ראשי » JailBreak » Pangu

Pangu

נתקלתם בבעיות בפריצת iOS 9? להלן כמה מהפתרונות

ההתרגשות הנובעת מקבלת דבר בדמות פריצת iOS 9 שאפל עצמה הגדירה כבטוחה ביותר, לאחר זמן רב של ציפייה היתה גדולה, שכן אתמול השתחררה כלי הפריצה לקהל הרחב. וכמובן עבדכם הנאמן לא שכח להביא לכם גם מדריך מסודר שלב אחרי שלב. אך, כמו כל דבר חדש, גם כאן התגלו בעיות שונות אצל משתמשים.

המשך קריאה »

מדריך פריצה לגירסאות iOS 9.0 – 9.0.2 באמצעות Pangu9

אמש, שחררו חברי קבוצת Pangu את כלי הפריצה שלהם שמיועד ל iOS9, לאחר אין ספור שמועות והשערות מי אכן ישחרר את כלי הפריצה הזה. כיוון שהפריצה שונה מאוד מהפריצה לגרסה הקודמת, ייתכן מאוד שהרבה תוספים לא יעבדו בצורה מיטבית.

המשך קריאה »

חדשות חמות: צוות Pangu מצא פריצה ל- iOS 8.4.1 ו- 9.0

שלום לכולם , בטח אתם מופתעים לקבל פוש כזה אחרי מספר גדול של שיחרורי jailbreak מאוד מוצלחים , על איכות הפריצה תמד אפשר וניתן להתווכח אבל עובדתית הוציאו בצורה מהירה יותר מכל צוות שהיה לנו עד היום והפעם הפתעה גדולה יותר או שלא … כנסו לכתבה שהכנתי לכם ותבינו ביחד איתי מה עומד לקרות בנושא הפריצה .

המשך קריאה »

האקר i0n1c מציג פריצה למערכת הפעלה iOS 8.4 beta 1

האקר סטפן אסר צייץ אתמול בטוויטר האישי שלו את הציוץ הבא “היום זה יום ראשון הקדוש (בעדה הנוצרית) אז תרשו לי לסיים אותו בסיום מעולה”. האקר גם הוסיף שעדיין הפריצה לא מתפקדת כמו שצריך (מדובר על פריצה קשורה), הסידיה לא נותנת להתקין חבילות, ועקב כך לא היה ניתן להשתמש בסידיה כמו שצריך.

המשך קריאה »

סאוריק מאשר: “Pangu8 הינה פריצה יציבה” – עדכנו כבר עכשיו!

קצת יותר משבועיים עברו מאז שחררו צוות Pangu את הגרסה הראשונית של כלי הפריצה החדש שלהם העונה לשם Pangu8 המאפשר לפרוץ את מערכות ההפעלה החדשה החדשות והמכשירים החדשים, אחרי שבועיים של שיתוף פעולה עם סאוריק, יוצר הסידיה, יש אישור – הפריצה מספיק יציבה.

המשך קריאה »

חדשות חמות: Cydia עודכנה לגרסה 1.1.16 על מנת לתקן באג חשוב

בסוף השבוע שעבר שוחררה הפריצה הלא-קשורה (מלאה) עבור מערכות ההפעלה החדשות וה-iDevices החדשים של שנת 2014, כלי הפריצה Pangu8 נעשה בשיתוף פעולה יחד עם היוצר ומפתח הסידיה, סאוריק – כעת סידיה (Cydia) מתעדכנת לגרסה חדשה.

המשך קריאה »

סידיה (Cydia) עודכנה לגרסה 1.1.15 – הפריצה תשוחרר היום!

אמש (ה’) דווחנו לכם כי סידיה עודכנה לגרסה חדשה על מנת לתמוך ב-iOS 8 ובמכשירי האייפון החדשים לקראת שחרור כלי הפריצה Pangu8. כעת מתעדכנת סידיה לגרסה חדשה – והפריצה המלאה והרשמית תשוחרר כבר היום!

המשך קריאה »

דיווח חם: Cydia מתעדכנת לגרסה 1.1.14 לקראת שחרור הפריצה!

שבוע עבר מאז ששוחררה גרסת הבטא הראשונה של Pangu8, הפריצה המלאה עבור iOS 8-8.1. בגרסת הבטא הראשונה (והשניה) של כלי הפריצה לא נכללה חנות הסידיה מכיוון שעדיין לא הותאמה למערכת ההפעלה ולמכשירים החדשים.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?