אפסטורחברתיסגנון חיים

אפליקציות ישראליות: rulz – רולז, לא תשתעממו בחיים!

rulz (AppStore Link)
מפתח: PeakApps Solutions LTD | דירוג: 12+
גודל: 20.4MB | גירסה: 1.6.0 | מחיר: חינם

אפליקציית רולז (rulz) היא כמו פייסבוק בלי הקטעים המשעממים, כמו טוויטר בלי החפירות, וכמו וואטסאפ מינוס שאיבת החיים השטנית.

תמונה

היא מבוססת על טכנולוגיה מהפכנית הסורקת בזמן אמת את האינטרנט ומאתרת את הוואן ליינרים, הציוצים, הסטטוסים והגגים המצחיקים ביותר בעברית. אם זה שנון – הוא ימצא את דרכו לרולז.


כמו כן, רולז כוללת – לראשונה אי פעם – את ארכיון הוואן ליינרים המלא (למעלה מאלף גגים!) של מגזין בלייזר לאורך 13 שנותיו. אתם קוראים לזה טירוף, אנחנו קוראים לזה הביוגרפיה של איציק שאשו.

רולז מציפה חומרים חדשים, אקטואליים מאוד אבל גם כאלה שהם טיימלס, לאורך כל היממה. אם פספסתם יום – לנו זה יכאב, אבל אתם מגובים: כל הדברים הישנים ממשיכים להיות נגישים באמצעות דפדוף ידני אחורה (משמאל לימין). החץ ימינה בחלק העליון של המסך יחזיר אתכם מכל מקום לדבר האחרון שעלה למכשיר שלכם. בתחתית המסך יש חץ קטן המכוון מעלה – אם תמשכו אותו מעלה תוכלו לשתף את המסך הנוכחי שלכם עם אנשים שהיו עד ממש לאחרונה חברים שלכם.

בתחתית כל עמוד תמצאו קרדיט הכולל תמונה של הכותב המקורי. לידו מופיע הסימן הבינלאומי של הלייק. זהו אינו לייק של פייסבוק, אלא לייק פנימי שמאפשר לאלגוריתם שלנו לזהות את הכותבים המצחיקים ביותר ולהביא לכם עוד דברים שלהם. השתמשו בו רק לדברים שגרמו לכם להביך את עצמכם במקום פומבי.

לא מזמן התעדכנה האפליקציה לגרסה שמספרה 1.1.3, מה התחדש בגרסה:

  • התווסף טוטוריאל (מדריך לשימוש) בהפעלה ראשונה.
  • תוקנו מספר באגים קטנים.
תגיות

ירין אזולאי

כתב ועורך באתר, נושם את אפל מגיל צעיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker