ראשי » אפסטור » המובחרים

המובחרים

פרוייקט אפליקציית גרד וגלה: הפתרונות לכל השלבים (מעודכן ל-18.01.15)

אם נכנסתם לאפסטור (App Store) או לגוגל פליי (Google Play) בזמן האחרון, וודאי שמתם האפליקציה, או יותר נכון הלהיט, שנמצא בראש ה-Top Free הישראלי הינו המשחק הישראלי ״גרד וגלה״.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 31.10.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 31.10.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! הערה: במידה והנכם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 09.09.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 09.09.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! הערה: במידה והנכם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 31.08.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 31.08.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! הערה: במידה והנכם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 10.08.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 10.08.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! הערה: במידה והנכם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר (iShareil), יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 06.08.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 06.08.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! הערה: במידה והנכם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר (iShareil), יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 04.08.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 04.08.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! הערה: במידה והנכם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר (iShareil), יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 30.07.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 30.07.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! הערה: במידה והנכם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר (iShareil), יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 12.07.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 12.07.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! הערה: במידה והנכם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר (iShareil), יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 17.06.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 17.06.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! במידה ואתם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר – iShareil, יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

אפליקציית Skype עודכנה לגרסה חדשה ומשמעותית (5.0) – עברית בקרוב

אפליקציית Skype קיבלה לאחרונה עידכון משמעותי, לאחר שקודם לכן שיחררה טיזר (קדימון) וידאו ברשת על החידושים שצפויים להגיע בגירסה 5, והנה עשכשיו היא זמינה לכולם עם מראה מחודש ועם תכונות חדשות ומשופרות.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 25.05.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 25.05.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! במידה ואתם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר – iShareil, יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

האפליקציות שתפסו את מקומן ב-Top 5 באפסטור לתאריך 20.05.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית לתאריך 20.05.2014, בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות ב-Top 5 של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום), המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים כל הזמן! במידה ואתם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר – iShareil, יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

הפינה השבועית | עשרת הגדולים של חנות האפסטור לתאריך 04.05.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית (04.05.2014), בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות בעשרת הגדולים של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום) והמטרה שלי היא להשאיר אתכם מעודכנים מידי שבוע 🙂 במידה ואתם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר – iShareil, יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »

הפינה השבועית | עשרת הגדולים של חנות האפסטור לתאריך 27.04.2014

שלום רב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית (27.04.2014), בפינה זו אני אציג לכם את כל האפליקציות הנמצאות בעשרת הגדולים של חנות האפסטור הישראלית (גם בחינם וגם בתשלום) והמטרה שלי היא להשאיר אתכם מעודכנים מידי שבוע 🙂 במידה ואתם גולשים דרך אפליקציית עדכוני האתר – iShareil, יש ללחוץ על כפתור ה”הורדה” ומיד יפתח חלון באפליקציה שדרכו תוכלו להוריד.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?