ראשי » מכשירי אפל » iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus

9 סיבות למה יהיה כדאי לשדרג ל- iPhone 6s

טענה שחוזרת על עצמה כל שנה: אפל משחררת אייפון חדש שנראה פחות או יותר כמו קודמו אך עם שינויים משמעותיים. וגם כאן, כמו בכל דבר אחר, הדעות חלוקות, ישנם האומרים שכדאי לקנות כי אפל הוציאה עדכונים משמעותיים, ומאידך ישנם האומרים בפרט לפני השקת דגם “S”, שזה מיותר. ועדיף לחכות עוד שנה שאפל תוציא מכשיר חדש לגמרי.

המשך קריאה »

אפסטור: אפליקציית “משמרות” – מעקב אחרי שעות העבודה הותאמה עבור אייפון 6 / פלוס

אפליקציית משמרות תעזור לכם לעקוב בצורה פשוטה נוחה וזולה אחר שעות העבודה שלכם. החתימו כניסה ויציאה ע״י סריקת האצבע, עקבו אחר דו״ח השעות שלכם או בדקו את הסיכום החודשי. בדף ההגדרות תוכלו לשנות את חישוב השכר, ביחרו אם לקזז זמני הפסקה, לחשב החזרי נסיעות ולקבוע תזכורות להחתים יציאה.

המשך קריאה »

עכשיו גם בסלקום ואורנג’: נפתחה ההזמנה המוקדמת של האייפון 6 ו-6 פלוס!

בעוד כשישה ימים בלבד זה קורה, ההשקה הרשמית של מכשירי האייפון החדשים בישראל! ביום רביעי דווחנו לכם כי פלאפון הינה החברה הראשונה אשר פתחה את ההרשמה המוקדמת, וכעת מצטרפות גם המתחרות סלקום ואורנג’.

המשך קריאה »

עדכוני אפליקציות: Facebook, YouTube ו-Twitter כעת בגרסה חדשה!

חודש עבר מאז שאפל הכריזה על מכשירי הדגל החדשים שלה, האייפון 6 והאייפון 6 פלוס, אשר יגיעו אל ארץ הקודש בעוד כשבוע מהיום! אפליקציות רבות כבר הספיקו להתעדכן במהלך החודש האחרון על מנת להוסיף תמיכה במכשירים החדשים, אמש עודכנו שלוש אפליקציות גדולות נוספות.

המשך קריאה »

מדדי הביצועים: iPhone 6+/6 נגד מכשירי הדגל של אנדרואיד

לאחרונה פרסמה AnandTech את תוצאות מדדי הביצועים של מכשירי הדגל של אפל, ושוב, אפל לא מאכזבת בתוצאות שלה. בכל מקרה אותנו מעניין לדעת את תוצאות ה-GeekBench של האייפונים החדשים בהשוואה למכשירי הדגל של אנדרואיד. לפני שנתחיל בניתוחי ההשוואות,תקראו מה אומר John Poole, מפתח ומייסד PrimeLabs, ויוצר ה-Geekbench בקשר לביצועים של ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus בהשוואה למכשירי הדגל של אנדרואיד ובהם נמנים בין היתר : HTC One M8,Motorola Moto X,Samsung …

המשך קריאה »

צפו במבחן הנפילה של האייפון 6 והאייפון 6 פלוס!

מכשירי האייפון החדשים (6 ו-6 פלוס) הושקו רק הבוקר במספר מדינות ברחבי העולם, הבוחנים מיהרו לצלם את מבחני הנפילה ואנחנו בחרנו את הטוב ביותר. אייפון 6 הינו מכשיר הדגל החדש של אפל, בשבוע שעבר אפל ערכה את ה-Keynote השנתי שלה בו היא הכריזה על מכשירי האייפון החדשים – האייפון 6 (4.7″) והאייפון 6 פלוס (5.5″), החל מהבוקר המכשירים כבר ניתנים לרכישה ממספר מדינות בעולם.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?