iOS 8הגרלהסידיה

מגה הגרלה | רשיונות ממגוון טוויקים – PwnTunes/Aeternum/+PhotoAlbums/iTouchSecure

שלום רב לכולם,

החלטנו שוב לדאוג לקהל הקוראים הנאמן שלנו , עם צאת הפריצה האחרונה עבור ios 8.4 , ובגלל שזאת ככל הנראה תיהיה המערכת האחרונה לפני שחרור ios 9 , ולהגריל 8 רשיונות עבור כל אחד מהטווקים הבאים : PwnTunes,Aeternum,+PhotoAlbums,iTouchSecure ועם תודה ענקית ל- SpiritOfLogic.

lottery-2015-begin
עיצוב : ירין אזולאי

 

Aeternum

Aeternum
סורס: BigBoss

מקור השם של התוסף Aeternum מגיע מהשפה הלטינית , שמשמעותה “אינסופי” , שככל הנראה המפתח רמז למספר האייקונים שניתן יהיה לראות על הצג לאחר התקנת התוסף המדליק הזה. גלול את האייקונים לאיזה כיוון שרק תרצה , כל עוד יש לך מספיק מהם .

פונציונליות מלאה , ארגון שורת הדוק ויכולת לסדר את כל האייקונים לפי טעמך האישי. אפשר גם להחליט שלא לארגן את האייקונים בעצמך , כי בברירת מחדל הוא מסדר את עצמו לפי מספר הפעמים של שימוש באותו אייקון , ויש גם כמובן הגדרות רבות בכדי להתאים את המראה לפי הצרכים שלך.

לסיקור המלא ניתן ללחוץ על הקישור הבא : http://b-share.com/?p=42238


PhotoAlbums+ for ios 8

למרות שיצאו לאחרונה עדכונים רבים למערכת ios 8, עדיין לא  נוספה האפשרות להגן על פרטיות התמונות שלנו או אפילו הצורך לסדר את התמונות שלנו לתיקיות ללא צורך בהעתקה פשוטה בלבד או הצורך למשל למשוך תמונות דרך המחשב בצורה קלה ומהתיקייה שאותה ארגנת דרך המכשיר iDevice עצמו.

התוסף PhotoAlbums+ for iOS 8 מאפשר לך בעצם לגזור/להעתיק מיישום התמונות שלך מאלבום A לאלבום B ולשמור בסיסמה אחת את כל אלבומי התמונות שלך או לתת סיסמה שונה לכל אלבום בנפרד. בנוסף לכך ניתן להגדיר האם יוצגו אלבומי התמונות הללו באיזור הפרטי של יישום התמונות לפני הקשת הסיסמה או שיהיו מוסתרים לפני הזנת הסיסמה.

לסיקור המלא ניתן ללחוץ על הקישור הבא : http://b-share.com/?p=42394


PwnTunes for iOS 8

גם לאחר עדכון ה- ios לגירסה 8, עדיין נשארנו עם המגבלה במכשירי ה- idevice בהעברת שירים או קבצים אחרים בצורה חופשית מהמחשב, ונתונים לחסדי האייטונס מבית אפל.
אנחנו כמשתמשים צריכים להמתין מספר דקות שהאייטונס יעלה ויסיים את הסינכרון בכדי להעביר את השירים האהובים עליכם למכשיר ה- idevice.מה שהכי גרוע הוא שניתן לסנכרן את המכשירים שלך רק למחשב אחד בלבד או לשייך עד ל- 5 מחשבים במקרה הטוב ולאחר הגדרת האייטונס ב- id שלך בלבד, מה שמתשמע מכך הוא שאם ברצונך ללכת לחבר ולהעביר קבצי שירים או תמונות ממחשב אחר לא תוכל לעשות זאת.

התוסף PwnTunes for iOS 8 מאת צוות המפתחים SpiritOfLogic, פותר את כל הבעיות הללו (עבור משתמשים שעברו פריצה) ע”י גרירה פשוטה או ע”י העתק הדבק של קבצי המוסיקה ותמונות למכשיר ה- ios שלך ללא צורך בהפעלת האייטונס.

לסיקור המלא ניתן ללחוץ על הקישור הבא : http://b-share.com/?p=42236


 iTouchSecure for iOS 8

iTouchSecure שמותאם עבור אייפון 5S ומעלה (אייפון 6 ואייפון 6 פלוס ) , מאפשר להכניס לאפליקציית התמונות את הסיסמה ע”י חיישן טביעת האצבע שבמכשיר האייפון ללא צורך בהקשת סיסמה ידנית , וכמובן שהתוסף iTouchSecure יעיל לעוד הרבה אפליקציות נוספות ( פייסבוק , 1password, דפדפן הספארי ועוד..) . אינטגרציה מלאה עם כל האפליקציות עמודי אינטרנט דרך דפדפן הספארי , כרום ועוד . כל הסיסמאות מאוחסנות מקומית ב-Keychain כמו שאפל עושה עם שמירת הסיסמאות שלה.


אז אחרי כל ההסברים, איך משתתפים בהגרלה?

***הבהרה חשובה לצורך השתתפות בהגרלה***:

יש צורך להשאיר תגובה לכתבה עם אימייל תקין – אין צורך בתגובה עצמה להכניס את המייל, אלא מספיק רק בשדה הדוא”ל בעת רישות התגובה,  ו-מספר הסידיה שלכם- בשדה התגובה עצמה ללא צורך ב# לפני המספר ( למדריך למציאת מספר הסידיה לחץ כאן ), ובוחרים באיזו גרסה של התוסף אתם מעדיפים לזכות : לאייפון או לאייפד ( מותר לבקש רק אחד מהם בלבד) וזהו אתם בפנים..

חשוב לציין שכל התוספים הבאים מותאמים עבור כל סוגי המכשירים שהינם פרוצים – iPhone ,iPad,iPod touch שמריצים במכשיר מערכת iOS 8 ( חוץ מ-iTouchSecure for iOS 8 שמותאם למכשירים שהם בעלי חיישן טביעת אצבע)

בהצלחה לכולם !!!

תגיות

דויד נמדר

שמי דויד נמדר , עורך ראשי באתר, ניסיון רב עם מערכת iOS ועם מוצרי אפל השונים ,ידע נרחב בפריצות למכשירי iDevice , בתוכנות וטוויקים שונים מה-Cydia. ניתן ליצור איתי קשר דרך המייל : [email protected] או דרך ה-Twitter הבא : [email protected]

אולי תקרא גם

39 תגובות

 1. Cydia 3380598
  I already purchase PhotoAlbums+ for iPhone
  I want (if I can request) licenses for PwnTunes for iPhone.
  Thanks!

 2. לפני הכל בהצלחה לכולם !! 🙂
  בעזרת השם שיהיה טוב מקווה

  cydia #466909696 iphone 6

Close
Close

בטל את חוסם הפרסומות

האתר פועל בהתנדבות מלאה, וההכנסות נטו מהפרסומות. עליך לבטל את חוסם הפרסומות באתר זה