ראשי » סידיה

סידיה

חדש בסידיה : Cydia Eraser זמין עבור מערכת הפעלה iOS 9.3.3

חלק מאיתנו כבר פרץ את המכשיר שלו וכבר יש לו הרבה תוכן וממש אין לו כח וסבלנות לבצע ריסטור למכשיר שלו ולשדרג לגירסה החדשה ושוב לאבד את הפריצה והתוכן של המכשיר דבר דיי מובן מאליו. ולכאן נכנס התוסף המדהים אותו ניתן להוריד מתוך אפליקציית Cydia שיש לכל אחד ואחת מאיתנו במכשיר.

המשך קריאה »

כבר פרצתם? Initialized – מידע אם אייפון עדיין פרוץ לאחר התקנת תוספים

לאחר שקצת נרגענו מהבאז בעקבות הפריצה החדשה והכל כך מיוחלת שהגיעה לגרסאות 9.0 – 9.3.3, מה שגרם לשמחה בקרב הרבה מאוד אנשים, נשארנו עם דבר אחד שהוא בעצם עדיין לא פתור. הפריצה עצמה היא ״חצי- קשורה״ מה שאומר שאם תבצעו Reboot למכשיר, המכשיר יידלק בצורה מלאה אך ההרשאות הרוט (מה שהפריצה מאפשרת) ייעלמו.

המשך קריאה »

סידיה | HandyKey – מקלדת ביד אחת לאייפון 6S ו- 6S פלוס

למי שכבר התנסה בליין האייפונים החדשים לבטח ראה שהמקלדת בעת כתיבת הודעות או פתקים וכדומה גדולה מדי ואפילו אם יש לו יד קצת יותר גדולה עדיין זה לא נוח, HandyKey נותן לכם פיתרון. אז מה בעצם HandyKey עושה? הוא פשוט מצמצם את המקלדת לצד אחד של המסך כמ שתוכלו להשתמש ביד אחת במקלדת, כך שאפילו אם אתם שמאליים או ימניים תוכלו להגידיר אותו שימוקם בצד שנוח לכם.

המשך קריאה »

סידיה | Auxo 3 עודכנה לתמיכה ב- iOS 9

צוות המפתחים A3Tweak מעדכן את התוסף הנהדר הזה והוא מעתה יתמוך בגרסת iOS 9, והעדכון עצמו מגיע כתוסף נפרד בחנות הסידיה, ולכן, מי שרוצה להנות ממנו יצטרך להיפרד מ2.99$, מחיר מעט יקר, אבל שווה. העדכון הנוכחי אינו מביא עמו שיפורים ויזואליים, ולפי תיאור התוסף בסידיה, השינויים כאן, הם בעיקר מתחת לפני השטח, מה שכנראה יחסוך בביצועי הסוללה.

המשך קריאה »

קונספט ישראלי: אייפון 7 – נטול כפתורים פיזיים (R.B.Z)

מכשירי האייפון החדשים נחתו בארץ לפני פחות מחודש והוצגו לעולם במהלך חודש ספטמבר, טרם עברו חודשיים מאז הושקו המכשירים וכבר צצות להן שמועות על המכשירים הבאים של אפל – האייפון 7 והאייפון 7 פלוס. 11 חודשים מפרידים בינינו לבין אירוע הכרזת המכשירים הבאים וגם המעצב הישראלי רפאל בן זכרי בוחר להצטרף לקבוצת המעצבים שמציגים בפנינו כיצד צפוי להראות האייפון הבא, עפ״י השמועות ברשת כמובן.

המשך קריאה »

סידיה | VirtualHome עודכן ל iOS 9 עם שיפורים קלים

התוסף הפופולארי והנחוץ כל כך VirtualHome, עודכן לתמיכה מלאה עם תוספות קלות למערכת iOS 9. לאלה מכם שאינם מכירים את התוסף, הוא בעצם פותח במיוחד עבור מכשירי ה- Touch ID כדוגמת האייפון 5S ומעלה, ומאפשר על ידי הקשה על החיישן הביומטרי לדמות פעולה של לחיצה על מקש הבית.

המשך קריאה »

סידיה | 3 Eclipse – שינוי התפריטים עודכן ל- iOS 9

למי שעוד לא יודע מה תוסף זה עושה- תפקידו הוא לשנות את ממשקי התפריטים, כולל תפריט ההגדרות לכהה יותר, מה שמקל מאוד על הקריאה בלילה, ומה המפחית לחץ מהעיניים. לאחרונה, מפתחי התוסף שחררו גרסת בטא שתומכת בiOS 9, עם תוספת קטנה.

המשך קריאה »

סידיה | Stepper 2 – הוספת מוטיבציה לספורט שלכם

יוצאים לריצת לילה / יום ותמיד מתקשים בספירת הצעדים כדי לעמוד ביעדים שלכם אותם הצבתם מראש? רוצים לתת עוד דחיפה קטנה למוטיבציה לספורט שלכם? ובכן, Stepper 2, כאן בשבילכם. Stepper 2 הוא תוסף סידיה שכל תפקידו הוא למדוד את הצעדים שלכם במשך כל היום, ולאחר מכן להציג אותם על מסך הנעילה או הסטטוס בר באייפון שלכם.

המשך קריאה »

סידיה | PullToRespring – ביצוע רספרינג למכשיר דרך עמוד ההגדרות

אם אתם משתמשים בסידיה מספר פעמים בשבוע כדי להוריד תוסף כלשהו לדוגמא, לבטח נתקלתם לא אחת בתוסף שדורש רספרינג למכשיר, או מצד שני במידה ורציתם לרענן את המכשיר, הייתם צריכים לבצע ריבוט למכשיר. בדיוק בשביל זה התוסף PullToRespring כאן.

המשך קריאה »

סידיה | Activetor עודכן ל iOS 9 – הוספת תמיכה ל 3D Touch

לאלה מכם שלא מכירים: Activator מאפשר לכם להוסיף קיצורי דרך על ידי מחוות אישיות, וזהו התוסף אולי הכי שימושי, ולו מפאת העובדה שהוא משמש כחוט שדרה להרבה מהתוספים. מפתח התוסף ריאן פטריק עדכן את התוסף לתמיכה ב iOS 9, שזה מעולה למכשירים ישנים יותר. אבל, העדכון החשוב כאן נוגע לאייפון 6S, והוא תמיכה נרחבת בפיצ׳ר 3D Touch.

המשך קריאה »

סידיה | Predix – הצגת הזמן המדויק של טעינת ופריקת הסוללה

המפתח המוכשר iNasser, שפיתח בין היתר את התוסף המתבקש Quipose המאפשר שיתוף טקסט מכל מקום במכשיר לכל רשת חברתית, עושה זאת שוב בדמות תוסף חדש יחסית ושימושי העונה לשם Predix. למרות תצוגת אחוזי הסוללה, לרוכשי האייפון מכל הדגמים ומכל הגרסאות הייתה בעיה לדעת מתי הסוללה תתרוקן או לחלופין מתי תסתיים טעינת הסוללה. ולשם כך Predix קיים.

המשך קריאה »

רשימה מתעדכנת עבור התוספים שתומכים ב- iOS 9 לאחר הפריצה

לאחר שפורסם באתר על שחרור הפריצה ע”י צוות האקרים Pangu עבור גרסה iOS 9 , החלו לצוץ שאלות רבות בקשר לתמיכה של תוספים רבים במערכת ההפעלה החדשה iOS 9. בנוסף נבהיר ש- Cydia installer ו Cydia substrate עודכנו כבר בשחרור הכלי פריצה ע”י Saurik , ולמרות שתוספים רבים מתעדכנים במהירות,עדיין הרבה מהתוספים החדשים מחוץ לתמונה ולא הותאמו לפריצה החדשה ל- iOS 9.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?