראות, המון מידע יש שם. כנ״ל אם תנסו להפעיל את סירי.

המשך קריאה »

כך תשפרו את פונקציית ״העתק – הדבק״ באנדרואיד שלכם

חלק מהפיצ׳רים המובנים מאליהם בכל מערכת הפעלה, זה ״העתק הדבק״, שמאפשר לעתיק טקסט מכל מקום, ולהדביק אותו לכל מקום, ו….זהו. לחלק מהמשתמשים יכול להיות שזה מספיק, אבל, מי שרצה לשתף את הטקסט, או לשמור בזכרון את הטקסט שהעתיק לשימוש עתידי, זה כבר לא מספיק.

המשך קריאה »

נתקלתם בבעיות בפריצת iOS 9? להלן כמה מהפתרונות

ההתרגשות הנובעת מקבלת דבר בדמות פריצת iOS 9 שאפל עצמה הגדירה כבטוחה ביותר, לאחר זמן רב של ציפייה היתה גדולה, שכן אתמול השתחררה כלי הפריצה לקהל הרחב. וכמובן עבדכם הנאמן לא שכח להביא לכם גם מדריך מסודר שלב אחרי שלב. אך, כמו כל דבר חדש, גם כאן התגלו בעיות שונות אצל משתמשים.

המשך קריאה »

מדריך פריצה לגירסאות iOS 9.0 – 9.0.2 באמצעות Pangu9

אמש, שחררו חברי קבוצת Pangu את כלי הפריצה שלהם שמיועד ל iOS9, לאחר אין ספור שמועות והשערות מי אכן ישחרר את כלי הפריצה הזה. כיוון שהפריצה שונה מאוד מהפריצה לגרסה הקודמת, ייתכן מאוד שהרבה תוספים לא יעבדו בצורה מיטבית.

המשך קריאה »

איך ניתן לשמוע מוזיקה מיוטיוב ברקע במכשיר האנדרואיד שלכם

יישומי יוטיוב המובנים במכשירי האנדרואיד אמנם יעילים וטובים, אך חסר בהם םיצ׳ר מרכזי אחד לשמוע את המוזיקה ברקע. בעוד שלמכשירי האייפון יצא עדכון לאפליקציית יוטיוב המאפשר את זה, משום מה לאנדרואיד זה קצת נשאר מאחור.

המשך קריאה »

פיצ׳ר ״סיוע לרשת אלחוטית״ באייפון. איך זה עובד?

בגדול, וכמו שתראו בהסבר הקצר שכתוב באייפון על הפיצ׳ר הזה, מטרת הפיצ׳ר הוא, לסייע לרשת האלחוטית אם הקליטה לא טובה על ידי שימוש בנתונים הסלולאריים. עם זאת, משתמשים שלא מבינים את המשמעות של זה, חבילת הגלישה שלהם נגמרת מהר.

המשך קריאה »