ראשי » אפסטור » בקרוב | אפליקציית WhatsApp תקבל עדכון גירסה 3.0 – עם שלל הטבות
זמן קריאה: כ- 3 דקות

בקרוב | אפליקציית WhatsApp תקבל עדכון גירסה 3.0 – עם שלל הטבות

בהתבסס על מחקר של informatandm.com שפורסם כאן לראשונה באתר, עולה כי ישנה עליה משמעותית בכמות שליחת ההודעות מבוססות IP. בכל יום, נשלחות כ -19.5 מיליארד הודעות מבוססות IP, בעוד נשלחות "רק" כ -17.6 מיליארד הודעות טקסט רגילות. הסיבה לצמיחה האדירה של הודעות ה-IP, היא העובדה שרוב השירותים ניתנים בחינם ויש צורך בחיבור לאינטרנט בלבד. אפל עלתה על הגל, והוציאה לפני כשנתיים (עם השקת iOS 5) את שירות iMessage, אפשרות נוספת להעברת הודעות מבוססות IP. למרות התחרות הרבה, WhatsApp תפסה לה מקום של כבוד.

WhatsApp3

WhatsApp, אפליקציית ההודעות הפופולרית ביותר, אמורה לצאת בקרוב עם עדכון לגרסא 3.0. עדכון הגרסא לא יהיה קריטי מבחינת תיקוני באגים (מפני שהאפליקציה כבר יציבה ומקצועית מספיק), אך יכיל שינויים משמעותיים במספר רבדים, אשר יהפכו את עדכון הגרסא לכדאי ביותר.

מה צפוי בגרסא 3.0:

  • אגרה שנתית – בהתחלה היה נראה כי המודל העסקי החדש של WhatsApp יהא עבור הסמארטפונים הנושאים את פלטפורמות חלונות ואנדרויד, אך כפי הנראה, משתמשי ה- iOS היו האחרונים ליפול באותה רשת. ככל הנראה, כל המשתמשים אשר רכשו את האפליקציה לפני צאת גרסא 3.0, לא יצטרכו לשלם.
  • גיבוי של נתוני השיחות ב- iCloud, ובעת מחיקת האפליקציה או שחזור יסתנכרן הגיבוי לאפליקציה.
  • Push-To-Talk – כעת ניתן לשלוח הודעות קוליות קצרות דרך WhatsApp בסגנון TalkBox ודומותיה.whatsapp-3-0
  • שליחת תמונות מרובות ולא כמו שעכשיו אפשרי רק תמונה אחת.

    whats-app3-0-feature2

  • שינוי מספר הנייד יהפוך לפשוט יותר – ההרשמה לא תהיה קשורה כלל למכשיר.
  • פני השטח ישתנו במקצת – כנראה שיבוצע שינוי קל לעיצוב של האפליקציה.

אפליקציות המסרים המידיים הקיימות באפסטור רבות מספור. מבחר רחב זה מביא משתמשים רבים לבלבול של "איזו אפליקציה כדאי להתקין?" תנו לי לפשט לכם את התסבוכת – תתקינו אפליקציה חינמית להורדה ולשימוש כאחד, כגון MessageMe. התכתבות מהנה.

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות בן גביזון

כתב בכיר לשעבר באתר מצוין זה - ניתן לצפות בארכיון כתבותיי. בהסמכתי אני מנהל רשתות, חובב צילום וטכנולוגיה, מעריץ מושבע של Apple, עם ניסיון רב בפריצות והתקנות למיניהן עבור ה- iDevices. הכתובת הנכונה בכל הנוגע לבעיות טכניות, עם התמחות בבעיות iDevices.

כדאי לקרוא גם:

כ- 60 פריימים לשניה. צילום: אפסטור

המשחק GTA: liberty city stories שוחרר לחנות ה- AppStore

זה התחיל עם ה-Vice city והמשיך ל-San Andreas המעולים, ועכשיו חברת רוקסטאר משחררת את הכותר …