אפסטורחשיבה

Warhammer 40,000 Tacticus: טקטיקה אל הניצחון

Warhammer 40,000: Tacticus
Warhammer 40,000: Tacticus
מחיר: חינם
‎Warhammer 40,000: Tacticus
‎Warhammer 40,000: Tacticus
מחיר: חינם+

בעתיד הדיסטופי של Warhammer 40,000: Tacticus, הגרסה של Snowprint Studios לסדרת האסטרטגיה הקלאסית Warhammer, לנצח זה הדבר הכי חשוב.

צילום מסך טוויטר

הנה כמה סיבות לכך שאנחנו לא יכולים להפסיק ליהנות מגרסת המדע הבדיוני המודרנית הזו לעלילת הפנטזיה הקלאסית.

זה להיט: בגרסה הזאת של WH40k (ככה המעריצים מכנים את המשחק), הפסקול התזמורתי המלהיב מכין את השטח בצורה מושלמת למשימה האדירה שמולך. לצד הפריסה הקומפקטית והפשוטה, Tacticus מאוד מושך לשחקנים ושחקניות חדשים לגמרי וגם למי שמכירים את משחק הקופסה.

מגוון מעניין של יצורים: החל מ‑Marines קלאסיים ועד ל‑Flayed Ones מבעיתים, Tacticus מעיר לחיים כל דמות בצורה מבריקה, עם אנימציה מרהיבה וסגנון שנאמן למיניאטורות המקוריות ממשחק הקופסה. מעריצי Necrons ,Adepta Sororitas ,Ultramarines ועוד, בטוח יהיו מרוצים.

קבלת החלטות טקטית: אחד הדברים האהובים עלינו ב‑Tacticus הוא כמה כיף לבחור טקטיקה בדרך אל הניצחון. האם לשלוח את הנחתים הכי קשוחים ומהירים שלך? האם לבחור בהתקפות ממרחק או פנים אל פנים? חשוב לבחון את פני השטח ולהסתגל אליהם ו‑Tacticus עוזר בזה, ומראה בבירור איפה הגבהים, המכשולים והאויבים בפריסת המשושה שלו.

פנים מוכרות: כל מי ששיחקו במשחקי Warhammer יודעים שחצי מהכיף זה לאסוף וליצור מיניאטורות ודמויות. Tacticus כולל שלל פנים ויחידות קלאסיות של WH40k ואפילו כמה הפתעות שיעזרו לפתח ולהתאים את הצוות שלך.

שלל, שלל, שלל: התאמה של המיומנויות של הדמויות באופן אישי ושדרוג הציוד שלהן זה מה שגורם לנו לחזור אל Tacticus לסיבוב אסטרטגיה שוב ושוב. מאוד מספק לנהל ולשדרג את הצוות, במיוחד כאשר השדרוגים האלה הורווחו בקרבות עזים עם בוסים או על ידי גילוי של תיבת הפרס היומית.

מקור: אפל

‎Warhammer 40,000: Tacticus
‎Warhammer 40,000: Tacticus
מחיר: חינם+

הוסף תגובה על הנושא שקראת

Back to top button
 
דילוג לתוכן
Close

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות באתר זה.