ראשי » אנדרואיד » Marshmallow

Marshmallow

עדכנתם כבר לאנדרואיד Marshmallow? קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם

על פניו, גרסת ״מרשמלו״ של מערכת ההפעלה אנדרואיד, די דומה מבחינה ויזואלית לקודמתה ה״לוליפופ״. אך, שלא תטעו, רוב השינויים המהותיים, נמצאים מתחת למכסה המנוע. לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להבין מהו השוני, וגם אם עדיין לא עדכנתם, כדאי לכם לקרוא כדי להתכונן לעדכון.

המשך קריאה »

רוצים את הפיצ׳רים החדשים של אנדרואיד ״מרשמלו״? מדריך מפורט

הגרסה החדשה של מערכת ההפעלה החדשה מבית גוגל, אנדרואיד ״מרשמלו״ אמנם שוחררה סוף סוף, אך רק שני מכשירים יכולים לעדכן, אלו הם הנקסוסים החדשים, ה- 5X וה- 6P. ובהמשך זה יגיע לעוד מכשירי דגל ממבחר יצרניות. אך כמו שאנו מכירים את העניין הזה, זה בהחלט יכול לקחת מעט זמן. לכן, למי שלא יכול לחכות, קיבצנו למענכם מבחר אפליקציות שיתנו לכם את את התחושה ואת הפיצ׳רים הנבחרים שישנם ב״מרשמלו״.

המשך קריאה »

חם מהשטח: אמש יצאה לדרך מערכת ההפעלה ה-Android 6.0

טוב שלום גולשים וגולשות יקרים אמש (5/6 לאוקטובר) הגיע לכל בעלי מכשירי הנקסוס ואשר תומכים בעדכון OTA (עדכון אוטומטי) ואשר אלו המכשירים הראשונים לקבל את העדכון המדהים של מערכת ההפעלה החדשה ה-Android 6.0 אז.. אילו מכשירים בנוסף הולכים לקבל או לתמוך במערכת ההפעלה הזאת כנסו לכתבה שהכנתי עבורכם ואל תשכחו להגיב בסוף .

המשך קריאה »

טיפים וסודות באנדרואיד שאתם לא מכירים

ישנם הרבה טיפים ו”סודות” שלא הרבה אנשים מכירים אותם במערכות הפעלה בכלל, ובאנדרואיד בפרט. חושבים שאתם מכירים את כולם? כדאי שתקראו כתבה זו. חלק מהכתבה נלקחה גם מויקיפדיה ועוד מקורות נוספים באנגלית ותורגמה לעברית

המשך קריאה »

נעים להכיר: Android Marshmallow – מערכת ההפעלה החדשה מבית גוגל בשם מרשמלו

לפני מספר חודשים שגוגל השיקה את מערכת האנדרואיד החדשה, היא סמנה אותה כ- M, מה שהעלה הרבה ספקולציות לגבי השם. אמש, בפורום המפתחים הרשמי של גוגל, אשרה גוגל את הגרסה ואת השם “מרשמלו”.

המשך קריאה »