ראשי » סידיה » טוויקים » סידיה | Predix – הצגת הזמן המדויק של טעינת ופריקת הסוללה

סידיה | Predix – הצגת הזמן המדויק של טעינת ופריקת הסוללה

PredixPredix

סורס: BigBoss
סורס: BigBoss  מחיר: 1.49$  הורדה

Predix

המפתח המוכשר iNasser, שפיתח בין היתר את התוסף המתבקש Quipose המאפשר שיתוף טקסט מכל מקום במכשיר לכל רשת חברתית, עושה זאת שוב בדמות תוסף חדש יחסית ושימושי העונה לשם Predix.

Predix מגיע עם 24 אפשרויות שונות.
Predix מגיע עם 24 אפשרויות שונות.

למרות תצוגת אחוזי הסוללה, לרוכשי האייפון מכל הדגמים ומכל הגרסאות הייתה בעיה לדעת מתי הסוללה תתרוקן או לחלופין מתי תסתיים טעינת הסוללה. ולשם כך Predix קיים.

התוסף מציג על גבי חלונית קטנה במסך את כל המידע המדויק על הסוללה; מתי האייפון יוטען במלואו, או מתי תתרוקן הסוללה על ידי שעון עצר (סטופר). כל שתצטרכו לעשות כדי להציג את החלונית הוא להגדיר מחווה פשוטה ולבצע אותה על המסך. לאחר שסיימתם לצפות במידע, תוכלו להקיש על החלונית, והיא תיעלם אוטומטית.

במידה ותרצו להתאים אישית את התצוגה, Predix מגיע עם 24 אפשרויות שונות להתאמה אישית, אליהן תוכלו להגיע דרך עמודת הגדרות התוסף העשירה, שם תוכלו בנוסף להגדיר את המחוות האישיות להפעלת התוסף באמצעות Activator.

את Predix תוכלו להוריד מהסידיה למכשירים המריצים iOS 7 ומעלה (בשלב זה לא תומך ב- iOS9) דרך המקור של BigBoss בעלות של של 1.49 $.

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות מיכאל ספדג'

שמי מיכאל. אני אוהב את מוצרי אפל-לרוב בגלל האסטתיקה. מתמחה בפריצות ובסידיה, וגם במכשירי אנדרואיד. מכשיר הטלפון הסלולרי של-iPhone 6 Plus.

כדאי לקרוא גם:

סידיה | Auxo 3 עודכנה לתמיכה ב- iOS 9

צוות המפתחים A3Tweak מעדכן את התוסף הנהדר הזה והוא מעתה יתמוך בגרסת iOS 9, והעדכון …

כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?