iPhone 6

דגמי ה-Sim Free של האייפון 6/6+ זמינים כעת בחנות המקוונת של אפל!

לפני שלושה חודשים אפל הציגה בפנינו לראשונה את מכשירי האייפון החדשים (6 ו-6 פלוס) באירוע ההשקה הגדול, שבוע וחצי לאחר מכן הושקו האייפונים בחנויות ה-Apple Store המפוזרות בארה״ב ובנוסף גם אפשרה לבצע רכישות דרך החנות המקוונת שבאתר החברה, אך הייתה בעיה אחת.

המשך קריאה »

מה קורה כשמכניסים אייפון 6 לקוקה קולה?

למעלה משלושה חודשים עברו מאז הושקו מכשירי האייפון החדשים, מאז עלו אין ספור מבחנים, החל ממבחן ההתרסקות ועד למבחן ההתעקמות, אך אף מבחן לא משתווה עדיין למה שתראו בהמשך הכתבה – אל תנסו את זה בבית!!!

המשך קריאה »

אפסטור: אפליקציית “משמרות” – מעקב אחרי שעות העבודה הותאמה עבור אייפון 6 / פלוס

אפליקציית משמרות תעזור לכם לעקוב בצורה פשוטה נוחה וזולה אחר שעות העבודה שלכם. החתימו כניסה ויציאה ע״י סריקת האצבע, עקבו אחר דו״ח השעות שלכם או בדקו את הסיכום החודשי. בדף ההגדרות תוכלו לשנות את חישוב השכר, ביחרו אם לקזז זמני הפסקה, לחשב החזרי נסיעות ולקבוע תזכורות להחתים יציאה.

המשך קריאה »

קנה 99 מכשירי אייפון 6 פלוס כדי להציע נישואין לחברתו וקיבל סירוב

מתכנת סיני מהעיירה המרכזית של דרום סין גואנגזו חיפש דרך מקורית ויקרה כדי להציע נישואין לחברתו אך אוכזב שקיבל את המילה לא. המתכנת קנה 99 מכשירי אייפון 6 פלוס ויצר איתם לב ענק, עלות המכשירים הסתכמה בסכום של 82.000 דולר.

המשך קריאה »

עכשיו גם בסלקום ואורנג’: נפתחה ההזמנה המוקדמת של האייפון 6 ו-6 פלוס!

בעוד כשישה ימים בלבד זה קורה, ההשקה הרשמית של מכשירי האייפון החדשים בישראל! ביום רביעי דווחנו לכם כי פלאפון הינה החברה הראשונה אשר פתחה את ההרשמה המוקדמת, וכעת מצטרפות גם המתחרות סלקום ואורנג’.

המשך קריאה »

עדכוני אפליקציות: Facebook, YouTube ו-Twitter כעת בגרסה חדשה!

חודש עבר מאז שאפל הכריזה על מכשירי הדגל החדשים שלה, האייפון 6 והאייפון 6 פלוס, אשר יגיעו אל ארץ הקודש בעוד כשבוע מהיום! אפליקציות רבות כבר הספיקו להתעדכן במהלך החודש האחרון על מנת להוסיף תמיכה במכשירים החדשים, אמש עודכנו שלוש אפליקציות גדולות נוספות.

המשך קריאה »

ובנתיים בסין: הזמנות האייפון 6 והאייפון 6 פלוס דרך חברות הסלולר שוברות שיאים!

לא פעם אנו שואלים את עצמנו, אילו הם המכשירים החדשים אשר שוברים כל שיא מכירות אפשרי, מקורות רבים מדווחים על כך שבסין האייפון 6 כבר שבר כל שיא מכירות – כאשר עוד לא הגיע לחנויות!

המשך קריאה »

מדדי הביצועים: iPhone 6+/6 נגד מכשירי הדגל של אנדרואיד

לאחרונה פרסמה AnandTech את תוצאות מדדי הביצועים של מכשירי הדגל של אפל, ושוב, אפל לא מאכזבת בתוצאות שלה. בכל מקרה אותנו מעניין לדעת את תוצאות ה-GeekBench של האייפונים החדשים בהשוואה למכשירי הדגל של אנדרואיד. לפני שנתחיל בניתוחי ההשוואות,תקראו מה אומר John Poole, מפתח ומייסד PrimeLabs, ויוצר ה-Geekbench בקשר לביצועים של ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus בהשוואה למכשירי הדגל של אנדרואיד ובהם נמנים בין היתר : HTC One M8,Motorola Moto X,Samsung …

המשך קריאה »

צפו: גם אנחנו החזקנו את האייפון 6 ואת האייפון 6 פלוס! (בלעדי)

שבועיים עברו מאז שאפל הכריזה על מכשירי האייפון החדשים, האייפון 6 והאייפון 6 פלוס, וביום שישי האחרון כבר הושקו במספר מדינות בעולם. גם iStore הביאו מספר מכשירים, שלחנו את כתבנו ירין אזולאי לחנות הממוקמת ברחוב דיזנגוף 135 שבתל אביב. אמש שלחנו את כתבנו ירין אזולאי היישר מהצפון הרחוק אל חנות iStore הממוקמת בתל אביב כדי לבדוק על מה כל הרעש.

המשך קריאה »

מקדם מכירות? טים קוק בא לביקור ב-Apple Store שבפאלו אלטו!

החל מיום שישי האחרון ניתן לרכוש את מכשירי האייפון החדשים (6 ו-6 פלוס) במספר מדינות שונות ברחבי העולם, הסבב הראשון כולל בתוכו את פאלו אלטו – ונחשו מי הגיע לביקור בחנות במהלך סוף השבוע האחרון?

המשך קריאה »

מייסד אפל, סטיב ווזניאק: נפטרתי לחלוטין מאנדרואיד הודות לאייפון 6

זה לא סוד שאחד ממייסדי אפל בעבר, סטיב ווזניאק, מחבב מכשירי אנדרואיד – אפילו יש לו כמה כאלה. בסוף השבוע האחרון, TMZ תפסו את ווזניאק לשיחה קצרה בנוגע לאייפון החדש של אפל ונראה שהוא נלהב ממה שאפל הציגה הפעם.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?