יחסי ציבורמאמרים

החלפת מסכים למחשבים ניידים

תהליך החלפת מסך למחשב נייד מתחילה בבחינת דגם המחשב וגודל המסך. ברוב המקרים ניתן לדעת מהו סוג המסך הנדרש עבור המחשב לפי הדגם שלו, אך לעיתים לא די בידיעת דגם המסך ויש צורך לפרק את המסך ולבדוק מהו הדגם המדויק של המסך.

צילום FREEPIK

חשוב מאוד לדעת כי למחשבים ניידים יש מסכים בגדלים שונים, בטכנולוגיות שונות וברזולוציה שונה ועל כן, אם אתם זקוקים לשירות החלפת מסך למחשב הנייד שלכם מכל סיבה באשר היא, חשוב מאוד שתפנו רק למעבדה מקצועית ומנוסה המציעה בין היתר שירות החלפת מסך למחשב הנייד מהסוג שיש לכם.

תקלות נפוצות הדורשות החלפת מסך במחשב נייד

ברוב המקרים החלפת מסך למחשב נייד תידרש עקב שבר כלשהו במסך העשוי זכוכית ומצופה בפלסטיק. השבר יגרם כתוצאה מנפילה של המחשב או ממכה כלשהי שקיבל המחשב. כמו כן, סיבה נוספת שבגינה יש צורך בהחלפת מסך לא פעם היא סגירת המסך על קצה המטען או על משהו אחר שיכול לגרום לשבר במסך. במקרים מאוד נדירים המסך פשוט מתקלקל ומפסיק לעבוד. לעיתים המסך עובד בצורה חלקית, דבר אשר גם ידרוש את ההחלפה שלו. לא משנה מהי הסיבה שבגינה יש לכם צורך להחליף מסך במחשב הנייד שלכם, חשוב מאוד שתבחרו את אנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך ביצוע ההחלפה.

מהי רזולוציה?

לכל מחשב נייד כאמור יש מסך הייחודי לו מבחינת הרזולוציה שלו. אם אתם תוהים מהי בעצם אותם רזולוציה מדובר על מספר הנקודות לאורכו ולרוחבו של המסך. כל מחשב נייד מגיע ברזולוציה שונה ויש לבצע התאמה של המסך למחשב לפני שיכולים לבצע החלפה גם מבחינת גודל המסך וגם מבחינת הרזולוציה. אם חשבתם שהחלפת מסך היא דבר שמתבצע בצורה קלה מאוד, חשוב שתדעו שמדובר על עסק שמתאים לאנשי מקצוע שמכירים היטב את התחום ומנוסים מאוד. לא כדאי להתפשר על חובבנים שכן, ישנם לא מעט מקרים שבהם חובבנים ביצעו החלפת מסך בצורה לא מספיק איכותית.

האם כדאי להחליף את המסך או לקנות מחשב חדש?

לא מעט אנשים שדורשים החלפת מסך במחשב הנייד שלהם שואלים את עצמם האם כדאי להם לרכוש מחשב חדש או שמא כדאי להם להשקיע על החלפת המסך שלהם במקרה של תקלה כלשהי או בעיה במחשב חשוב מאוד לדעת שתיקון המסך לרוב יהיה משתלם הרבה יותר מהחלפת המחשב כולו שכן, ב99 אחוזים מהמקרים החלפת מסך תחזיר את המחשב לפעולה תקינה. מעבר לכך, העלות של החלפת המסך היא שולית ביחס לעלות של מחשב חדש. כמו כן, אם המחשב שלכם עלה לא מעט ורק המסך שלו נשבר ואין לו שום בעיה אחרת, אין ספק שלא כדאי להחליף אותו רק בשל מסך שבור וכדאי מאוד להחליף את המסך בצורה מקצועית.

היכן כדאי להחליף מסך למחשב נייד?

חשוב מאוד שתדעו שהחלפת מסך חייבת להתבצע בצורה המקצועית ביותר בהתאם לכל סוג מחשב. ישנם כמה פרמטרים שחשוב לבדוק לפני ביצוע ההחלפה של המחשב כאשר אחד מהם הוא הטכנולוגיה שבה בנוי המסך. ישנם מסכים דקים וישנם עבים ועוד. אם יש לכם מחשב מסוג מקבוק של חברת אפל, הידוע כמחשב מתקדם ומשוכלל מאוד, אין ספק שכדאי לכם לגשת למעבדה המקצועית והטובה ביותר בתחום החלפת מסך מקבוק. רק מעבדה המתמחה באופן ספציפי בהחלפת מסכים למחשבים הניידים של חברת אפל, תדע כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר עם החלפת מסך של מחשב מקבוק. הטכנאים במעבדה חייבים להכיר את המבנה של המחשב, את סוג המסך המתאים למחשב המדובר ועוד.

הצג עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
 

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות בדומיין האתר