ראשי » סידיה » הפינה השבועית » סידיה: שלושת התוספים המומלצים של השבוע! (Seng, NudeKeys, Convos)

סידיה: שלושת התוספים המומלצים של השבוע! (Seng, NudeKeys, Convos)

שלום לכולם , אחרי ההופעה בתוכנית הטלויזיה ׳יצאת צדיק׳ ששם ראו כל עם ישראל אותי יש דברים שמחייבים אותי להמשיך בעשיה ואני כאן אציג בפנכם שלושה תוספים במספר שאני אמליץ בחום רב להתקין על המכשיר שלכם ואשתדל להסביר במעט מה כל אחד ואחד מהם עושה , אז.. בלי הקדמה מיוחדת,  נמשיך (לא לשכוח להשאיר תגובה).

שלושת התוספים שנכנבו ל-Top 10
שלושת התוספים שנכנסו ל-Top 10

התוסף הראשון שאני מדבר עליו זה – Seng
התוסף הינו עותק כמעט מושלם של התוסף Auxo 3 אך מעודכן ומושלם על מנת לפעול בצורה מושלמת על iOS 8.4. אבל וכאן האבל הגדול , בעיקרון התוסף החדש ה-Seng משלב בתוכו אפשרויות של ריבוי משימות עם ממשק מדהים ומשופר מאיי פעם שתוכלו לדמיין לעצמכם ועם מרכז שליטה משלכם המביא לממשק המשתמש בצורה פשוטה אפשרות למיתוג אפליקציות מהיר יותר. אבל לא אשכח ואגיד שישנם גם קיצורי דרך מגניבים לסגירת אפליקציות או אם תרצו לעבור במהירות ולדפדף בן כל האפליקציות שלכם שאותם תגלו תוך כדי שימוש.

להוספת התוסף הוסיפו למקורות שלכם את המקור של המפתח: “chewitt.me/repo”.

התוסף השני שאני אדבר עליו זה – NudeKeys
עם התוסף המדהים הזה תוכלו להוסיף גוונים חדשים ומהממים למקלדת שלכם ותקבלו הרחבה מלאה ומגוון צבעים יפים למקלדת שמגיעה ביחד עם המערכת שלכם. אך ישנה אפשרות להתאמה אישית על פי כל טעמו של כל אחד ואחת מאיתנו ובכך לעשות לעצמנו מקלדת יפה מאוד.

התוסף השלישי שאני אדבר עליו זה – Convos
זהו תוסף שאינו מכביד על המכשיר שלכם ונותן לכם יכולת לשנות את צבעי ההודעה שאתם מקבלים מאנשי הקשר שלכם או סתם הודעה מאיש קשר אנונימי , בעזרת התוסף הזה ניתן יהיה לשנות עוד מספר דברים כגון, צבע הזמן סידור לפי א-ב יכולת לסמן שיחה כנקראה או שלא נקראה ועוד.

אשמח לעיין בתגובות שלכם ולהשיב לכל שאלה שרק תצוץ לכם !

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות אלון חן

שמי אלון חן , אני מייסד ובעליו של האתר הזה , עובד עם מיטב המפתחים הגדולים בעולם מבצע לוקליזציה לעברית מלאה לכל האפליקציות הקיימות , אני יודע לעזור ולתת המון . צרו קשר איתי בדוא"ל או בפייסבוק שלי אני עונה לכולם. זה הזמן להוסיף אותי כחבר בפייסבוק שלכם

כדאי לקרוא גם:

אז מה היה לנו השבוע? ריכזנו בשבילכם את כל הנושאים הכי חמים (26.12.13)

ברוכים הבאים לפינה השבועית החדשה, אז מה היה לנו השבוע? מידי סוף שבוע (בימי חמישי …