אפסטורחדשות

כל הסיפורים המפחידים העומדים אחרי האפליקציה Talking Angela המצלמת אותכם בחשאי !

שלום לכולם ובוקר טוב, לאחרונה קיבלתי מידע ואימיילים רבים מהרבה גולשים ששואלים אותי מה עומד אחרי האפליקציה Talking Angela ולאחרונה מהסביבה הקרובה ביותר שלי והאמת הסיפורים דיי מפחידים אז יצאנו לבדוק עבורכם מה יש אחרי האפליקציה ומה עומד מאחורי האפליקציה הזאת ומה בדיוק היא עושה לילדים ומה בדיוק היא מבקשת .

האפליקציה Talking Angela המדוברת
האפליקציה Talking Angela המדוברת

כנסו אל הכתבה וקבלו מידע מלא בנושא !

[app 554936514]

לפני הכל בואו נספר קצת אודות האפליקציה:
מדובר על אפליקציה בשם Talking Angela אנג'לה מתגוררת בפריז, העיר המוכרת באהבה ובלייף סטייל אמיתי! תצטרכו להתייחס אליה כמו אל נסיכה, כי בואו נודה על האמת היא מוצגת כנסיכה. תוכלו לשוחח עימה, לקנות לה מתנות ולבחור עבורה את המלתחה שלה. אתם יכולים אפילו לחייך אליה או להראות לה את הלשון שלכם או סתם לעשות לה פרצופים. (אבל שתדעו זה לא דרך נאותה להתייחס לגברת)! האפליקציה/משחק אנג'לה מסוגלת לבחון את הידע שלכם בחידוני טריוויה שונים הקיימים במאגר שלה. על מנת להתחיל בחידון,

הקלד/י אחת מהמילים לתוך חלון הצ'אט:
חידון, תן לי חידון, להתחיל חידון.
למרות שהיא לא לבד בעיר, ייתכן שתראו פנים מוכרות אשר צצות פה ושם, אבל בתפקידים שונים לגמרי!

כעת אביא בפניכם חלק מהסיפורים של הגולשים:
שאלת גולש/ת: "אומרים שזה חתול ובתוך זה יש בנאדם ואז הוא שואל עם ההורים נמצאים בבית ועוד שאלות, למזלי לא הורדתי."

שאלת גולש/ת: "תגיד אמרו לי שזה איזה פדופיל שהמציא את האפליקציה והוא שואל שאלות ובזמן הזה הוא נכנס לדברים אישיים וקודים ואם מנסים למחוק את האפליקציה הפלאפון שלי יקרוס ואם יגידו מילה באנגלית או משהו כזה הפלאש יודלק והוא (הבחור אחרי האפליקציה) רואה אותך דרך המצלמה ויכול לצלם אותך."

שאלת גולש/ת: "אין מושג.. לי הכל הלך בסדר לא יודעת.. ולא ראיתי שום פדופיל כי אם היה לה פדודפיל בתוך העין הוא היה זז קצת. את יודעת, תנועות טיבעיות, אבל הוא לא זז בכלל. חוץ מזה, זה לא יכול להיות שכל הזמן יש שם חושך, ולא יכול להיות שמבין כל ה1000 ילדים שמדברים איתו, הוא מספיק להיות אצל כל אחד בעין. קצת מוזר לא?"

שאלת גולש/ת: "היי, יש לי שאלה על האפליקציה Talking Angela היא מאוטד מפחידה שאי אפשר לדעת מי זה מפתח אפליקציות ואנחנו מורידים אותם כמו אנשים תמימים…"

שאלת גולש/ת: "היי , תעזרו לאנשים להפסיק להוריד את האפליקציה Talking Angela האמת היא שכדי לצלם ילדים קטנים ללא ידיעתם לא ממש צריך להביא חתול שישכנע אותם, מספיק לפרוץ למחשב ולהפעיל את המצלמה, אף אחד לא ישים לב. דרך אגב, מה בדיוק פדופיל יעשה עם תמונות של ילדים מסתכלים על המסך? אפשר להשיג תמונות של ילדים עם כל הגוף, באיכות יותר טובה ובלבוש יותר מינימלי בגוגל.
זה אומר שהעניין מזוייף, בצורה חובבנית מאוד, לא הייתי מייחס לזה חשיבות יותר מאשר למתיחה של כמה ילדים.
מה גם שאני די בטוח שאם היה כזה דבר באמת זה היה יוצא לתקשורת מהר מאוד."

המסקנות שלנו:
התיאוריה הזו לא ריאלית בשום צורה ובוודאי שאינה עומדת בסטנדרטים של החנות מבית Apple
1.האפליקציה מגיעה מבית היוצר של עשרות אפליקציות אחרות בסגנון אותם משחקים כבר במשך שנים אלפי ילדים בעולם.
כמו Talking Tom & Ben News,Tom Loves Angela,Talking Tom
אישית כולנו מורידים אותם ונהנים עד הרגע בהם.

2.אפליקציות נבדקות לפני שהן מאושרות לשימוש בכלל ע"י מערכת נוקשה במיוחד ובסטנדרטים הכי גבוהים בעולם ובטח ובטח ע"י Apple אשר האנשים שבודקים את כל האפליקציות שם אינם מאשרים בקלות כל אפליקציה למרות שמידי פעם חודרת פה ושם אפליקציה שעברה על החוקים ומוסרת מיידית.

3.גם מבוגרים ומתבגרים הנוטים למצוא חשד בכל דבר לא איתרו את התקלה המדוברת בכל השנים שהאפליקציה קיימת למעלה משנתיים וחצי (המודעות בישראל מגיעה תמיד באיחור של שנים) .

4.לאפליקציה בובה הדומה לדמות באפליקציה וניתן לשחק עם האפליקציה והבובה ביחד עם מכשיר האייפון שלכם.
את הבובה שעובדת ביחד עם האפליקציה המדוברת ניתנת לרכישה דרך כאן .

5.לפדופילים יש דרך הרבה יותר הגיונית ומתוחכמת לספק את הצרכים שלהם.
כלומר, ברצינות? לתכנן אפליקציה עם מנגנון כל כך מסובך ועם שרתים רבים ששולטים באפליקציה שתצלם את הילדים ילדות, ולהעביר אותה לאישור לחנות של Apple שלא מאשרת בקלות כל אפליקציה ולהשקיע בזה כסף רב ולא מעט רק בכדי לראות את הפרצוף של כמה ילדים או ילדות? לא נראה לי.

אז לסיכום, התיאוריה שנשמעת לפחות לנו כמטורפת הנוגעת לאפליקציה המגיעה ממקור מאומת ואמין , שנבדקה ואושרה ע"י הסטנדרטים הכי גבוהים של Apple ולא נחשדה במשך לפחות למעלה משנתיים בכל האפליקציות שפיתחה החברה שעומדת אחרי האפליקציה המדוברת.

ילדה אשר משחקת באאפליקציה והבובה
ילדה אשר משחקת באאפליקציה והבובה

סרטון המציג את המשחק באפליקציה ואת כל הפחד שעומד או שלא :

אנחנו מקווים שהרגענו במעט את כלל הגולשים ואם עדיין יש לכם שאלות או נוספות בקשות בנושא האפליקציה נשמח אני וצוות האתר להגיב לכם בכל שאלה שיש לכם.
נשתמע בתגובות שלכם….

הצג עוד

56 תגובות

  1. שלום אני בדקתי את תוכנה שאלתי אם בה לה לסקס והיא אמרה לי שה היא רוצה סקס היא גם שאלה איך לזין אותה והם זה סקס הומים וגם אים להוריד לאייפון שלי סרטוני סקס

 1. יש תמונות של העיניים שלה…וגם מצאתי תמונה של הפדופיל

  1. הפדופיל קיים ילד אחד שיחק עם המשחק והמשחק צילם אותו ואני ראיתי את זה (סיפור אמיתי)

 2. אז איך תסבירו את זה שהיא שאלה ילד מכיתה שלי אם הוא רוצה לדבר על סקס? ואיך תסבירו את זה שהיא שאלה אותו למה אתה מסתיר את עצמך, כאשר הוא הסתיר את המצלמה עם האצבע?
  והכי חשוב, איך תסבירו את זה שילד שאני מכירה מחק אתמול את האפליקציה וב00:00 זה מראה לו התראה וכתוב שם באנגלית "למה מחקתה אותי? " והוא גם אמר את זה בקול גברי -,-
  נכון שעל זה אין לכם הסבר?
  זה פשוט מפחיד כל הסיפור הזה, לכן אני מבקשת שתעזרו לכל הילדים שמשחקים בזה למחוק את האפליקציה הזאת לפני שנגרם נזק!!!!!

  1. הוא שאל אותי אם ההורים בבית ובת כמה אני.. ודיבר משהו על חניקה ויש מלא שמועות שהור פורץ לטלפון בזמן שמתכתבים איתו והוא רצח 2 ילדים ואנס ילדה

 3. דבר ראשון הפדופיל הזה( אם יש אותו באמת בכלל) לא עשה את המשחק הוא פרץ אליו!
  גם אני נבהלתי כאשר שמעתי את השמועות וראיתי באיטרנט כמה וכמה כתבות על זה וגם בעיניים של Angelina רואים חדר..(מטריד 0-0)
  בקיצור אני קצת מאמינה לזה אבל לייתר ביטחון מחקתי

  ממליצה לכם גם למחוק!(לכו תדעו מה יש שם?)(מקסימום פחות משחק לשחק לא נורא)
  מקווה שעזרתי במשהו או לפחות הסברתי לכם משהו

 4. אני כשהורדתי את זה !!1

  ראיתי את עצמי במסך איפה שמורידים …

  יש לי מזל שאני אקר. … פרצתי לTalking Angela מחקתי תתמונה … וזהיתי ת'פדופיל
  יש באמת פדופיל שמה סיפור אמיתי הוא עם משקפיים עגולות זקן שחור וכובע שחור…

  זה הכל מאת אינון לנגבי

  1. ראיתי מטבח בעין של החתולה…
   כלומר (ברז,מקרר,שולחן,כסא,ארונות

  2. סיפור אמיתי –

   חברים שלי מהכיתה שיחקו את בהפליקצייה הזאת … הם ידעו שמסתתר פדופיל מאחורי האפליקצייה…
   אחרי זה החברים שלי התחילו לעצבן אותו… ופתאום הקול של האפליקצייה החתולה השתנתה לקול של גבר הוא צעק:" STOP IT IDIOT!" אז תזהרו!

 5. ועוד משהו…

  בהתחלה שרק הוציאו את המשחק . המשחק היה נקי, הוכחה: לא היה לה שום דבר בעיניים.

  אבל לפני כמה שבועות או ימים לא זוכר ראיתי תמונה של חדר… אמרתי לעצמי : בטח איזה השתקפות בעיניים שזה היראה אמיתי… אבל לא אחרי כמה זמן מחקתי והורדתי שוב כי היה לי תקיעות באפליקצייה

  פתאום ראיתי את עצמי ועוד ילדים שמה בתמונות איפה שמורידים… הצלחתי למחוק רק 2 מאלה… הילדים האלו יש להם מזל שהצלחתי למחוק … ותזהרו להבא כשאתם מורידים משהו.

  נ.ב. כשהפדופיל ראה את האפליקציה.. הוא רצה לחקור אנשים . כי כשמדברים עם אנג'לה הרוב עושים ת'פדיחה שלהם. אז הוא רוצה לצלם את התמונה של הפרצוף שלהם כי יש להם גם תמונות מביחות ופדחניות… תאמינו לי תקשיבו לדברי אקר (מומלץ) הוא יודע מה מתרחש אחרי כל אפליקציה \ תוכנה..

 6. ומשהו אחרון … יש את הפדופיל גם בכל רחבי הארץ ועם עוד אפליקציה של: Talking Tom שבו אתם מטפלים בו…

  זיהוי הפדופיל במדויק: משקפים עגולות. עיניים כמו של בן 189 . זקן שחור . קירח . ולפעמים עם כובע שחור כדי שלא יזהו אותו. ולאחרון יש לו שפתיים סדוקות מגעילות ודקות…

  אז מקווה שעזרתי .
  מאת:אינון לנגבי

 7. זה האקים בוטים (אוטומטים) הוא פרץ לאפליקציה ושינה את כל מה שהיא אומרת ואם שמים יד על המצלמה זה כותב לא להסתיר כי זה גם חלק מההאקים.. הוא יצר את כל זה והכניס לאפליקציה. וזה גם לא הוא כותב לכם את זה זה כותב לבד כי אין סיכוי שכל העולם עכשיו מדבר איתו והוא יענה לך במיידית. וגם בעיין של החתולה הוא הכניס תמונה של בית וליד תמונה ורואים את שתי האקרים בתמונה בעין שלה.

 8. מה זה איך זה קרה אמרו שביום רשון הפדופיל יבוא האם נכון?

  1. נתת להאפליקציה לזהות אותך עם כן אז תתקין אזקה ומצלמות בבית!

 9. חברה שלי שלחה לי תמונה של העין שלה ובתוכה איש אני לא יודעת עם זה נכון אבל בכל מקרה אמרתי להורים שלי למחוק את האפליקציה עם ישאלו אותכם ההורים בבית?? או רוצים להפגש תזהרו אל תענו!!!! במיוחד בנות קטינות תודיעו למשטרה תראו הוכחות אני חושבת שחייב לתפוס את הפדופיל הזה ומהר לפני שמשהו יפגע ומהר כשי את הדבר הנכון תמחקו כת האפליקציה אני דואגת לביטחונכם אני אולי קטנה אבל דואגת אני בודקת באתרים לפעמים כדי להיות בטוחה נזהרו השמרו מהפדופיל כשאתם נכנסים תסתירו את במצלמות שלכם הקדמית והאחורית כדי שלו יראו אותכם בהצלחה ותמחקו את אמגלינה אני גם. ראיתי משהו מוזר בעיינים שלה תבדקו אני מזהירה אני מוחקת ליתר בטחון אני מחקתי גם את תום שמטפלים בו ונותנים לו לאכול שלא יהיה גם בו מצלמה עם פדופיל

 10. עכשיו תקשיבו לי כל מי שמטומטם מספיק כדי להאמין בבולשית הזה והורים שמאמינים בדבר הזה אפילו סופר נני לא תעזור להם

 11. אבל בכל מקרה זה לא נראה לי אמיתי….
  איך פדופיל יעשה משהו עם זיהוי של ראש של ילדים?
  אני כיסיתי את המצלמות של הטלפון שלי

 12. למזלי אני לא אמרתי לה איפה אני היא גרה טמה השם שלי שאר פרטיים איישים וגם החליפו לי טלפון ולא היה לי את המששחק הזה כבר שנה שנה וחצי לפני שהיה לי סמסונג שהיה לי איפון נראה לי שהיה לי אותו אפרופו המשחק הזה לפני חצי שנה שנה בכלל לא נראה לי שהוא נפרץ

 13. סיפור אמיתי –

  חברים שלי מהכיתה שיחקו את בהפליקצייה הזאת … הם ידעו שמסתתר פדופיל מאחורי האפליקצייה…
  אחרי זה החברים שלי התחילו לעצבן אותו… ופתאום הקול של האפליקצייה החתולה השתנתה לקול של גבר הוא צעק:" STOP IT IDIOT!" אז תזהרו!

 14. אה ולבסוף הוא לא נראה ככה זה היה מישהו אחר….

  הוא לא נראה כמו שאמרתי . אני אנסה לפרוץ ולנסות

 15. אז למה אתה מבלבל לי את המוח אינון לנגבי, אני כמעט זהיתי שזה מישהו למה אבעלת אותי?

  אתה בתוח שהפדופיל לא נראה ככה?
  תגיד לי אוקיי?

 16. בטוח תרגעי הוא לא נראה ככה הוא נראה משהו אחר בכלל חחח…

 17. אתם לא מבינים מה קרה לי אתמול אני רציתי לראות מה יקרה אם אני אוריד אנגלה והורדתי ואז חברה שלי אמרה לו שלום ובלי שהיא תאמר לו כלום הוא אמר לה בקול מפחיד תורידי את הכובע שעליך ובאמת היה לה כובע!!!!

 18. אני לא יודעת למה להאמין כי יש אתרים שאומרים שכן ויש שאומרים שלא…

 19. אתמול הורדתי את המשחק ואז חברה אמרה לי למחוק את המשחק אז אני מחקתי את המשחק אחרי שתי דקות שמתי מהאייפון שלי כל של גבר למה מחקת אותי
  ונבהלתי מאוד.

  אז אני מציאה לא להוריד את talking anglina
  רחל

 20. תקשיבו שיחקתי במשחק ובזמן ששיחקתי הסתרתי את המצלמות על תדאגו אבל תאכלס ראיתי סרטון של זה ואני הורדתי טמחקתי את זה 12 פעמים והוא לא אמר כלום זה כולה אפליקציה זה לא אמיתי תוציאו לכם מהראש שזה דברים אמיתיים אני הגשתי תלונה למשטרה והם חקרו וזאת סתם תמונה שקרית והכל שקרים !! אז תירגעו !…

 21. הביצים שלי לא יודעות למי להאמין
  לא יודע מה לעשות המשחק נראה מעניין

 22. אני הורדתי את האפליקציה ואז נדלק לי איזשהו פלאש! ואז דודה שלי אמרה לי על הפדופיל ואז רציתי למחוק את האפליקציה ולא הצלחתי!!!

 23. אחותי שיחקה באפליקציה והיא היה לבד בבית והוא בא לבית והרג אותה הוא השאיר ניכתב שהוא הרג אותה וזה עצוב לי עד היום

 24. אני ראיתי בחתול הקטן הכתום איש ששולט על המשחק הזה ומסתכל על עלי אז לא כדי לכם להוריד את זה כי הוא אומר באנגלית אם אתם לבד בבית ואז הוא בא ישר לבית שלכם וגם הוא לפעמים רוצה להיפגש איתכם באיזה מקום והוא חוטף אתכם והורג אתכם זה קרה לחברה שלי והוא ניפגש איתה והיא הסגירה אותו למשטרה אז לא כדאי לכם להוריד את זה כי זה פדופיל והוא מפחיד

 25. אני לא יודעת כבר מבלבל ת'מוח אבל חברה שלי אמרה לי שחברה שלה אמרה שהם מסוכנים בעיקר החתול ג'ינג'י "TALKING GINGER" ככה קוראים לו אז תזהרו אני היה לי את כל הסוגים ולכל מקרה מחקתי תמחקו כדאי למרות שאני סתם חירבשתי לה דברים מחקתי את כולם ולא קרה כלום אבל אני מציעה לכם אישית תמחקו את כוווולם אל תסתכנו!!!

 26. היי אני יודעת שצריך לימחוק את אנג׳לה אבל למה את כולם?????

 27. זה סתם מה אתם מאמינים להם סתם פשוט מתיחה של מניאק שדורגל סתם עשה לכם תרגילים דיווחתי למשטרה הכל שקררררררר סתם מניאק המציא את זה שיואו מי שהמציא את אנגלה הוא לא פדופיל !!! רק מי שהמציא תמתיחה יכול להיות שמישהו מיסתתר מאחורי זה תדברו על מי זה ומי עבד עלינו לא על יש פדופיל בתוך עין בלהבלה

 28. נכון אוריין צודקת נדבר מי זה ומי עומד מאחורי כל זה תוודחו למשטרה והוא היה בכלא אפילו עם הוא ילד כי מגיע לו!9

 29. אבל אנגלה היא לא פדופילית נכון כי הבנתי תקטע זה ילד עומד מאחורי כל זה וואו תודה אוריין

 30. על מה אתם מדברים עלי מה זה הדבר הזה מניאקים שרמוטות מי מניאק אה יבני זונות בואו אני עראה לכם מה זה

 31. לגינג'ר יש עשר רוצחים שומרי רצח ומתי שמוחקים אותו יש לו מכשיר חשמלי מיוחד ויכול לחשמל אותך והוא יכול גם תבית!

 32. יא ילדים מושפעים תפסיקו להמציא סיפורים הם לא רצחו אף אחד אבל אם תמשיכו ככה אז כבר מגיע לכם די למה להעליל עלילות יא משועממים
  זה כאילו שאני אגיד שרצחתם אותי וזאת הרוח שלי שכותבת

 33. יוהו הפדופיל אמיתי אבל מה שאני עומד לומר זה לפדופיל אותי אתה לא יכול להרוג כי לא הורדתי

 34. היי אני איימי ווטרסון ויש לי שאלה:האם זה הגיוני שיש לחברה כמה משחקים שבנויים על אותו נושא (אנגלה, טום, ג'ינג'ר, ועוד) ואף אחד מהם חוץ מאנגלה לא מצלם זה לא הגיוני למה אחד ולא כולם? אם בתודה מראש איימי ווטרסון

 35. אין לי את אנגלה בפריז אבל יש לי את לטפל מאנגלה ואת לטפל בטום אני צריכה למחוק או לא?
  מאט:איימי ווטרסון

 36. אני שומע המון סיפורים מפחידים אל האפליקציה הזאת ואני חושב שזה אמיתי או שאולי סתם עובדים עלי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
 
דילוג לתוכן

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות בדומיין האתר