אפסטורמוזיקה

Drum Pad Machine: להקיש באצבעות וליצור מקצבים חדשים

‎Drum Pad Machine - יוצר מקצבים
‎Drum Pad Machine - יוצר מקצבים

רוצה לככב בעולם מוזיקת הדאנס אבל לא ברור לך מאיפה להתחיל?

צילום easybrain.com

בעזרת Drum Pad Machine אפשר ללמוד את היסודות ליצירת מקצבים, לופים וסיקוונסים בדרך מהנה ונגישה, ויש בו כמות מקצבים שלא תבייש שום מועדון (או מסיבת בית).

מה אנחנו אוהבים: ממשק המשתמש הבסיסי של Drum Pad Machine הוא ממש פשוט לתפעול. צריך רק להקיש עליו באצבעות כדי להפעיל צלילים שונים: בייסדראם, היי‑האט, מקצבי רייב בפסנתר, צלילי פאנק בגיטרה, צלילי גליץ' מוזרים… כמעט כל מה שמתחשק. יש מגוון גדול של חבילות צלילים לשימוש, מטראפ לדאב‑סטפ, מהיפ‑הופ להאוס ובכל שבוע יוצאים מקצבים חדשים. אין מצב שיהיה פה משעמם.

מאפיינים:

  • מגוון רחב של סגנונות מוזיקה: היפ-הופ, תוף ובס, טראפ, דאבסטפ, האוס, ועוד רבים אחרים; שמע מתקדם. קבלו גישה לדוגמאות אודיו באיכות מקצועית שנוצרו על ידי מוזיקאים מקצועיים ותקליטנים;
  • כלים ואפקטים. השתמשו בתוף ופסנתר עבור עיצובי קול יצירתיים;
  • רצף. קבלו אפקטים של סטודיו כולל רגולציית טמפו ואקולייזר;
  • בית הספר למקצבים. צפו בסרטונים ומדריכים ללמידה מהירה;
  • שיתוף מהיר. שתפו את המוסיקה שלכם עם העולם.

כדאי לדעת: אפשר להיכנס ליוצר הסיקוונסים בהקשה על הלחצן BPM (פעימות בדקה) בפינה העליונה במסך. כך אפשר לבנות את לולאות התופים באמצעות דפוסים קבועים. כדאי לנסות להקליט את עצמך ולהוסיף או להסיר רכיבים עד להגעה לתוצאה הרצויה.

היכרות עם היוצרים: משתמשים הורידו את המשחקים של Easybrain יותר ממיליארד פעמים. המשחקים שלהם כוללים תשבצים, סודוקו, פאזלים דיגיטליים ואת Groovepad – יישום פשוט ליצירת מקצבים לכוכבי פופ בהתהוות.

מקור: אפל

‎Drum Pad Machine - יוצר מקצבים
‎Drum Pad Machine - יוצר מקצבים

הוסף תגובה על הנושא שקראת

Back to top button
 
דילוג לתוכן
Close

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות באתר זה.