אפסטורדעות

הודעה חשובה | האפליקציה WhatsApp לא תגבה כסף על הודעות – תרגיעו !

שלום לכולם,בזמן האחרון אני חבריי ועשרות אנשים ברשת בארץ ובעולם מקבלים הודעה לטלפון האישי שלהם על כך שאפליקציית WhatsApp להודעות חינמתיות מהנפוצות ביותר אם לא החלוציות בתוחם זה וחבריי בישראל בכלל ובפרט מקבלים הודעה בזאת הלשון האפליקציה WhatsApp תחל לגבות כסף על שליחת הודעות. האפליקציה, כידוע, מאפשרת שליחת הודעות בחינם על גבי רשת האינטרנט כתחליף להודעות SMS שעולות כסף.

WhatsappFreeBShare[1]

“בשבת בבוקר whatsapp יחל להיות בתשלום. כדי להמשיך לנצל את האפליקציה ללא תשלום, שלח הודעה זו ל-10 איש לפחות והלוגו יהפוך לצבע כחול כהוכחה שתוכל להמשיך לנצל ללא תשלום”, נכתב בהודעה. “ללא תהליך זה whatsapp יחייב לכל מסר 0.01 יורו”.

עשרות ישראלים וחבריי בניהם נלחצו מההודעה ודאגו להעביר אותה הלאה כמו מעין מכתב שרשרת מטופש והזוי מאוד, אבל בואו נרגע חברים מדובר סך הכל בהודעת ספאם שתחשב כהודעת הספאם הכי מפגרת שנתקלתי מעודי ואודה על האמת מאוד מעצבנת ברמות על אני חסמתי כבר כמה אנשים שדאגו לשלוח לי הודעה דומה אז חברים אל תעבירו ואל תשלחו שטות כזאת כי היא לא קיימת !! מה עוד שזכור לי למעשה, הודעה בסגנון דומה מופצת בשנתיים האחרונות מפעם לפעם וגוררת אחריה משתמשים אשר דואגים לסגנן ולעדן אותה מדי פעם בפעם. יותר מזה בחברת WhatsApp אשר מעולם לא גבו ומעולם לא הצהירו שאכן כן יגבו כסף על שליחת הודעות.

עוד אוסיף ואומר אשר לפני מספר חודשים הודיעה החברה כי תפסיק לגבות תשלום על אפליקציית ה-iOS שלה באפסטור בגובה של 0.99 דולר (הופסק התשלום בנתיים) , כפי שנהגה לעשות עד כה, ותאפשר להוריד את האפליקציה בחינם. עם זאת, היא תגבה 0.99 דולר כדמי מנוי שנתיים אחרי השנה הראשונה. דבר שכבר רגילים אליו במכשירים המריצים גרסאות אנדרואיד .בחברה הבהירו אז כי משתמשים אשר כבר הורידו בעבר את האפליקציה בתשלום, לא יצטרכו לשלם דמי מנוי ויוכלו להשתמש בה בחינם לכל החיים.

קבלו תמונה לדוגמא של הודעה:
WhatsApp

אני קורא מכאן לכלל האתרים לעשות כתבה כמוני ולעזור לחדול ממעשה מטופש זה !!

אלון חן

שמי אלון חן , אני מייסד ובעליו של האתר הזה , עובד עם מיטב המפתחים הגדולים בעולם מבצע לוקליזציה לעברית מלאה לכל האפליקציות הקיימות , אני יודע לעזור ולתת המון . צרו קשר איתי בדוא"ל או בפייסבוק שלי אני עונה לכולם. זה הזמן להוסיף אותי כחבר בפייסבוק שלכם

7 תגובות

    1. כן… והקטע המצחיק שיש כאלה שמשתמשים באפליקציה פרוצה וגם שולחים את השטות הזאת יאלה מספיק חפרתם מספיק !!

    1. לא שפתאום גילינו אנחנו פשוט רוצים ליצור רעש שזה יפסק וכל השטות הזאת תפסק לחלוטין אז אשמח אם תעזור להפיץ את הכתבה על מנת לעצור את השטות !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker