אפסטורמוזיקה

לגלות את Apple Music Classical

‎Apple Music Classical
‎Apple Music Classical
מפתח: Apple
מחיר: חינם

עם קטלוג המוזיקה הקלאסית הגדול בעולם, כלי חיפוש עוצמתי ואינטואיטיבי ואיכות שמע ברמה הגבוהה ביותר שקיימת, Apple Music Classical מציע חוויית האזנה טובה יותר מאי פעם.

אפל מיוזיק. צילום מסך אפסטור

הנה מבט מהיר על מה שמחכה שם.

למצוא בדיוק את מה שחיפשת

אם מוזיקה קלאסית אהובה עליך, בוודאי ידוע לך כמה מאתגר יכול להיות החיפוש אחר הקלטה מסוימת. פונקציית החיפוש המותאם אישית ב‑Apple Music Classical מסייעת בתהליך ומאפשרת לחפש לפי שם היצירה, מלחינים, מנצחים ועוד.

לדוגמה, הזנת מילות המפתח Beethoven 5 (בטהובן 5) תציג את כל היצירות הרלוונטיות של המלחין, מסונטות דרך קונצ’רטי ועד סימפוניות. משם אפשר להקיש כדי לעיין במאות ההקלטות הזמינות עבור כל יצירה.

לגלות את ההקלטה האהובה הבאה שלך

יצירות גדולות כמו הקונצ’רטו לפסנתר מס’ 5 של Beethoven במי במול מז’ור, זוכות לעמודים משלהן, שנועדו להקל על העיון במאות ההקלטות השונות שלהן. קשה לך להחליט איפה להתחיל? אפשר לנסות את ״בחירת העורכים״ (Editor’s Choice) או לעיין בהקלטות הפופולריות ביותר של היצירה.

לראות את הפרטים

תוך כדי האזנה, Apple Music Classical יציג לך את כל הפרטים על יצירה מסוימת. ניתן לראות את השם המלא שלה ושל המלחינים והמבצעים מבלי לעצור את המוזיקה.

ליהנות מאיכות השמע הגבוהה ביותר

מינוי Apple Music שלך כולל את איכות השמע הגבוהה ביותר הזמינה כיום, עד 192 קילו‑הרץ / 24 סיביות lossless ברזולוציה גבוהה. בנוסף לכך, אלפי הקלטות זמינות ב״שמע מרחבי״ עם Dolby Atmos.

ללמוד תוך כדי תנועה

הבחירות ב‑Apple Music Classical נעשות על ידי מומחי ומומחיות מוזיקה קלאסית שרוצים לעזור לקהל מתחיל ומנוסה כאחד לגלות יצירות נפלאות. ניתן ליהנות ממאות פלייליסטים בלעדיים של מלחינים חשובים, כלי נגינה ותקופות שונות.

מקור: אפל

‎Apple Music Classical
‎Apple Music Classical
מפתח: Apple
מחיר: חינם
Back to top button
he_ILHebrew
 
דילוג לתוכן
Close

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות באתר זה.