ראשי » סידיה » הפינה השבועית » אז מה היה לנו השבוע? ריכזנו בשבילכם את כל הנושאים הכי חמים (21.03.14)

אז מה היה לנו השבוע? ריכזנו בשבילכם את כל הנושאים הכי חמים (21.03.14)

שלום רב וסוף שבוע טוב לכל גולשי אתר בי שייר וברוכים הבאים לפינה השבועית, אז מה היה לנו השבוע?

azmahialanuhashavua_B-Share
אז מה היה לנו השבוע?

מידי סוף שבוע נרכז בכתבה אחת את כל העדכונים הכי חמים והחדשות הכי לוהטות שהיו לנו השבוע, המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים בכל שבוע!


ביום ראשון, פתחנו את השבוע עם עדכון משמח במיוחד, אפליקציית עדכוני האתר – iShareil עודכנה לגרסה חדשה אחרי המתנה ארוכה ומגיעה עם עיצוב חדש ומספר אפשרויות חדשות. אחר כך פתחנו הגרלה על התוסף PhotoAlbums+ עבור iOS 7 לכבוד חג פורים. בשעות הצהריים הודענו לכם כי התוכנה Semi-Restore עודכנה ותומכת כעת גם במערכת ההפעלה החדשה.

ביום שני, פתחנו את הבוקר בחדשות משמחות, הפריצה הקשורה של iOS 7.1 עבור מכשירי האייפון 4 שוחררה. לאחר מכן פורסם מדריך שמסביר כיצד להפעיל את הפיצ’ר החדש בלוח השנה של iOS 7.1 ובשעות הצהריים הודענו לכם כי אפל רשמה פטנט חדש עבור המצלמה. וסיימנו את היום עם ההדלפה של מכשיר האייפון 6 שישוחרר בעוד כשישה חודשים.

למחרת, ביום שלישי, פתחנו את הבוקר עם ההדלפה של מפרט האייפון הבא שפרסם סוני דיקסון בחשבון הטוויטר שלו ולאחר מכן הצגנו בפניכם את התמונות שהודלפו מתוך אפליקציית הבריאות החדשה ב-iOS 8.

ביום רביעי הודענו לכם שאפל השיקה שני דגמים חדשים של מכשירים במהלך הלילה של יום שלישי.

וביום חמישי (אתמול), פתחנו את הבוקר עם הקונספט של מכשיר ה-Apple TV עם העיצוב החדש והשלט הרחוק בעל מסך המגע ואחר כך הודענו לכם על הוספת הפיצ’ר החדש לאתר – צ’אט ה-Spot.IM שיאפשר לכם (המשתמשים) לדבר עם הכתבים ולשאול את כל השאלות שרצות לכם בראש.

להלן רשימת הכתבות בצורה מסודרת:


שבת שלום! 🙂

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות ירין אזולאי

כתב ועורך.

כדאי לקרוא גם:

אפל שחררה את גרסת הבטא השניה של iOS 10.1

ערב טוב! לפני זמן קצר שוחררה גרסת הבטא השניה של מערכת ההפעלה iOS 10.1, כשבועיים …

כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?