iOS 9

חדשות : מערכת ההפעלה iOS 9.3.2 שוחררה ואיתה הפריצה בדרך !

בוקר טוב לכולם אז כן סוף כל סוף זה קרה , אפל שיחררה את מערכת ההפעלה הכי עדכנית שלה ובה מספר רב של שינויים וכמובן גם תוך זמן מה שקבוצת הפריצה תבדוק שהכל תקין אז גם הפריצה המיוחלת תשתחרר , ועל פי כל המידע שיש ברשותינו היא אמורה לצאת כבר בקרוב ממש אך על כך, נמסור לכם בהודעה נפרדת .

המשך קריאה »

אנדרואיד לא תומכת באימוג׳י החדשים של אפל ב- iOS 9.1. אבל זה יסודר במהרה

מי שעדכן לאחרונה את האייפון שלו לגרסת iOS 9.1 לבטח שם לב שהוא יכול להשתמש באפליקציית ההודעות במגוון רחב בהרבה של סמלילי אימוג׳י חדשים. אבל, אם יש לאותם בעלי אייפון חברים מחזיקי מכשיר אנדרואיד, הם לא יוכלו לקבל את אותם ״אימוג׳י״ חדשים.

המשך קריאה »

נתקלתם בבעיות בפריצת iOS 9? להלן כמה מהפתרונות

ההתרגשות הנובעת מקבלת דבר בדמות פריצת iOS 9 שאפל עצמה הגדירה כבטוחה ביותר, לאחר זמן רב של ציפייה היתה גדולה, שכן אתמול השתחררה כלי הפריצה לקהל הרחב. וכמובן עבדכם הנאמן לא שכח להביא לכם גם מדריך מסודר שלב אחרי שלב. אך, כמו כל דבר חדש, גם כאן התגלו בעיות שונות אצל משתמשים.

המשך קריאה »

רשימה מתעדכנת עבור התוספים שתומכים ב- iOS 9 לאחר הפריצה

לאחר שפורסם באתר על שחרור הפריצה ע”י צוות האקרים Pangu עבור גרסה iOS 9 , החלו לצוץ שאלות רבות בקשר לתמיכה של תוספים רבים במערכת ההפעלה החדשה iOS 9. בנוסף נבהיר ש- Cydia installer ו Cydia substrate עודכנו כבר בשחרור הכלי פריצה ע”י Saurik , ולמרות שתוספים רבים מתעדכנים במהירות,עדיין הרבה מהתוספים החדשים מחוץ לתמונה ולא הותאמו לפריצה החדשה ל- iOS 9.

המשך קריאה »

מדריך פריצה לגירסאות iOS 9.0 – 9.0.2 באמצעות Pangu9

אמש, שחררו חברי קבוצת Pangu את כלי הפריצה שלהם שמיועד ל iOS9, לאחר אין ספור שמועות והשערות מי אכן ישחרר את כלי הפריצה הזה. כיוון שהפריצה שונה מאוד מהפריצה לגרסה הקודמת, ייתכן מאוד שהרבה תוספים לא יעבדו בצורה מיטבית.

המשך קריאה »

פיצ׳ר ״סיוע לרשת אלחוטית״ באייפון. איך זה עובד?

בגדול, וכמו שתראו בהסבר הקצר שכתוב באייפון על הפיצ׳ר הזה, מטרת הפיצ׳ר הוא, לסייע לרשת האלחוטית אם הקליטה לא טובה על ידי שימוש בנתונים הסלולאריים. עם זאת, משתמשים שלא מבינים את המשמעות של זה, חבילת הגלישה שלהם נגמרת מהר.

המשך קריאה »

החידושים ב- iOS 9 שכבר היו קיימים באנדרואיד

אמנם טים קוק הציג את מערכת ההפעלה החדשה לאייפונים כלא פחות ממדהימה, בעיקר בגלל שלל החידושים שיש בה, ובכך סוף סוף ״פתח״ עוד קצת את מדיניות הגן הסגור. אבל, הוא שכח דבר אחד, ה״חידושים״ האלה, היו קיימים כבר באנדרואיד. אם הם עובדים פחות טוב או יותר טוב, זה כבר נתון לשיקול דעת המשתמש.

המשך קריאה »

גרסת iOS 9 פופולארית? כמעט 3 מתוך 5 מכשירים מריצים אותה

לא מספיק שאפל ניפצה שיאי מכירות בזה שהיא מכרה למעלה מ- 13 מיליון (!!!!) מכשירים של ליין האייפונים החדש בסוף שבוע אחד, אלא היא רוצה לכבוש עוד יעד, וכנראה היא מצליחה. על פי נתונים שאפל מפרסמת, עולה כי, לאחר 3 שבועות בסך הכל לאחר שחרור iOS 9, כמעט שלשה מכשירים מתוך חמישה מריצים את הגרסה הזו.

המשך קריאה »

אפל שחררה את עדכון iOS 9.0.1 אשר מתקן מספר גדול של באגים !

שלום ובוקר טוב לכולם , לפני מספר ימים אפל שיחררה את גרסת ה-iOS 9.0 ואיתה מספר באגים ובעיות עליהם דיווחו מספר משתמשים רבים ברשת העולמית ואפל לא נשארת אדישה ומשחררת את עדכון iOS 9.0.1 אשר מתקנת את הבאגים הופיעו לכם כמו החלק להמשך השידרוג ולא נתן להרבה משתמשים לבצע את השלמת השידרוג עוד מספר באגים עליהם אני ארחיב בתוך הכתבה .

המשך קריאה »

עדכנתם ל- iOS 9 והמכשיר עדיין איטי? כך תפתרו זאת

לאחר ש- iOS 9 הושקה בשבוע שעבר ב 9/9 (כמה סמלי…) ומשתמשים רבים הורידו אותה למכשירם, עולה תמונה, כך לפי דיווחים של משתמשים שונים שהמכשיר נהיה איטי בצורה משמעותית. בכתבה זו נביא בפניכם כמה טיפים שיאיצו את מכשירכם. לכן, אם אתם חווים בעיות דומות, כדאי שתעיפו מבט.

המשך קריאה »

עדכנתם ל- iOS 9 ויש לכם בעיות עם הסוללה? כך תתקנו זאת

משתמשים רבים מדווחים על חיי סוללה בעיתיים לאחר העדכון. הבעיה העיקרית עם העניין הזה, שזו לא בעיה קולקטיבית, אלא בעיה סובייקטיבית, ולכן שיפור חיי הסוללה קשור במידה לשימוש היום יומי של כל אחד ואחת מאיתנו.

המשך קריאה »

הורדות למערכת ההפעלה החדשה iOS 9 (כולל מדריך התקנה) 13A5344

שבוע שעבר אפל שחררה את מערכת ההפעלה iOS 9 לציבור הרחב עבור מכשיריה הניידים לאחר כמה גרסאות בטא אשר כללו לא מעט תיקונים ושיפורים שונים ופיצ’רים חדשים, אנחנו כמובן דאגנו להורדות. ביום רביעי שעבר (16.9) אפל שחררה את מערכת ההפעלה החדשה iOS 9, הגירסה החדשה מגיעה עם דגש במיוחד על הפיצ’רים החדשים.

המשך קריאה »

11 הפיצ׳רים הטובים של iOS 9 שחלקם נלקחו מהשראת ה- JailBreak

הגרסה החדשה הושקה אמש לקהל הרחב וכבר מי שעידכן שם לב למסך שהוחלף לצד ימין. הגירסה הביאה עימה, חוץ משיפור מראה כללי, אלא המון פיצ׳רים חדשים שיעזרו לכם. לאחר שעברנו על הפיצ׳רים האלה, אין מנוס מהתחושה שאפל לקחה השראה רצינית מעולם הJailBreak.

המשך קריאה »