ראשי » אפסטור » מוזיקה

מוזיקה

מדריך: כיצד להעביר שירים מהמחשב אל האייפון שלכם בקלות [מלווה בתמונות]

לאחר פניות רבות של גולשים למערכת האתר בנושא העברת שירים מהמחשב לאייפון, החלטנו אחת ולתמיד להוריד את הכפפות ולהכין במיוחד עבורכם מדריך מפורט אשר מלווה בתמונות שבו תוכלו לראות שלב אחרי שלב ובאופן הכי פשוט כיצד ניתן בקלות ובמהירות לבצע זאת .

המשך קריאה »

אפסטור: אפליקציית שיר בהמתנה מבית חברת פלאפון עדכנה לגרסה 2.0.7

שיר בהמתנה להשמיע לכל מי שמתקשר אליכם את השיר שאתם אוהבים! לקוחות פלאפון – באפליקציית שיר בהמתנה תוכלו בקלות להחליף את צליל החיוג הרגיל שלכם, בשיר שאתם אוהבים. באפליקציה תמצאו מגוון רחב של שירים ישראלים ולועזיים במגוון קטגוריות.

המשך קריאה »

אפליקציית איציק דדיה עכשיו להורדה

איציק דדיה נולד ב-18/12/1993, יום שבת ד’ לחודש טבת תשנ”ד. כבר בגיל 6 ניחן איציק בחוש מוזיקלי נדיר תוך כדי הופעותיו השונות כילד הוגדר איציק ע”י מכריו כ”חוזליטו” של איזור הדרום והוזמן להופיע לצידם של גדולי הזמר המזרחי באותה תקופה. לקראת סוף הילדות הופיע איציק תקופה קצרה במסגרת להקת קינדרלך-להקת הילדים של ישראל ואף הקליט במסגרתה מספר שירים עד לחילוף הקול. עם סיום החלפת הקול הקליט איציק את אלבום הבכורה …

המשך קריאה »

אפסטור: האפליקציה הרשמית של ‘זאפה’ התעדכנה לגרסה 2.2.0

האפליקציה הרשמית של קבוצת זאפה. אפליקציה מסקרת עבורכם את כל הופעות המוסיקה של הקבוצה ברחבי בארץ – תל-אביב, הרצליה, ירושלים, אמפי שוני והרבה מקומות אחרים. מזמינים אתכם להישאר צמודים לכל מה שקורה אצלנו.

המשך קריאה »

אפסטור: אפליקציות הרדיו של 91FM ו-100FM עודכנה לגרסה 3.1

רובכם בטח כבר מכירים את תכנית הערב הים-תיכונית, הבית החם למוסיקה הים-תיכונית עם אלי כהן אליקו ועם האורחים הכי גדולים במוסיקה הים-תיכונית. עכשיו ניתן גם מהאייפון להאזין לתוכנית זאת ועוד תוכניות רבות.

המשך קריאה »

אפסטור: אפליקציית Radio live עודכנה לגירסה 2.7

אני רוצה לספר לכם על אפליקציה מצוינת לשמיעת תחנות רדיו דרך המכשיר שלכם! היא נקראת  RLive – Radio Live בה תוכלו להאזין לתחנות שאתם אוהבים מכל מקום בו תהיו.לאחר פנייה של מפתח האפליקציה לצוות אתר B-share כדי לעניין אותנו באפליקציה זאת, החלטנו לבדוק ומצאנו שיותר מן בראוי לעשות עליה כתבה.

המשך קריאה »

אפסטור: אפליקציית זאפה – A World of Live Music

[app 566592015] האפליקציה הרשמית של קבוצת זאפה. אפליקציה מסקרת עבורכם את כל הופעות המוסיקה של הקבוצה ברחבי בארץ – תל-אביב, הרצליה, ירושלים, אמפי שוני והרבה מקומות אחרים. מזמינים אתכם להישאר צמודים לכל מה שקורה אצלנו.

המשך קריאה »

ACUM ON AIR – אפליקציית אקו”ם עבור יוצרים לקבלת פירוט השמעות

אקו”ם (אגודת קומפוזיטורים מחברים ומו”לים למוסיקה בישראל) שומרת על זכויות של למעלה ממיליון יצירות ומייצגת מליוני מלחינים, פזמונאים, משוררים, סופרים, מו”לים למוסיקה, מעבדים ומתרגמים מרחבי העולם. אקו”ם שמה לה למטרה לפעול לקבלת תמלוגים ראויים והוגנים עבור השימוש ביצירות ולחלקם ליוצרים. האגודה פוטרת את המשתמש ביצירה מהצורך לפנות ישירות לכל יוצר ולנהל עמו משא ומתן על הזכות להשתמש ביצירה.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?