חברתיסגנון חיים

אפסטור| כתר הרימון משכן האירועים המפואר בישראל

כתר הרימון משכן האירועים המפואר בישראל (AppStore Link)
מפתח: david elmaleh | דירוג: 4+
גודל: 30.5MB | גירסה: 1.1 | מחיר: חינם

כתר הרימון הינו מרכז האירועים המפואר בישראל. האולם המזכיר במראהו היכל בסגנון אירופי – קלאסי, מתגאה בהכשר – גלאט כשר ברמה הגבוהה ביותר (של הרב לנדא), המאפשר לקהל הדתי-חרדי לחגוג באולם את שמחותיו. לאולם גן צמוד רחב מימדים ויפהפה, המאפשר לחגוג את החופה גם מתחת לכיפת השמים.הקהל הדתי המגיע למקום, יכול לבחור בין הפרדה מוחלטת בין גברים לנשים לאורך כל האירוע ובין הפרדה במהלך הריקודים בלבד.

בכתר הרימון שני אולמות ראשיים: אולם כתר הרימון בו מוצבים 900 מקומות ישיבה ואולם ניצת הרימון בו מוצבים 400 מקומות ישיבה. חיבור שני האולמות, יוצר חלל בו ניתן להציב מסביב לשולחנות 1,500 מקומות ישיבה בו זמנית.

באירועים קטנים יותר כגון שבע ברכות או יום הולדת, ניתן לשכור את אולם רימונית הכולל 60 מקומות ישיבה.

נתונים נוספים על המקום:
גן קבלת הפנים משתרע על 3,500 מ”ר. הגן המרווח מבטיח קבלת פנים מפוארת תוך שמירה מוקפדת על הצניעות.
המטבח של כתר הרימון נחשב למשוכלל מסוגו, והינו מסוגל לייצר 10,000 מנות אוכל ביום. בזכות רמתו הקולינארית, רמת הכשרות הנהוגה בו ורמת השירות המוענק על ידי המלצרים, התקיימו באולם כתר הרימון מיטב האירועים.
בכתר הרימון ישנה גישה מלאה לנכים, כולל מעלית ושירותי נכים.
הגישה אל מרכז כתר הרימון נוחה לרכב פרטי בזכות קרבתו למחלף גהה. בנוסף, קווי אוטובוס רבים מגיעים אליו בזכות קרבתו לציר ז’בוטינסקי

תגיות

אלון חן

שמי אלון חן , אני מייסד ובעליו של האתר הזה , עובד עם מיטב המפתחים הגדולים בעולם מבצע לוקליזציה לעברית מלאה לכל האפליקציות הקיימות , אני יודע לעזור ולתת המון . צרו קשר איתי בדוא"ל או בפייסבוק שלי אני עונה לכולם. זה הזמן להוסיף אותי כחבר בפייסבוק שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה משתמש בסינון תגובות זבל. למד כיצד לשלוח תגובות תקינות .

מאמרים קשורים

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker