אפסטורחברתימדריכים

מדריך | כך תפעילו את אפשרות Most Recent בגרסה החדשה של פייסבוק!

Facebook (AppStore Link)
מפתח: Facebook, Inc. | דירוג: 12+
גודל: 466.4MB | גירסה: 210.0 | מחיר: חינם

אתמול בשעות הערב, דיווחנו לכם כי אפליקציית הרשת החברתית Facebook (פייסבוק) עודכנה לגרסה 10.0, העדכון הכיל לא מעט שיפורים, חלקם אפילו נסתרים. אבל בין כל השיפורים והתיקונים, הגרסה האחרונה של פייסבוק, כפי שחלקכם כבר שמתם לב, הסירה את האפשרות לצפות ב-Most Recent.

תמונה

אפליקציית פייסבוק עבור מכשירי האייפון והאייפד מאפשרת לשמור על קשר עם החברים והמשפחה, צפייה בתמונות ברזולוציה גבוהה, גישה מהירה למשחקים, צ’אט ועוד…

Most Recent מאפשרת לנו לצפות בכל החדשות בדף הבית לפי זמן הפרסום ולא לפי הדירוג של הפרסום. עד גרסה 10.0, האפשרות הייתה ניתנת להפעלה ישירות מהמסך הראשי של אפליקציית פייסבוק, כעת האפשרות עברה למקום אחר, פחות בולט. במדריך הבא אני אסביר לכם צעד אחר צעד איך להפעיל את האפשרות בגרסה החדשה של האפליקציה.


שלב 1: בסרגל הכלים שנמצא בחלקו התחתון של האפליקציה, ישנן חמישה כרטיסיות. בניהן תמצאו את “More” (למי שיש פייסבוק בעברית: “עוד”), לחצו על הכרטיסייה.

תמונה 1


שלב 2: לאחר שלחצתם ונכנסתם אל הכרטיסייה, תשימו לב שהעמוד מחולק לקטגוריות: פרופיל, מומלצים, דפים (אם אתם מנהלים), קבוצות ועוד… יש לרדת כלפי מטה ולחפש את קטגוריית “Feed” (קטגוריה אחת לפני האחרונה). מצאתם? מעולה.

תמונה 2


שלב 3: לאחר שמצאתם את קטגוריית “Feed”, לחצו עליה ומיד תיפתח רשימה. אותה הרשימה הכוללת את Most Recent שהוצגה בעמוד הראשי עד גרסה 10.0, כעת אתם יכולים לבחור איך לראות את החדשות שלכם.

תמונה 3


בהצלחה! 🙂

תגיות

ירין אזולאי

כתב ועורך באתר, נושם את אפל מגיל צעיר.

One Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker