יחסי ציבורמאמרים

לא אוהב את מה שגוגל מפרסמת עליך? יש דרך לטפל!

מאות ואלפי גורמים עסקיים וציבוריים בישראל מדי שנה אינם אוהבים את מה שגוגל מפרסמת עליהם, ניהול מוניטין מסייע להם לטפל במוניטין שנפגע באמצעות תכנית שיווקית מקצועית וכלים דיגיטליים מותאמים.

צילום: ניהול מוניטין ברשת (PIXABAY)

איך התוצאות בגוגל מופיעות? למה חשוב לטפל בתוצאות שליליות? האם אפשר למחוק תוצאות מגוגל? ואיך ניהול מוניטין יאפשר לכם להשיג תדמית חיובית בגוגל.

האתרים מפרסמים, גוגל סורקים, אזכורים עם השם שלכם מופיעים

מנוע החיפוש של גוגל הפך לכלי המרכזי לחיפוש של כל אדם בישראל, בעזרת אלגוריתם מורכב, גוגל סורקים את האתרים באינטרנט ומציגים את כל תוצאות החיפוש על השם שלכם, תוצאות החיפוש יוכלו להציג אתכם באור חיובי, בצורה שאינה בולטת או מושכת וכן באור שלילי כתוצאה מתוצאות חיפוש שליליות שעלולות לפגוע לכם בהכנסות, קריירה, אהדה ואף בהיבטים אישיים בחיים שלכם.

שירות ניהול מוניטין מסייע לכם להילחם במה שמופיע עליכם בגוגל, בעזרת תכנית שיווקית המותאמת לכל עסק ולכל אדם הפונים בבקשה לטפל במידע המפורסם עליהם בגוגל, ניתן לדחוק את תוצאות החיפוש שאינן רצויות ולהתאים תוצאות חיפוש חיוביות המותאמות לצרכים עסקיים, ציבוריים או פרטיים שונים.

מוניטין שלילי לא מפריע רק לכם: חשיבות הטיפול בתוצאות שליליות בגוגל

ע"פ לירון קטלן, הבעלים של סוכנות ניהול מוניטין, תוצאות שליליות בגוגל מובילות למוניטין שלילי בפני האדם שחיפש שם של עסק או של אדם, מוניטין שלילי פוגע בעסקים ובאהדה כלפיכם ובמרבית הסיכויים יבריח את האנשים מכם עקב קונוטציות שליליות הכוללות הסתבכויות משפטיות, העדר מקצועיות או שרירותית, פגיעה באמינות ומחשבות נוספות שעלולות להעלות במוחם של אנשים רבים הנתקלים בתוצאת חיפוש שלילית בגוגל.

גוגל מפרסמת כל אזכור שלא עובר על המדיניות שלה, משמעות הדבר היא שכל אתר או פוסט ברשת החברתית שכולל שם של עסק, מותג או שם של אדם, יכול להופיע בעמוד הראשון של גוגל ולהשפיע על המוניטין שלכם.
האזכורים השליליים הם רבים: כתבות שליליות עם שמכם באתרי החדשות והתוכן, פסקי דין בהם השם שלכם או של העסק מופיע, ביקורות שליליות על עסקים, תמונות לא מחמיאות, סרטונים המציגים אתכם באור לא חיובי ואזכורים שליליים רבים שעלולים לפגוע בכם.

איך מוחקים תוצאות חיפוש שליליות בגוגל?

נקדים ונאמר שמומלץ לוותר על המחשבה בה ניתן למחוק תוצאות חיפוש מגוגל, מחיקת תוצאות חיפוש אינה נפוצה ואפשרית רק במצב של מספר מצבים: התוצאה עוברת על כללי המדיניות של גוגל (קטינים, פרסום מידע אישי מוצנע ללא הסכמה, זכויות יוצרים וכו'), בעל האתר הסכים להוריד את התוכן מהאתר (אתרי פסקי דין או אתרים אחרים במצב של דיבה) ופסק דין של שופט המחייב את גוגל למחוק את תוצאת החיפוש.
מלבד מחיקת פסקי דין, שאר התרחישים אינם נפוצים והדרך העיקרית והיעילה ביותר להתמודדות עם תוצאות החיפוש של גוגל היא דחיקת תוצאות החיפוש הלא רצויות והעלאת תוצאות חיוביות באמצעות שיטה ייחודית וניסיון רב.

הצג עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
 
דילוג לתוכן

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות בדומיין האתר