ראשי » אנדרואיד » עדכון גירסה במרקט לאפליקצית הממשק המועדף למכשיר – Go Launcher EX
זמן קריאה: כ- 2 דקות

עדכון גירסה במרקט לאפליקצית הממשק המועדף למכשיר – Go Launcher EX

[mr]com.gau.go.launcherex[/mr]

“Go Launcher EX” הוא הממשק המועדף עלי. לא משנה עם איזה מכשיר אני עובד או איזה ROM התקנתי אני תמיד מעדיף להשתמש בממשק הזה. אני אמנה מספר יתרונות מצומצם שמבחינתי נותנים את הערך המוסף לממשק הזה, אבל מי שמעוניין לדעת עוד מוזמן לצפות בסרטון הבמשך – קחו בחשבון שיש הרבה.

טוב, אז נתחיל בזה שדפדוף בין האפליקציות נעשה בצורה רוחבית כשניתן לסדר אותן לפי רצוננו כמו במכשירי הסמסונג ולא אופקית כמו במכשירי ה- HTC. ניתן ליצור תיקיות ולסדר את האפליקציות בתוכן.

אני רק אציין שאני מתיחס לתפריט האפליקציות ולא למסכי הבית כמובן. לחיצה ארוכה על אחת האפליקציות תגרום לכולן לשקשק ואנחנו נוכל לסדר אותן או להסירן (כן, כמו באייפון). באותו תפריט האפליקציות נוכל ליצור תיקיות ולאחסן שם אפליקיציות ככל העולה על רוחנו. בנוסף לתפריט שמציג את כל האפליקציות אנחנו מקבלים עוד שני טאבים של אפליקציות אחרונות שהשתמשנו בהם, ואפליקציות שעדיין רצות עם אפשרות לסגור את כולן, בהחלט הוספה בעלת שימושיות גבוהה. חוץ מלערוך את מסכי הבית, מה שניתן בכל ממשק נוכל גם לערוך את לחצני הבסיס, להוסיף כמה שנרצה ולהחליט באילו איקונים להשתמש. נוכל לקבוע באיזו אנימציה מסכי הבית יתחלפו, את גודל ה”גריד”, מהירות הפיכת המסך ועוד ועוד ועוד… באמת שיש לי עוד להוסיף אך אני אתן לבחור מהסרטון לשעמם, אההה, להדגים לכם.

הורדת ה-Launcher מתורגם לעברית מכאן

אודות פיסינט

מתחזק האתר בי שייר, בזמני הפנוי מעדכן בנושאי אפל ואפליקציות, לשאלות בכל נושא הכולל טכני ניתן לשאול בפורום בי שייר: http://forum.b-share.com

כדאי לקרוא גם:

הגדרה יותר מפורטת של הזמן שבו תרצו להפעיל את זה.

הפיצ׳ר ״נא לא להפריע״ שיש באנדרואיד, עדיף מזה שב- iOS

שלא תבינו לא נכון. חייב להתקין אפליקציית צד ג׳ של נא לא להפריע באנדרואיד, כי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים