ראשי » אפסטור » משחקים

משחקים

חדש באפסטור: Fast Fox – השועל החמחמק

המפתח המוכשר רועי בן דוד משחרר משחק חדש לאפסטור ולגוגל פליי תחת השם Fast Fox. במשחק דמותך היא שועל ואתה צריך להגיע לסוף הדרך תוך כדי שיש מכשולים שמפריעים לך ואתה אמור להימנע מהם ע״י קפיצה או החלקה. במהלך המשחק תתקלו בכמה וכמה מכשולים כמו חורים ברצפה שעלייך לעבור בקפיצה, מדרגות גבוהות שצריך לעבור תחתיהן, מדרגות נמוכות שצריך לדלג מעליהן, אבנים ומסורים שעלייך לעבור מעליהם.

המשך קריאה »

זהירות פוקימונים: מד”א מזהירים את הציבור מאפליקציית Pokémon GO

בתקופה האחרונה קשה שלא להיחשף ליישומון המשחק שמשגע את העולם וכבש גם את ישראל – ‘פוקימון גו’, לאחר ההתלהבות הגדולה, מסתבר שהמשחק לא כל כך ידידותי כפי שחשבנו, בשבוע האחרון התקבלו במוקד 101 של מד”א שתי קריאות שונות על פצועים שנפגעו בשל שימוש באפליקציה ופונו לבית החולים כשמצבם מוגדר בינוני. ביום ג’ שבוע שעבר בשעות הערב התקבלה קריאה במגן דוד אדום על ילדה כבת 15 מצפון הארץ שנפלה מאופניים ונחבלה בראשה. וביום ד’ בבוקר התקבל במוקד …

המשך קריאה »

המשחק GTA: liberty city stories שוחרר לחנות ה- AppStore

זה התחיל עם ה-Vice city והמשיך ל-San Andreas המעולים, ועכשיו חברת רוקסטאר משחררת את הכותר הבא בסדרה (שחלקכם מכירים כ- GTA 3) לחנות האפליקציות אפסטור הלא הוא ה- Liberty City Stories כעשור לאחר שחרורו לקונסולות המשחקים הרגילות. סיפור המשחק, כך לפי תיאור המשחק בדף האפליקציה, מתמקד בטוני צ׳יפיריאני חבר משפחת ליאונה החיים המחתרת בעיר ליברטי סיטי, המנסה להכניס לעיר שחיתות ושחיתות פוליטית ובכך להחזיר את העיר לשליטת משפחת ליאונה.

המשך קריאה »

אפסטור כחול לבן: ״כוכב הטריוויה״ מהיוצרים של Me

מהיוצרים של אפליקציית Me: כוכב הטריוויה – חושבים שאתם חכמים יותר מאחרים? בואו לבדוק! אפליקציית הטריוויה הראשונה מסוגה שמשלבת בין טריוויה רשת חברתית והימורים ביחד!

המשך קריאה »

אפסטור: משחק החידות המוח מבית מכון וייצמן אצלכם במכשיר !

שלום ובוקר טוב לכולם ,אני מידי פעם כמו רובכם כאן מחפש משחקים שיעבירו את הזמן ואם אפשר ללמוד תוך כדי אז למה לא …?! הפעם אני רוצה לספר לכם על המשחק המכונה “המוח” המשחק הוא פרי יצירתו של מכון דוידסון לחינוך מדעי, הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע.

המשך קריאה »

אפסטור כחול לבן: המירוץ לכסא – בחירות 2015 כבר כאן!

עזרו למועמד שלכם לתפוס כמה שיותר כסאות! הניקוד שלכם יצטבר עבור המפלגה שתתמכו בה! משחק סאטירי – כל קשר בינו לבין המציאות מופרך ומקרי בהחלט. אין כל כוונה לפגוע במישהו. משחק זה הינו סאטירי ואין לייחס לו כל משמעות ואין לייחס לו כל קשר למציאות.

המשך קריאה »

משחק חדש: חיל הים – משחק חניה לאוניות קרב וצוללות

ברוכים הבאים לסימולטור אוניות הקרב של חיל הים ( שלושה מימדים ) ! משחק מאתגר שמטרתו להשיט את כלי המלחמה החזקים ביותר מעל ומתחת לפני הים בבטחה בתוך בסיס חיל הים בוא לפקד על שלושה סוגים של כלי שיט קטלניים הנמצאים בשימוש חילות הים הגדולים בעולם נושאת מטוסים, אוניית מלחמה וצוללת גרעינית

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?