כלי עזרעסקים

אפסטור | אפליקציית קילומטראז׳ לדיווח על נסיעות עבודה זמינה להורדה

857251937
אפליקציה לא נתמכת\נמצאה במדינה שלך

אפליקציית קילומטראז׳ נועדה לעובדים שצריכים לדווח על נסיעות על מנת לקבל החזרים לפי קילומטרים. האפליקציה תמדוד עבורכם את מרחקי הנסיעה, תשמור אותם ואפילו תמלא עבורכם את הטופס החודשי ותשלח אותו במייל או בסמס אליכם או ישירות לחשב השכר במקום העבודה.

אפליקציית קילומטראז׳ לדיווחי נסיעות בעבודה
אפליקציית קילומטראז׳ לדיווחי נסיעות בעבודה


על מנת למלא את הטופס הספציפי של מקום העבודה שלכם, שלחו (דרך האפליקציה) צילום באיכות סבירה של הטופס ואנו נתאים אותו לשימוש באפליקציה. את הטופס המותאם תוכלו להוריד באמצעות האפליקציה.

בזמן מדידת מרחק האפליקציה מקבלת עדכוני ג׳י.פי.אס ברקע – גם כשמסך האייפון מכובה. אם לא תפסיקו את המדידה הדבר עלול לגרום לריקון מהיר של הבטריה. מומלץ להפעיל את האפליקציה בזמן שהאייפון מחובר לטעינה.

הצהרת פרטיות:
האפליקציה שומרת את הנתונים האישיים שתבחרו לתת לה ואת נתוני הנסיעות שלכם. האפליקציה לא שולחת מיוזמתה שום נתון החוצה. הדרכים היחידות להוציא נתונים מהאפליקציה הן על ידי שליחת אימייל או סמס אל מי שאתם בוחרים או שימוש בהעברת קבצים באמצעות iTunes.

התמונה של האפליקציה היא של כביש הערבה, באדיבות חברת קולות רמים בע״מ

857251937
אפליקציה לא נתמכת\נמצאה במדינה שלך

אלון חן

שמי אלון חן , אני מייסד ובעליו של האתר הזה , עובד עם מיטב המפתחים הגדולים בעולם מבצע לוקליזציה לעברית מלאה לכל האפליקציות הקיימות , אני יודע לעזור ולתת המון . צרו קשר איתי בדוא"ל או בפייסבוק שלי אני עונה לכולם. זה הזמן להוסיף אותי כחבר בפייסבוק שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה משתמש בסינון תגובות זבל. למד כיצד לשלוח תגובות תקינות .

מאמרים קשורים

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker