יחסי ציבורמאמרים

ניהול משתמשים חכם Okta: איך לעשות את זה נכון

אין ספק שכל עסק חשוף למגוון סכנות מתחום הפישינג. כיום אנחנו חיים בעידן שבו הטכנולוגיה דוהרת קדימה, וזה אומר שלא רק קיימים שלל פתרונות אבטחה מדהימים, אלא שגם גורמים בעלי כוונות זדון משתכללים.

צילום יח"צ

מסקנה? כל מה שנוגע לניהול משתמשים מצריך מענה מדויק ומתקדם.

נעים להכיר – מענה ייעודי

אומנם לא כל אחד יכול להשיג פרטי משתמשים או פרטים של עובדים, אך מי שמשקיע בכך מאמצים ומתמחה בתחום, עשוי לגבור על מגוון תוכנות הגנה חכמות, במיוחד כיום כאשר נעשה שימוש רב בענן. מבקשים להגן על המידע העסקי, מבקשים להגן על פרטי הלקוחות ומבקשים לשמור על מערך העבודה מוגן מפני וירוסים ושלל נזקים? מוזמנים להכיר ניהול משתמשים חכם מבית Okta.

מה בפועל זה אומר, מהו היתרון היחסי ומהי הבשורה שמאפשרת לאינספור עסקים להתנהל בבטחה תוך שמירה על המוניטין העסקי? כל הפרטים כאן בפנים!

הגיע הזמן להתייעל

חברת Okta מהווה את חוד החנית בחזית של ניהול משתמשים. אם נבקש לפשט את הפעולה, נציין שמדובר בפלטפורמת ענן שמעניקה מענה ממוקד ומתקדם בכל מה שנוגע לניהול זהויות. מה בפועל זה אומר? שאם מבקשים להשיג גישה מאובטחת ונוחה למגוון יישומים, אם מבקשים לנהל הרשאות ואם מבקשים לתפעל בקרת גישה, הגיע הזמן להיעזר בOkta, חברה שמעניקה מערך פתרונות מקיף ואיכותי.

מתקדמים עם אימות כפול

מערכת ניהול משתמשים מבית Okta מגבירה את רמת האבטחה, הרבה בזכות אימות כפול ומתקדם, כאשר כאן ניתן להיעזר במגוון שיטות. אלו יכולות לכלול אמצעים ביומטריים, זיהוי מיקום משתמש, שליחת קוד חד פעמי, הוספת מענה לשאלות אישיות וכדומה. מה נכון עבורכם? התייעצו עם יועצי החברה!

תומכים בעסק מכמה כיוונים

ראוי ציין שמעבר לניהול חסר פשרות בכל הנוגע לניהול פרטי זהות והרשאות, Okta מעניקה ערך מוסף משמעותי ומגוון.

למה אם כן ניתן לצפות?

  • לנהל ביעילות ובנוחות אינספור פרטי זהות.
  • אם יש ניסיון לגנוב זהות, או אם רק מאתרים התנהגות חריגה, הפעולה נחסמת ובמקביל החברה מקבלת התרעה.
  • לייצר מגוון דו"חות חשובים שתומכים בפעולות העסקיות.
  • פרטי משתמשים, מאפייני בקרת גישה ומדיניות שימוש מרוכזים תחת מטרייה אחת, באופן שמייצר התנהלות אינטואיטיבית ומאובטחת לשימוש.
  • שיפור חוויית הלקוח. הלקוח נהנה מגישה מאובטחת, עצמאית, מהירה ונוחה.
  • עובדים חדשים מקבלים גישה מהירה ומאובטחת בהתאם להגדרות תפקיד. במקביל, גם ההתנהלות מול עובדים שעוזבים מתייעלת.
  • ישנה אפשרות לעבוד מרחוק מכל מקום. כל עוד יש גישה לאינטרנט, ניהול המשתמשים מתאפשר בצורה מאובטחת ומהירה.
  • אין מקום לטעויות אנוש.
  • ניהול המשתמשים הבטוח והיעיל חוסך זמן רב ומקצר שלל פעולות. עובדה זו לבדה מסייעת באופן כפול. מצד אחד מקלה על הלקוח לבצע את המשימה הרצויה (נמנע מהלקוח לנטוש באמצע ההתקדמות במשפך המכירה), ומצד שני העובדים מייעלים את זמנם ונחסך כוח אדם.

שנסכם?

בעידן בו המדיה הטכנולוגית שולטת, נדרש להיות שני צעדים לפני כולם, וכאן ניהול משתמשים חכם מבית Okta עונה בהצלחה על המשימה. שורה תחתונה? כל שעליכם לעשות זה ליצור קשר ולקבל מענה מתקדם וממוקד צורך. בהצלחה!

הוסף תגובה על הנושא שקראת

Back to top button
 
דילוג לתוכן

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות באתר זה.