תקנון ותנאי שימוש – כתב וויתור

תנאי השימוש באתר בי שייר להלן הכתובת: http://b-share.com, הינכם מתבקשים לעיין בתנאי שימוש אלו לפני השימוש באתר זה, כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר – לרבות עיצוב האתר, קוד מחשב, קבצים גרפים, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו – היינו של בעלי האתר. אין להפיץ, לשכפל, להעתיק, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהנ”ל ללא קבלת הסכמתם של בעלי האתר כתובה מראש.

שימוש באתר: כל שימוש הנעשה באתר (גלישה, צפייה, או שימוש בתכנים, RSS, או צפייה מהתצוגה סלולרית, או בכל אמצעי טכנולוגי אחר) מהווה את אישורכם וההסכמה שלכם בכל מה שנכתב בתנאי שימוש אלו, אם אינכם מסכימים לכל התנאים שנכתבו פה, הינכם מתבקשים לצאת מאתר זה (להלן “בי שייר”) ולא לעשות שימוש בתוכן שנמצא בו, הגלישה מותרת באתר זה, רק לאחר שקראתם את התנאים הללו ואישרתם אותם בהסכמתכם האישית (אם בכל זאת הינכם גולשים באתר הינכם מסכימים לתנאי שימוש הללו גם ללא קריאתם או ידיעתם).

בעלי האתר שומרים על זכותם הבלעדית לשנות לעדכן או להפסיק את כל השירות הניתן דרך אתר זה, ללא הודעה מראש.

כמו כן בעלי האתר רשאים לשנות את תנאי השימוש ללא כל הודעה מוקדמת על כך, התנאים מעודכנים נכון ליום רביעי (24/07/2013), התנאים המעודכנים יופיע בקישור המוביל לדף זה.


מטרת האתר: אתר זה נועד עבור שימוש התנדבותי וללא כל מטרת רווח, ולכן נאסר כל שימוש באתר זה למטרות רווח, מסחר, לרבות אמצעי טכנולוגי אישי או מסחרי.


מידע המוצג באתר: המידע המתפרסם באתר זה (להלן בי שייר) אניו מהווה ייעוץ רפואי, משפטי, כלכלי, כל האמור באתר זה נועד עבור היידע האישי, לרבות המדריכים בכל סוגיהם, בכל שאילה ניתן להתייעץ על ידי איש מקצוע מומחה, ואין להסתמך על מה שכתוב באתר, הובהר בזאת שאין האתר או צוות האתר (לרבות: קוראים, מנויים, כותבים, עורכים או בעלים) אחראי לכל נזק שיגרם כתוצאה ממדריך שפורסם באתר (אנחנו משתדלים לנסות את המדריך בשימוש אישי לפני פרסומו באתר).


כדי להסיר ספק: יצויין בזאת כל שימוש שאינו מותר באתר יגרור לתביעות בבית המשפט המוסמך על כך, עקב הפרת זכויות יוצרים או רישיון משתמש.


קריאת RSS: שימוש בפיצ’ר RSS שקיים באתר, ניתן לשימוש אישי ולא מסחרי. חל איסור לשמור את נתוני האתר על שירות מקוון, כל האישור להצגת נתונים משירות rss נועד שכל התוכן ילקח ישירות ממה שמאוחסן באתר בי שייר.


קישורים באתר: אין בעל האתר לוקח אחריות עבור כל הקישורים המוצגים באתר המפנים לצד שלישי, אנחנו לא מתחייבים שהקישורים של צד שלישי יהיו מאובטחים או זמינים, וכל גולש שלוחץ על קישור מסוג זה, הינו מתחייב לא לתבוע את בעל האתר במקרה שייגרם נזק.


הוספת תגובות: ברוב הכתבות באתר ניתן להוסיף תגובות ,פינבאקים, וטראקבקים. כל תגובה או טוקבק המתווסף לאתר זה הינו על אחריות המשתמש שהוסיף אותו כמו כן הגולשים מתחייבים כי אינם יכולים לתבוע את בעל אתר בנושא של תוכן פוגעני, מסיט, או מפר חוק, כמו כן הגולש מתחייב לנהוג בדרך ארץ כלפי הכתבים או המשתמשים, בהוספת תגובה, שתיהיה תגובה נקייה לא בוטה או פוגענית.

אם בכל זאת הינך רואה תגובה שנפגעת ממנה ניתן ליצור איתנו קשר בלינק הבא ולפרט מה המקרה, ונדאג לבדוק אותה.


נתוני הגולש: בכניסה וגלישה לאתר זה, אוטומטית הפרטים של הגולש מתאחסנים באתר, לרוב המקרים מדובר בנתונים מסוג: מערכת הפעלה, כתובת ip, דפדפן שהינך גולש בו, שפת המשתמש, שם אישי או ניק שהינך מחובר לאתר, מידע זה אינו רלוונטי כמעט עבור האתר כל המידע הנ”ל המאוחסן באתר זה נועד כדי למגר ביצוע פעולות לא חוקיות באתר, האתר שומר לעצמו את הזכות לשתף את המידע הנ”ל עם גורם שלישי במקרה שהתבצע משהו חשוד מצד בעל הפרטים, כמו כן האתר שומר לעצמו את הזכות להעתיק או לגבות מידע מסוג זה המאוחסן באתר בי שייר.


אבטחת פנימית וגלישה: אתר בי שייר מידי פעם מוסיף אבטחה פנימית לאתר כדי למנוע התקפה או פריצה לחשבונות משתמשים, הגולש מסכים שלא תיהיה לו טענה כלפי האתר במקרה שנפל האתר או נפרץ, כמו כן הגולש מתחייב שלא יעשה שימוש באתר שכתוצאה מכך תיפגע אבטחת האתר או מערכת האחסון שלנו (לרבות: עומס גלישה, או הכבדה על שרתי האתר).


בית משפט: לאחר קריאת התנאי שימוש הינך מאשר ומסכים כי בכל מקרה של סכסוך בינך לבין האתר בי שייר (לרבות: כתבים, מנויים, עורכים, בעלים), תהיה סמכות בלעדית לבית המשפט המוסמך במחוז תל אביב ולו בלבד, כל התדיינות משפטית או אחרת תהיה בפני בית המשפט המוסמך, האמור לעיל.


רשת חברתית: מוצהר בזאת שיש אישור לשתף תוכן המוצג באתר זה ברשתות החברתיות (לרבות: טוויטר, פייסבוק, גולג פלוס) דרך השיתוף בתחתית הכתבה ולא בדרך אחרת.


אישור בעל האתר: יצויין בזאת שבעל האתר יש לו אישור להחליט בכל הנוגע למהלך האתר ללא צורך בהתייעצות עם גורמים חיצונים או פנימיים.

לבעל האתר יש את האישור להשתמש בכל תוכן הנמצא ונכתב באתר זה, ללא רשות מבעל התוכן, וכל התוכן הנכתב בו, הינו רכושו בלעדי של אתר בי שייר.

כותבים או תורמים יקרים: לאתר בי שייר תיהיה את הסמכות להשתמש עם הכתבה שנכתבה על ידכם בכל דרך שהיא, ולא תיהיה לכם עילה או תלונה כלפי אתר בי שייר.


יצירת קשר: אם בכל זאת הינך מעוניין לשתף או לקחת תוכן הכתוב באתר בי שייר למקום אחר הינך יכול להיכנס ללינק הבא ולפרט שם את הפרטים הבאים, שם וכתובת האתר, שם מלא ושם משפחה של השולח, מספר הפלאפון/טלפון האישי שניתן ליצור קשר.

יש לשלוח פנייה אחת ולא לחזור שוב על אותם פניות, יש לציין ששימוש לרעה בטופס יצירת קשר או שליחת פניות חוזרות ונשנות בגין אותה פעולה, עלולה לגרור לנקיטת אמצעים כנגד הפונה בהתאם לחוק.

Close
Close

בטל את חוסם הפרסומות

האתר פועל בהתנדבות מלאה, וההכנסות נטו מהפרסומות. עליך לבטל את חוסם הפרסומות באתר זה