בי שיירחדשות אפלסיכום שבועי

אז מה היה לנו השבוע? ריכזנו בשבילכם את כל הנושאים הכי חמים (02.05.14)

שלום רב וסוף שבוע טוב לכל גולשי אתר בי שייר, ברוכים הבאים לפינה השבועית – אז מה היה לנו השבוע?

azmahialanuhashavua_B-Share
אז מה היה לנו השבוע?

מידי סוף שבוע נרכז בכתבה אחת את כל העדכונים הכי חמים והחדשות הכי לוהטות שהיו לנו השבוע, המטרה שלנו היא להשאיר אתכם מעודכנים בכל שבוע!


ביום ראשון, פתחנו את השבוע בחדשות חמות – פרטים חדשים אודות מכשיר האייפון 6 הודלפו! לאחר מכן הצגנו בפניכם את הלהיט החדש שכבש את חנות האפסטור, וסיימנו עם אפליקציית השבוע של אפל.

ביום שני לא התפרסמו חדשות באתר בגלל יום הזיכרון לשואה ולגבורה. בצאת יום השואה, פתחנו הגרלה באתר על אפליקציית iBudgetPro המחודשת!

למחרת, ביום שלישי, הצגנו בפניכם את האפליקציה אשר מומלצת בכל מכשיר אנדרואיד – Automatic Call Recorder, מקליט השיחות הטוב ביותר עבור מכשירי האנדרואיד!

ביום רביעי, הצגנו בפניכם את התמונות שדלפו אשר מציגות יחידת הדגמה של מכשיר האייפון 6, התמונות הגיעו ממקור אמין ואיכותי שמצליח בכל פעם להביא הדלפות אמיתיות.

ביום חמישי (אתמול), בשעות הבוקר, דיווחנו לכם כי האפליקציה הרשמית של רשת Pelephone (פלאפון) עודכנה וכעת מכילה מגוון שיפורים חדשים, בצהריים הודענו לי כי גם אפליקציית Noknok הישראלית אשר מתחרה עם Viber קיבלה עדכון גרסה.

היום (שישי), פתחנו את הבוקר עם סיום ההגרלה שנפתחה בערב יום שני ופרסמנו את שמות הזוכים, לאחר מכן הצגנו בפניכם את האפליקציה שנבחרה להיות אפליקציית השבוע של אפל לשבוע זה.

להלן רשימת הכתבות בצורה מסודרת:


שבת שלום! 🙂

תגיות

ירין אזולאי

כתב ועורך באתר, נושם את אפל מגיל צעיר.

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker