ראשי » שונות » תוכנות PC מתורגמות » חדשות | אייטונס – iTunes עודכנה לגרסה חדשה כולל עברית מאת אלון חן (11.1.1)

חדשות | אייטונס – iTunes עודכנה לגרסה חדשה כולל עברית מאת אלון חן (11.1.1)

iTunes הינה תוכנה המתווכת בין המחשב עליו היא מותקנת, לבין מכשיר ה-iDevice המחובר אל אותו מחשב, ה-iTunes מאפשר העברה דו כיוונית של נתונים כמו שירים, סרטים, אנשי קשר, הודעות, צלצולים, תמונות ועוד.

index_hero

בדרך זו, התוכנה מאפשרת לגבות את המידע הנמצא על ה- iDevices, אל המחשב, ובין השאר גם להמיר קבצי מוזיקה לקבצים שניתן לנגנם על מכשירי אפל.


מה חדש בגרסה 11.1.1 :

  • העדכון עבור אייטונס 11.1.1 מכיל תיקון בעיות עם פודקאסטים שנמחקו ותוספות אייטונס, העדכון של אייטונס 11.1 שוחרר בחודש שעבר לצד iOS 7.

ניתן לעדכן את תוכנת ה-iTunes לגרסה החדשה דרך התוכנה Apple Software Update, או להוריד את קובץ ההתקנה מהאתר של אפל.


מי שוותיק כאן יכול להיזכר במכשיר ה- iPhone 2G/3G בגרסאותיו הראשונות לא כלל עברית עד שמישהו החליט שגם כאן בארץ הקודש רוצים להינות והכניסו תמיכה בעברית החל מגרסאות 3.0 ומעלה. במכשיר האייפד היה סיפור דומה עד שגם אליו העברית הגיעה. נכון להיום בתוכנת ה- iTunes אין עדיין אפשרות של עברית, יותר נכון אין אפשרות מובנית.

Untitled-3

אז בלי עוד דיבורים מיותרים אני שמח להציג בפניכם את תוספת העברית ל-iTunes 11.1.1 מאת הגדול מכולם ברשת בתחום התרגומים והאפליקציות מר אלון חן,  שעבד ימים כלילות כדי לעדכן ולשפר את העברית הקודמת , אז אני חושב שמגיעות לו כאן תגובות .


תורגם בלעדית ע”י אלון חן ואין לקחת את התרגום או את לינק ההורדה ולעשות בו שימוש מסחרי או פירסום כזה או אחר באתר כזה או אחר ללא רשות מבעל האתר או מאלון חן, העושה זאת צפוי לעונשים הקבועים בחוק.

שימו לב: בכל תקלה או הערה על הגירסה בעברית, ניתן לעשות זאת דרך התגובות על הכתבה (שיהיה פנאי ונראה אם מישהו הסתבך נענה לו ישירות דרך התגובות) ולא לשלוח לנו הודעות דרך הצור קשר.


הורדות :

[wpdm_file id=6]  

 
 

 
מדריך התקנה:

  1. יש לוודא שברשותכם אייטונס גרסה 11.1.1 העדכנית
  2. עם האייטונס פועל ברקע יש לסגור אותו עד סיום ההתקנה
  3. חלצו את הקובץ ובצעו את ההתקנה
  4. כעת יש לכם אייטונס גרסה 11.1.1 בעברית!

בהצלחה לכולם, נשמח להיות לכם לעזר בכל זמן נתון אנחנו קוראים את כל ההערות שלכם והתגובות **יהיו עוד עדכונים לגירסה הנוכחית.


בי שייר – המקור האמיתי לכל איכות, עובדה!

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות ירין אזולאי

כתב ועורך.

כדאי לקרוא גם:

בלעדי | הורדת ממשק בעברית ל- iTunes 11.1.0.126 מאת המתרגם מס’ 1 אלון חן

עם שחרורה של מערכת ההפעלה החדשה שוחרר גם עדכון גרסה לתוכנת ה-iTunes. העדכון הכיל לא …