אפסטורחברתי

המחליפה של סיקרט: Frank – גלו מה חבריכם חושבים עליכם!

978383707
אפליקציה לא נתמכת\נמצאה במדינה שלך

שלום לכולם, בעבר היינו כולנו מכורים לאפליקציית ה-סיקרט וזה קצת דעך והרבה .. לאחרונה צצה אפליקציה שעושה ממש את הפעולה הדומה רק בצורה קצת שונה , אז .. אפליקצית Frank, הינה הדמיה ווירטואלית המאפשרת לנו ולכל המשתמשים באפליקציה לגלות בצורה פשוטה כיצד הסביבה רואה אותו.

אפליקציית Frank - תהיה המחליפה של סיקרט?
אפליקציית Frank – תהיה המחליפה של סיקרט?

האפליקציה הינה אנונימית לחלוטין ואם חלפה מחשבה בראשכם היא ״האם מדובר במחליפה של סיקרט?״ … אז לטענת צוות הפיתוח התשובה חד משמעית לא ! אנחנו קצת חושבים אחרת לאחר שימוש קצר גילינו לא מעט דברים דומים ואשר הקהל הישראלי כן יעשה שימוש לא ראוי בו !!

הייעוד של האפליקציה הינו דווקא לא לדבר מאחרי הגב על המשתמשים האחרים או החרים השונים שיש לכם, אלא פשוטו כמשמעו להיות להם לעזר רב ולעזור להם להשתפר בכל תחומי החיים וכמו כן בעבודה וכמובן איך לא נשכח גם בחיי המשפחה של כל אחד ואחת מאיתנו. צוות הפיתוח מבטיח לנו שהמערכת שלהם מבטיחה כי היא תגן על המשתמשים מפני בריונות והטרדות אינטרנטיות, ואף תספק ייעוץ פסיכולוגי חינמי עבור המשתמשים .

יתרון: האפליקציה מספקת לנומענה לצורך ויצר הסקרנות הבסיסי של כל אחד ואחת ואשר טמון בכולנו ולעזור לנו לדעת מה באמת חושבים עלינו.

חסרון: כמו שאמרנו קודם לכן הכוונות של האפליקציה ממש טובות, אך ישנו סיכוי סביר כי מהר היא תהפוך לאפליקציית סיקרט 2 וגולשים ינצלו את המעמד של האנונימיות באפליקציה ואשר הדיסקרטיות הרבה בה נותנת להתבטא בצורה חופשית ובונה אשר לכך נועדה .

978383707
אפליקציה לא נתמכת\נמצאה במדינה שלך

אלון חן

שמי אלון חן , אני מייסד ובעליו של האתר הזה , עובד עם מיטב המפתחים הגדולים בעולם מבצע לוקליזציה לעברית מלאה לכל האפליקציות הקיימות , אני יודע לעזור ולתת המון . צרו קשר איתי בדוא"ל או בפייסבוק שלי אני עונה לכולם. זה הזמן להוסיף אותי כחבר בפייסבוק שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker