ראשי » אפסטור » חברתי

חברתי

מחפשים הטבות לכרטיס האשראי: WizWot – איך הכי משתלם לשלם

כולנו אוהבים לחסוך, אם גם אתם נתקלתם במקרים ששילמתם בכרטיס אחד אבל בעצם הייתה לכם הנחה בכרטיס אחר שלא ידעתם עליה בכלל, האפליקציה הזו מיועדת לכם. כולנו מחזיקים מספר כרטיסים וברגע האמת, כשמגיע הזמן לשלם אנחנו לא יודעים בהכרח באיזה כרטיס הכי כדאי לשלם. כרטיסים שונים מקנים הנחות שונות ומשתלמות שאנחנו לא תמיד מודעים אליהם.

המשך קריאה »

גרופל – בואו לעשות סדר בקבוצות שלך ברמה גבוהה

מכירים את זה שהצטרפתם לקבוצה בשביל לקבל מידע מסויים אבל לאחר זמן מסתבר שהמידע המסויים הזה סתמי לעומת המידע שלא רלוונטי עבורכם? מכירים את זה שכדי לעשות הצבעה קטנה בקבוצה, מתחיל הדיון שלא נפסק, עד ששוכחים מה השאלה? בשביל זה הקמנו את Grouple!! מטרת גרופל היא לתת מענה בצורה פשוטה לכל הצרכים של הקבוצות באשר הם, קבוצות בגנים, בתי ספר, חוגים, ועדי בניינים ועוד. בעצם כל קבוצה באשר היא יכולה למצוא …

המשך קריאה »

חדש באפליקציית WhatsApp: שיחות וידאו לבעלי אנדרואיד בגרסת בטא

אפליקציית המסרים הפופולרית WhatsApp מתעדכנת שוב עם פונקציה של שיחות וידאו ונלחמת ראש בראש מול אפליקציית סקייפ. העדכון כרגע זמין לחלק מבעלי גירסת בטא במספר 2.16.318 ועבור מכשירי אנדרואיד, בשעות הקרובות העדכון יגיע לכל משתמשי הבטא.

המשך קריאה »

חדש בווטסאפ: מהיום ניתן לעשות סדר בקבוצות באמצעות פיצ’ר תיוג

לאחרונה אפליקציית וואטסאפ הוסיפה אוטומטית את הפיצ’ר החדש “תיוג חברים” שדרכו ניתן לעשות סדר בקבוצות. התיוגים עובדים באותו הדרך בה אנחנו רגילים להשתמש ברשתות החברתיות פייסבוק, טוויטר וכו’: כל שניתן לעשות הוא להוסיף את התו “@” לפני איש הקשר הרצוי ואז להקליד את שמו כפי שהוא שמור לכם ברשימת אנשי הקשר או ברשימת החברים של הקבוצה.

המשך קריאה »

לכבוד ט”ו באב: המשרד לשירותי דת משיק אפליקציה לפתיחת תיק נישואין “שירת הים”

לקראת חג ט”ו באב משרד לשירותי דת משיק אפליקציה אינטרנטית בשילוב סרטון אנימציה המשודר ברשתות החברתיות. כאמור הסרטון אנימציה פונה יותר לציבור החילוני שמידי פעם נחשפים לפרסומות ברשתות החברתיות שמציעים חתונות לא ברבנות.

המשך קריאה »

שירות תא קולי הגיע לוואטסאפ בגירסה 2.16.8

טוב מי מאיתנו לא מכיר את תוכנת המסרים הכי פופולארית WhatsApp. באמצעות אפליקציה זו תוכלו לשלוח הודעות SMS בחינם לכל מכשיר בו מותקנת האפליקציה. בנוסף התוכנה מאפשרת שליחת הודעות קוליות, שיתוף מיקום שליחת תמונות ושליחת סרטוני וידאו במכשירים השונים. באפליקציית WhatsApp ישנם חמישה מסכים שונים: מסך לאנשי קשר המועדפים, מסך לשיחות קוליות, מסך רשימת אנשי קשר, מסך לצאטים (שיחות קבוצות ושאר אופציות שימושיות), ומסך ההגדרות. היישום תומך בשפות רבות.

המשך קריאה »

אפליקציית WhatsApp מתעדכנת לגירסה 2.12.11 עם מקצה שיפורים

טוב מי מאיתנו לא מכיר את תוכנת המסרים הכי פופולארית WhatsApp. באמצעות אפליקציה זו תוכלו לשלוח הודעות SMS בחינם לכל מכשיר בו מותקנת האפליקציה. בנוסף התוכנה מאפשרת שליחת הודעות קוליות, שיתוף מיקום שליחת תמונות ושליחת סרטוני וידאו במכשירים השונים. אף על פי שבימינו ובארצינו האפליקציה לא כל כך שימושית עם כל החבילות ללא הגבלה שקיימות בשוק היום.

המשך קריאה »

האפליקציה החברתית וואטסאפ עודכנה עם תמיכה ל- 3D Touch

כולנו יודעים מה היא הטכנולוגייה הזו. המסך מגיב אחרת לכל עוצמת לחיצה שלכם, ובכן, ישנן כמה אפליקציות שעודכנו לתמיכה בטכנולוגייה זו, אבל שמדובר בוואטסאפ אז זה כבר משהו אחר. וואטסאפ כעת בעדכון תחת המספר, 2.12.9, ומביאה עימה שיפור מרכזי, תמיכה מירבית 3D Touch.

המשך קריאה »

אפליקציית Facebook עם תמיכה ב- 3D Touch, וכעת מתחילים להתחרות ביוטיוב

פיסבוק עודכנה לגרסה חדשה במספר 41.0, עם שיפור מזערי בממשק עצמו, אך עם הפיצ׳ר המרכזי, תמיכה ב 3D Touch. כאן, תוכלו על ידי לחיצה קצרה על אייקון האפליקציה, לעשות את כל הדברים שאתם רגילים לעשות.

המשך קריאה »

אפליקציית וואטסאפ בעדכון חדש הכולל פיצ’ר סימון הודעות בכוכב ולחזור אליהן מאוחר יותר

בזמן שישנתם.. אפליקציית הרשת החברתית וואטסאפ הנמצאת בתדירות גבוהה בשימוש אצלנו במכשיר מקבלת עדכון גירסה בתוספת פיצ’ר שמעולם לא דיברו עליו לפני.

המשך קריאה »

חדש באפסטור: Picab – המהפכה חברתית מגיעה לנסיעה במוניות לנהג ולנוסע כאחד

גולשים וגולשות יקרות המהפכה החברתית לנסיעה במוניות הגיעה אלינו וכעת גם דרך אפליקציה ייחודית. חברים , מי קבע שצריך לנסוע במונית רק במחיר המחירון או לפי המונה? אז.. למה אתם מחכים בואו להכיר את אפליקציית המוניות הראשונה שחוסכת לכם כסף גדול בנסיעות!

המשך קריאה »

עדכונים: מכבי שירותי בריאות בגרסה חדשה (2.15) המאפשרת הצגת תרופות ומרשמים

אפליקציית מכבי שירותי בריאות מאפשרת לך לצפות במידע אישי וכללי וכמו כן לבצע פעולות עבורך ועבור בני משפחתך. באמצעות האפליקציה ניתנים שירותים שונים כגון: זימון תורים, איתור רופא / סניף / בית מרקחת לפי סוג ו/או מיקום, צפייה בתוצאות מעבדה ורכישות של תרופות בבתי מרקחת.

המשך קריאה »

אפליקציית אינסטגרם ל- iOS השתדרגה משמעותית 7.5

כולנו אוהבים לשתף תמונות או סרטונים קצרצרים, אם זה בטיולים לחוץ לארץ, בבריכה, במסעדה, בכל מקום. והפלטפורמה הראשונה (תקנו אותי אם אני טועה….) לשיתוף תמונות, זה באינסטגרם. אמנם, האפליקצייה שימושית מאוד, אך חסרים בה המון פיצ’רים מתבקשים, ולכן העדכון שיצא לאחרונה, פשוט- פנטסטי.

המשך קריאה »

טוויטר: סוף פסוק למגבלת 140 תווים בהודעות פרטיות

אתמול בשעות הערב אפליקציית טוויטר התעדכנה לגירסה חדשה, העדכון הגיע לאחר שהחברה הכריזה שמעכשיו היא מורידה את הגבלת ה- 140 תווים בהודעות פרטיות. אולם החברה מבהירה שמסך הציוצים בחלון הראשי יהיה נעול ל- 140 תווים.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?