חדשות מהעולם

Whatsapp נכנעת: אנו נותנים יותר זמן לעדכון האחרון שלנו עד ל 15 למאי

שמענו מהרבה אנשים שקיים בלבול רב סביב העדכון האחרון שלנו. מידע מטעה רב מועבר ויוצר חששות. לכן, אנו רוצים לעזור לכולם להבין את העובדות לגבי העדכון ואת העקרונות שלנו.

צילום מסך אתר וואטסאפ

‏WhatsApp נבנתה על בסיס רעיון פשוט: מה שאתם משתפים עם החברים ובני המשפחה שלכם נשאר ביניכם. משמעות הדבר היא שאנו תמיד נגן על השיחות האישיות שלכם באמצעות הצפנה מקצה לקצה, ואיש לא יוכל לראות את ההודעות הפרטיות שלכם – גם לא WhatsApp או פייסבוק. לכן איננו שומרים רשומות של האנשים שעמם אתם משוחחים או מתכתבים. כמו כן, איננו יכולים לראות את המיקום ששיתפתם ואיננו משתפים את אנשי הקשר שלכם עם פייסבוק.

גם לאחר העדכונים האחרונים, דבר ממה שצוין לעיל לא ישתנה. במקום זאת, העדכון כולל אפשרויות חדשות לשליחת הודעה לעסק ב-WhatsApp, ומספק שקיפות נוספת לגבי האופן שבו אנו אוספים נתונים ומשתשים בהם. אמנם כיום לא כולם קונים מעסקים ב-WhatsApp, אך אנו מאמינים שעוד ועוד אנשים יבחרו לעשות זאת בעתיד וחשוב שאנשים יהיו מודעים לשירותים אלה. עדכון זה אינו מרחיב את היכולת שלנו לשתף נתונים עם פייסבוק.

אנו דוחים כעת את התאריך שבו אנשים היו אמורים לעיין בתנאים ולהסכים להם. אף חשבון לא יושעה או יימחק ב-8 בפברואר. אנו גם נקדיש מאמצים נוספים לביטול הבלבול שגרם המידע המוטעה ולהבהרת האופן שבו הפרטיות והאבטחה שלנו פועלות ב-WhatsApp. לאחר מכן נבקש באופן הדרגתי מאנשים שיעיינו בקצב שלהם במדיניות לפני 15 במאי, התאריך שבו המאפיינים העסקיים החדשים יהיו זמינים.

‏WhatsApp עזרה להביא הצפנה מקצה לקצה לאנשים בכל רחבי העולם ואנו מחויבים להגנה על טכנולוגיית האבטחה הזאת כעת ובעתיד. תודה לכל מי שפנה אלינו ולאנשים הרבים שעזרו להפיץ את העובדות ולעצור את השמועות. אנו נמשיך להשקיע את כל מה שיש לנו כדי להפוך את WhatsApp לדרך הטובה ביותר ליצירת תקשורת באופן פרטי.

מקור: בלוג וואטסאפ

הצג עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
 

חוסם פרסומות מופעל

כדי לעזור לנו בהוצאות האתר, עליך לבטל את חוסם הפרסומות בדומיין האתר