ראשי » סידיה » טוויקים » סידיה: Android L – מערכת האנדרואיד החדשה ל-iOS (ערכת נושא + מסך נעילה)

סידיה: Android L – מערכת האנדרואיד החדשה ל-iOS (ערכת נושא + מסך נעילה)

שלום רב לכל גולשי האתר, אם ברשותכם מכשיר iOS פרוץ בוודאי כבר שמתם לב שאחד הדברים הטובים וגם השימושיים ביותר שקיימים בחנות הסידיה הם קטגוריית ערכות הנושא אשר מפורסמות ומתעדכנות שם בקצב מסחרר, ואם תשימו לב בכל יום יוצאות לסידיה עשרות ערכות נושא.

Android L by YDevX

Android L הוא העדכון האחרון של מערכת ההפעלה ‘אנדרואיד’ מבית גוגל. הגרסה הוצגה לראשונה ב-25 ביוני 2014 במהלך כנס ה-I/O השנתי של גוגל, בסיום הכנס שוחררה גרסת הבטא הראשונה עבור מכשירי ה-Nexus 5 וה-Nexus 7 2013 והגרסה הרשמית תשוחרר לקראת סוף 2014.

למי שעדיין לא שמע על מערכת ההפעלה החדשה ומעוניין לדעת קצת יותר, Android L כוללת עיצוב חדש לממשק ההודעות וההתראות. התראות בודדות מוצגות כעת בכרטיסים, כחלק משפת העיצוב החדשה, והתראות מרובות של יישום אחד יכול להיות מקובץ בהתראה אחת בלבד. התראות מוצגות כעת במסך הנעילה כמו כרטיסים. ישנה גם תכונה חדשה של “נא לא להפריע”. תפריט היישומים הפועלים החדש כולל עיצוב חדש לכרטיסי היישומים האחרונים, אנימציות חדשות, ותכונה חדשה, שמאפשרת כרגע לראות את הקישורים בכרטיסים של דפדפן ה-Chrome.

– נחזור לעניינינו.

בשבוע שעבר שוחררה לסידיה חבילה חינמית העונה לשם “Android L”, החבילה כוללת את הערכת נושא שניתנת להפעלה מ-WinterBoard, מסך נעילה שניתן להפעיל באמצעות התוסף GroovyLock, ו-11 רקעים הניתנים להחלפה מאפליקציית ההגדרות המובנת, את חבילת Android L אני פיתחתי והיא זמינה להורדה כבר עכשיו מחנות הסידיה, מהסורס המובנה של ModMyi.

נתחיל מ-Android L LockScreen:

Android L LockScreenAndroid L LockScreen

סורס: ModMyi
סורס: ModMyi  מחיר: חינם  הורדה

Android L LockScreen

Android L LockScreen היינה תוספת עבור GroovyLock, התוספת תשנה את עיצוב מסך הנעילה ותהפוך לכם את מסך הנעילה הרגיל של iOS 7 למסך הנעילה החדש של מערכת האנדרואיד החדשה – Android L.

LS

עם הורדת התוספת, תתווסף להגדרות מכשירכם כרטיסייה חדשה העונה לשם “GroovyLock”, בתוך הכרטיסייה ניתן למצוא אפשרויות כמו הפעלה / כיבוי ושינוי מסך נעילה, על מנת להפעיל את מסך הנעילה של Android L, יהיה עליכם להיכנס להגדרות ה-GroovyLock, ללחוץ על כפתור ה”Theme” ולסמן את מסך הנעילה שאותו תרצו.

בתוך חבילת Android L LockScreen ישנן 2 אפשרויות.

  1. Android L (Default) – מסך הנעילה הרגיל של ה-Abdroid L, הכולל רקע מובנה.
  2. Android L (Without Wallpaper) – מסך הנעילה הרגיל של ה-Android L, ללא הרקע המובנה.

על מנת להימנע מהתנגשות עם מסך הנעילה הרגיל של האייפון, יש להסתיר את השעון והתאריך באמצעות התוסף Springtomize 3, בקטגוריית “מסך נעילה”, בהצלחה!

Android L (ערכת נושא):

Android LAndroid L

סורס: ModMyi
סורס: ModMyi  מחיר: חינם  הורדה

Android L

Android L היינה הערכת נושא של מערכת האנדרואיד החדשה שהוצגה לפני כשבועיים, ב-25 ליוני. הערכת נושא ניתנת גם היא להורדה בחינם מחנות הסידיה, מהסורס המובנה של BigBoss וכמו כל ערכת נושא אחרת – תצטרכו להפעילה באמצעות WinterBoard.

HS1

חבילת Android L כוללת בין היתר:

  • סמלי אפליקציות מחודשים. (סמלי ה-Android L)
  • סמל Android אשר יחליף את התפוח בעת ההדלקה / רענון המכשיר.
  • עיצוב חדש לתיקיות אשר מזכיר את התיקיות ב-Android L.
  • 11 רקעים חדשים שנוספו להגדרות המכשיר מתוך מערכת ה-Android L החדשה.

לפני התקנת הערכה, יש להוריד את התוסף החינמי ‘IconBundles’ על מנת להימנע מבעיית “המסגרת השחורה”. בקרוב ישוחרר עדכון אשר יביא עמו סמלי אפליקציות חדשים.

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות ירין אזולאי

כתב ועורך.

כדאי לקרוא גם:

סידיה | Auxo 3 עודכנה לתמיכה ב- iOS 9

צוות המפתחים A3Tweak מעדכן את התוסף הנהדר הזה והוא מעתה יתמוך בגרסת iOS 9, והעדכון …

כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?