ראשי » סידיה » טוויקים

טוויקים

סידיה | HandyKey – מקלדת ביד אחת לאייפון 6S ו- 6S פלוס

למי שכבר התנסה בליין האייפונים החדשים לבטח ראה שהמקלדת בעת כתיבת הודעות או פתקים וכדומה גדולה מדי ואפילו אם יש לו יד קצת יותר גדולה עדיין זה לא נוח, HandyKey נותן לכם פיתרון. אז מה בעצם HandyKey עושה? הוא פשוט מצמצם את המקלדת לצד אחד של המסך כמ שתוכלו להשתמש ביד אחת במקלדת, כך שאפילו אם אתם שמאליים או ימניים תוכלו להגידיר אותו שימוקם בצד שנוח לכם.

המשך קריאה »

סידיה | Auxo 3 עודכנה לתמיכה ב- iOS 9

צוות המפתחים A3Tweak מעדכן את התוסף הנהדר הזה והוא מעתה יתמוך בגרסת iOS 9, והעדכון עצמו מגיע כתוסף נפרד בחנות הסידיה, ולכן, מי שרוצה להנות ממנו יצטרך להיפרד מ2.99$, מחיר מעט יקר, אבל שווה. העדכון הנוכחי אינו מביא עמו שיפורים ויזואליים, ולפי תיאור התוסף בסידיה, השינויים כאן, הם בעיקר מתחת לפני השטח, מה שכנראה יחסוך בביצועי הסוללה.

המשך קריאה »

סידיה | VirtualHome עודכן ל iOS 9 עם שיפורים קלים

התוסף הפופולארי והנחוץ כל כך VirtualHome, עודכן לתמיכה מלאה עם תוספות קלות למערכת iOS 9. לאלה מכם שאינם מכירים את התוסף, הוא בעצם פותח במיוחד עבור מכשירי ה- Touch ID כדוגמת האייפון 5S ומעלה, ומאפשר על ידי הקשה על החיישן הביומטרי לדמות פעולה של לחיצה על מקש הבית.

המשך קריאה »

סידיה | 3 Eclipse – שינוי התפריטים עודכן ל- iOS 9

למי שעוד לא יודע מה תוסף זה עושה- תפקידו הוא לשנות את ממשקי התפריטים, כולל תפריט ההגדרות לכהה יותר, מה שמקל מאוד על הקריאה בלילה, ומה המפחית לחץ מהעיניים. לאחרונה, מפתחי התוסף שחררו גרסת בטא שתומכת בiOS 9, עם תוספת קטנה.

המשך קריאה »

סידיה | Stepper 2 – הוספת מוטיבציה לספורט שלכם

יוצאים לריצת לילה / יום ותמיד מתקשים בספירת הצעדים כדי לעמוד ביעדים שלכם אותם הצבתם מראש? רוצים לתת עוד דחיפה קטנה למוטיבציה לספורט שלכם? ובכן, Stepper 2, כאן בשבילכם. Stepper 2 הוא תוסף סידיה שכל תפקידו הוא למדוד את הצעדים שלכם במשך כל היום, ולאחר מכן להציג אותם על מסך הנעילה או הסטטוס בר באייפון שלכם.

המשך קריאה »

סידיה | PullToRespring – ביצוע רספרינג למכשיר דרך עמוד ההגדרות

אם אתם משתמשים בסידיה מספר פעמים בשבוע כדי להוריד תוסף כלשהו לדוגמא, לבטח נתקלתם לא אחת בתוסף שדורש רספרינג למכשיר, או מצד שני במידה ורציתם לרענן את המכשיר, הייתם צריכים לבצע ריבוט למכשיר. בדיוק בשביל זה התוסף PullToRespring כאן.

המשך קריאה »

סידיה | Activetor עודכן ל iOS 9 – הוספת תמיכה ל 3D Touch

לאלה מכם שלא מכירים: Activator מאפשר לכם להוסיף קיצורי דרך על ידי מחוות אישיות, וזהו התוסף אולי הכי שימושי, ולו מפאת העובדה שהוא משמש כחוט שדרה להרבה מהתוספים. מפתח התוסף ריאן פטריק עדכן את התוסף לתמיכה ב iOS 9, שזה מעולה למכשירים ישנים יותר. אבל, העדכון החשוב כאן נוגע לאייפון 6S, והוא תמיכה נרחבת בפיצ׳ר 3D Touch.

המשך קריאה »

סידיה | Predix – הצגת הזמן המדויק של טעינת ופריקת הסוללה

המפתח המוכשר iNasser, שפיתח בין היתר את התוסף המתבקש Quipose המאפשר שיתוף טקסט מכל מקום במכשיר לכל רשת חברתית, עושה זאת שוב בדמות תוסף חדש יחסית ושימושי העונה לשם Predix. למרות תצוגת אחוזי הסוללה, לרוכשי האייפון מכל הדגמים ומכל הגרסאות הייתה בעיה לדעת מתי הסוללה תתרוקן או לחלופין מתי תסתיים טעינת הסוללה. ולשם כך Predix קיים.

המשך קריאה »

רשימה מתעדכנת עבור התוספים שתומכים ב- iOS 9 לאחר הפריצה

לאחר שפורסם באתר על שחרור הפריצה ע”י צוות האקרים Pangu עבור גרסה iOS 9 , החלו לצוץ שאלות רבות בקשר לתמיכה של תוספים רבים במערכת ההפעלה החדשה iOS 9. בנוסף נבהיר ש- Cydia installer ו Cydia substrate עודכנו כבר בשחרור הכלי פריצה ע”י Saurik , ולמרות שתוספים רבים מתעדכנים במהירות,עדיין הרבה מהתוספים החדשים מחוץ לתמונה ולא הותאמו לפריצה החדשה ל- iOS 9.

המשך קריאה »

סידיה | YTOldNav – החזרת הניווט הקלאסי של אפליקציית יוטיוב v10.38

אפליקציית היוטיוב התעדכנה לא מזמן, ועיקר העדכון היה ויזואלי. מסתבר שבחלונות הגבוהים של גוגל, מישהו החליט ליישר קו עם העיצוב של האפליצייה לפלטפורמת האנדרואיד ובכך הביא את העדכון גם ל iOS. עוד על העדכון בהרחבה, תוכלו לקרוא ע”י לחיצה כאן. העדכון האחרון, לא התקבל בברכה עד כדי כך שמשתמשים רבים (בתוכם, עבדכם הנאמן) הורידו כוכב אחד בדירוג הכללי של האפליקצייה.

המשך קריאה »

סידיה | DeletForever – מחיקת תמונות טוטאלית

החל מגרסת iOS 8, אפל הוסיפה באפליקציית התמונות המובנית אלבום שנקרא ״נמחקו לאחרונה״. כל התמונות שאתם מוחקים, הן לא נמחקות לגמרי, אלא נשמרות בתיקייה ייעודית למשך 30 יום. מה שהתגלה כיעיל מאוד אם אתם רוצים לשחזר תמונות מסויימות. זה היה מושלם אילו באפשרויות המחיקה, היתה לנו אפשרות לבחור אם למחוק לגמרי, או לשמור ב״נמחקו לאחרונה״. במקום למחוק תמונות פעמיים, גם האלבום התמונות המקורי, וגם בתיקיית נמחקו לאחרונה.

המשך קריאה »

סידיה | PhotoDismiss8 – התוסף המתבקש עבור גרירה וסגירת תמונות

שהוצגה מערכת iOS 9, אחת הפונקציות שיש שם, היא האפשרות “לסגור” תמונה לאחר צפייה על ידי גרירה של התמונה כלפי מעלה, בדומה לאפליקציית הפייסבוק. תוסף חדש זה, מביא לכם את אותה הפונקציה על iOS 8, מה שיחסוך לכם לעדכן את האייפון.

המשך קריאה »

סידיה: QRC for WA – תגובה מהירה לעניית שיחות בוואטסאפ

כולנו כבר מכירים את תוכנת המסרים המומלצת WhatsApp, ומי שעדיין לא זכה להכיר שילך לעשות שיעורי בית. ויש את התלונה המוכרת של משתמשי האייפון שנמשכת כבר משחרור גירסת iOS 7 למה אין אפשרות למענה מהיר בהודעות בוואטסאפ כמו במענה להודעות סמס ועם הדיבור הקולני “למה לעזאזל אני צריך לצאת מהמשחק לראות מה כתבו לי“.

המשך קריאה »

רשימת 25 תוספים מומלצים וחינמים מהסידיה לאחר פריצת המכשיר

לא לכולנו יש תקציב לקנות תוספים, וחלקם הולכים להוסיף מקורות חיצוניים שמביאים את כל התוספים בחינם גם מה שעולה כסף. גם אנחנו באתר בי שייר מפעילים סורס (repo.b-share.com) שמאפשר למי שרוצה לרכוש טוויק לבדוק אותו אצלנו בחינם ואם הוא מוצא חן בעיניו ניתן להורידו בתשלום.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?