ראשי » אנדרואיד » עדכון גירסה במרקט לאפליקצית הממשק המועדף למכשיר – Go Launcher EX

עדכון גירסה במרקט לאפליקצית הממשק המועדף למכשיר – Go Launcher EX

[mr]com.gau.go.launcherex[/mr]

“Go Launcher EX” הוא הממשק המועדף עלי. לא משנה עם איזה מכשיר אני עובד או איזה ROM התקנתי אני תמיד מעדיף להשתמש בממשק הזה. אני אמנה מספר יתרונות מצומצם שמבחינתי נותנים את הערך המוסף לממשק הזה, אבל מי שמעוניין לדעת עוד מוזמן לצפות בסרטון הבמשך – קחו בחשבון שיש הרבה.

טוב, אז נתחיל בזה שדפדוף בין האפליקציות נעשה בצורה רוחבית כשניתן לסדר אותן לפי רצוננו כמו במכשירי הסמסונג ולא אופקית כמו במכשירי ה- HTC. ניתן ליצור תיקיות ולסדר את האפליקציות בתוכן.

אני רק אציין שאני מתיחס לתפריט האפליקציות ולא למסכי הבית כמובן. לחיצה ארוכה על אחת האפליקציות תגרום לכולן לשקשק ואנחנו נוכל לסדר אותן או להסירן (כן, כמו באייפון). באותו תפריט האפליקציות נוכל ליצור תיקיות ולאחסן שם אפליקיציות ככל העולה על רוחנו. בנוסף לתפריט שמציג את כל האפליקציות אנחנו מקבלים עוד שני טאבים של אפליקציות אחרונות שהשתמשנו בהם, ואפליקציות שעדיין רצות עם אפשרות לסגור את כולן, בהחלט הוספה בעלת שימושיות גבוהה. חוץ מלערוך את מסכי הבית, מה שניתן בכל ממשק נוכל גם לערוך את לחצני הבסיס, להוסיף כמה שנרצה ולהחליט באילו איקונים להשתמש. נוכל לקבוע באיזו אנימציה מסכי הבית יתחלפו, את גודל ה”גריד”, מהירות הפיכת המסך ועוד ועוד ועוד… באמת שיש לי עוד להוסיף אך אני אתן לבחור מהסרטון לשעמם, אההה, להדגים לכם.

הורדת ה-Launcher מתורגם לעברית מכאן

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות פיסינט

מתחזק האתר בי שייר, בזמני הפנוי מעדכן בנושאי אפל ואפליקציות

כדאי לקרוא גם:

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – שיעור 15 – העלאת האפליקציה לגוגל סטור

אמנם עבר מעל חצי שנה מהמאמר האחרון “אנימציות“. אבל עדיף עכשיו מאשר בכלל לא. לאחר שאנחנו …

כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?