iPhone 5S

סידיה | AirBlue Sharing – העברת קבצים דרך ה- Bluetooth התעדכן לגרסה 1.3.65

המפתח Eric Day עידכן לאחרונה את התוסף המפורסם שלו AirBlue Sharing עבור מכשירי ה- iDevice. התוסף AirBlue Sharing 1.3.65 הינה גירסה שתואמת למערכת- iOS 7 אשר זכתה לגיילבריק לאחרונה על ידי צוות evad3rs, וכמובן שהתוסף תומך ב- iPhone 5S בעל מעבד 64 ביט.

המשך קריאה »

סידיה | התוסף Chip – עריכת עיצוב הודעות הפוש מתעדכן לגרסא 1.4 עם תמיכה ב iOS 7

לאחרונה התעדכן הטוויק chip התוסף היחידי בסידיה שמאפשר לכם לשנות את ההגדרה של אפל לבאנר ההודעות, תוכלו לקחת את מרכז ההודעות המשעמם ולשנות בו הכל. התוסף הנ”ל, פשוט נותן לכם להתאים את הודעת הבאנר כפי שתרצו. התוסף מכיל פיצ’רים של כמה וכמה תוספים ומאגד אותם לתוסף אחד מבריק.

המשך קריאה »

סידיה | MiniPlayer – שדרוג לאפליקציית נגן המוזיקה המובנית, בגרסה חדשה (3.0.1)

בעזרת התוסף MiniPlayer 3.0.1 כל תיפקוד הנגן משתנה לנו מקצה אל הקצה, והתוסף נועד להוסיף שדרוג לחווית שמיעת המוסיקה דרך הנגן. התוסף מתלבש על אפליקציית נגן המובנית, ותפקידו להשמיע את האלבומים שקיימים בנגן המוזיקה.

המשך קריאה »

סידיה | התוסף הפופולרי GridLock 2.0 התעדכן לגרסה חדשה [2.0.5]

Chpwn ו posixninja שחררו גרסה חדשה לגמרי של התוסף האהוב והחשוב ה-GridLock. התוסף הזה מאפשר לנו לארגן את מסך המכשיר שלנו על פי רצוננו ועל פי מה שחשוב על כל אחד ואחת מאיתנו וכמובן ללא הגבלות. כמובן שבאפשרותנו למקם את הסמלים היכן שנרצה ללא ההגבלה שאפל פשוט מגבילה אותנו ולא מאפשרת למקם את הסמלים/אייקונים.

המשך קריאה »

סידיה | Winterboard – ניהול הערכות נושא לאייפון עודכן לגירסה חדשה (0.9.3912)

התוסף Winterboard מאפשר לנו להתקין ערכות נושא שאנו מורידים מהסידיה על האייפון, באמצעות Winterboard ניתן לשנות את צורת האיקונים על גבי מסך ה- SpringBoard. ניתן גם באמצעות התוסף לשנות את רקע של המכשיר וגם את הצלילים, בסידיה קיימים מספר רב של ערכות נושא לאייפון/אייפוד/אייפד הכוללים שינוים של שורת הסטטוס בר, מסך הנעילה, רקעים מתחלפים למסך הבית ועוד מבחר עצום של ערכות מדהימות שמוסיפות מראה חדש ויפהפה למכשיר שלנו.

המשך קריאה »

סידיה | התוסף Applocker – נעילת אפליקציות ותיקיות כעת בגירסה חדשה (2.2.4) עם תמיכה בחיישן Touch ID

המפתח הישראלי המוכשר אורי קדוש, משחרר עדכון גרסה לטוויק Applocker, התוסף שמאפשר לנעול תיקיות או אפליקציות נבחרות באמצעות סיסמא, וכעת ניתן לנעול גם באמצעות חיישן Touch ID. רק לפני כמה ימים שוחרר לסידיה התוסף BioProtect מהמפתח אליאס לימנאוס תחת המחיר של 3 דולר, וכעת יש עוד תוסף ישראלי שכמעט עושה את אותו עבודה וחינמי למשך שבועיים.

המשך קריאה »

סידיה | עדכון נוסף ל BioProtect – נעילת אפליקציות באמצעות חיישן Touch ID באייפון 5 אס (0.1-460)

לפני יומיים שוחרר התוסף רישמית לסורס של ביג בוס מהמפתח Elias Limneos, וזכה ביומיים הללו כבר ב- 4 עדכונים, עם נתוני הורדות מדהימות. כעת התוסף יציב ומאובטח, ותוקן הבאג שהיה ניתן לעקוף את הכניסה לאפליקציות שהיו מוגדרות נעולות דרך התוסף, באמצעות הבאנר פוש של האפליקציה.

המשך קריאה »

סידיה | שוחרר התוסף BioProtect – נעילת אפליקציות נבחרות באמצעות חיישן Touch ID לאייפון 5 אס (0.1-333)

בעבר דיווחנו לכם אודות התוסף BioProtect שמטרתו לנעול אפליקציות נבחרות באמצעות חיישן Touch ID (תביעת אצבע), התוסף שוחרר לאפסטור בגרסה 0.1-333, המפתח של התוסף Elias Limneos מוסר שיש גם תמיכה עם התוסף אקטיבטור, מה שיקל על הרוכשים את הקיצורי דרך לתוסף. כעת אין צורך לפחד אם מישהו רואה את הסיסמא האישית שלך, מדובר בדרך הכי בטוחה לנעול אפליקציות נבחרות, מה שאפל לא דאגו לעשות לפני, וכמובן יש ממשק מרהיב.

המשך קריאה »

סידיה | בקרוב מהמפתח אליאס לימנאוס – BioProtect תוסף לנעילת אפליקציות נבחרות באמצעות חיישן Touch ID

Elias Limneos מפתח מוכר מאוד מהתוספים CallBar ו- SBRotator משחרר לאחרונה סרטון שמציג את התוסף BioProtect שנותן אפשרויות חדשות לפתוח אפליקציות נבחרות באמצעות חיישן Touch ID שמובנה באייפון 5S. בסרטון לא מוצג כל הפונקציות שהתוסף יתמוך, אבל אפשר להבין שזה יגן על האפליקציות שלנו מיידים זרות.

המשך קריאה »

ממצא: אייפון 5S נוטה לקרוס יותר ממכשירי אייפון אחרים

נראה כי למערכת ההפעלה החדשה של אפל (iOS 7) בעלת 64 הסיביות (ביט), ומעבד ה-A7 אשר ניתן למצוא באייפון 5S, גורמים למספר באגים שעדיין צריך להיפטר מהם. מחקר חדש חשף כי לאפליקציות המותקנות על האייפון 5S, יש פי שתיים יותר סיכוי לקרוס, בהשוואה לאותן אפליקציות המותקנות על אייפון 5 בעל 32 הסיביות. הנתונים שנאספו ע”י חברת Crittercism (או “ביקורת” בעברית), חשפו כי לאפליקציות הפועלות על אייפון 5S, ישנו שיעור קריסה …

המשך קריאה »

אייפון 5S – כל שרציתם לדעת ולא היה את מי לשאול – כל הפרטים המלאים בכתבה שלפנינו !

אפל הודיעה אמש באירוע ההשקה שארגנה, על הקו החדש של מכשירי אייפון המורכבים מאייפון 5S (היורש של אייפון 5) ומאייפון 5C (הגרסא “הזולה”). באירוע אושרו כל השמועות שכבר הופצו ונטחנו עד תום בדיונים למיניהם במהלך החודשים האחרונים. כתבה זו תעסוק בסקירת אייפון 5S. מבחינת עיצוב, אין שינויים גדולים, מלבד כפתור הבית הקדמי, אשר התווספה לו טבעת זהובה סביבו. תוספת זו במכשיר, מהווה את קורא טביעות האצבע, הנקרא “זיהוי במגע”.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?