ראשי » מכשירי אפל » נגישות מוצרים

נגישות מוצרים

לעולם לא מאוחר: וואטסאפ ווב (Whatsapp Web) כעת גם דרך האייפון

האפליקציה הפופולארית ביומיים האחרונים מגיעה למשתמשי האייפון בגרסת ה- web בדומה בשימוש דרך מכשירי האנדרואיד. לפי הדיווחים השירות יופץ בהדרגה לכולם, ויכול להיות שכבר נפתחה לכם האפשרות לסרוק ולגלוש דרך המחשב הביתי.

המשך קריאה »

שימוש ב- Apple Watch מנקודת המבט שלי בתכונת נגישות

שלום לכולם! בהמשך לסדרת הכתבות שלי על תכונות נגישות מוצרי אפל אני רוצה לשתף אתכם בחוויית השימוש שלי ב- Apple Watch. כאדם עיוור אני חווה את הדברים קצת אחרת בגלל תפקודה של תוכנת VoiceOver.

המשך קריאה »

תכונות נגישות ששובצו ב- Apple Watch

בכתבה שלפניכם אסקור את תכונות הנגישות ב- apple watch שמציעה חברת אפל בדומה לשאר מכשיריה. ראשית, לפני שאתחיל בסקירה חשוב לציין שהפעולה עם תכונות הנגישות שונה במעט מאשר פעולה במכשיר ios וכל שאר המכשירים של אפל.

המשך קריאה »

תיקונים ושיפורים בנגישות במערכת ההפעלה iOS 8.3

בנושא האחרון שכתבתי סיפרתי על תכונות הנגישות ב- iOS8, וכעת אני רוצה לספר על תכונות הנגישות שבגרסה זו iOS 8.3 קיבלו המון תיקוני באגים ושיפורים. VoiceOver עברה כמה שינויים קוסמטיים באמירת המילים ״שדה מלל״ במקום ״שדה טקסט״ בגרסאות הקודמות וכעת VoiceOver אומרת נכון את שמה על ידי כרמית כשמדובר בשפת ממשק בעברית.

המשך קריאה »

תכונות נגישות חדשות שנוספו ב-iOS 8

הפעם נתחיל בסדרת כתבות בנושאי הנגישות של אפל עבור אנשים עם מגבלויות שונות. ios8 שוחררה, ואיתה כמו בכל גרסת מערכת נוספו תכונות נגישות חדשות, הדבר המשמעותי ביותר בעדכון הוא מנוע הדיבור כרמית של חברת nuance שהיא החברה המובילה ליצירת מנועי דיבור. לשם הבהרה מנוע הדיבור הוא מנגנון שבאמצעותו האייפון מקריא את הטקסט. מנוע הדיבור היה באנגלית וב-ios8 המכשיר תמך בקריאת טקסט בעברית.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?