ראשי » גירסאות » iOS 8.2

iOS 8.2

דיווח: הפריצה של iOS 8.2 צפויה להשתחרר במהלך החודש

בשבוע שעבר אפל שחררה את iOS 8.2 ומאז חוזרות על עצמן השאלות שוב ושוב, ״מתי תשוחרר הפריצה?״, ״האם תהיה פריצה?״ וכמובן המשפט ״אנחנו רוצים פריצה!״ שמצורף כמעט לכל הודעה שצוות האתר מקבל בתקופה האחרונה. אז לקהילת הפורצים, יש לנו חדשות טובות עבורכם.

המשך קריאה »

סיכום האירוע של אפל: יש לנו שעון חכם ושלל שדרוגים

אמש (ב’) אפל ערכה את אירוע האביב (Spring Forward) שלה, והועבר גם לקוראים שלנו דרך האתר בשידור חי והפעם בצוות מתוגבר של הנונקאסט עם פרשנות, הציגה אפל מוצרים, ושדרוגים חדשים (שלשום כבר נכתב על איזה נושאים אפל תדבר באירוע). במהלך הכנס הציגה אפל דגמי מקבוק חדשים (MacBook) השקת השעון Apple Watch שתפס את הכותרות, ערכת פיתוח עבור פיתוח אפליקציות בקטגוריית רפואי (ResearchKit), ירידת מחיר לאפל TV, ועוד.

המשך קריאה »

מה תציג אפל מחר באירוע “Spring forward” חוץ מהשעון Apple Watch

מחר ביום שני אפל תקיים את אירוע ה- Spring forward בשעה 19:00 בערב לשעון ישראלי (פחות מ- 24 שעות), כמובן שנעביר לכם את השידור בלייב בעברית דרך האתר והאפליקציה שלנו. באירוע אפל תתמקד יותר ב- Apple Watch ולפי אתרים שונים ברשת Mac Rumors ועוד, אפל גם תשיק גירסה חדשה ותשיק או תשדרג את המק אייר\פרו 13.

המשך קריאה »

שמועה: אפל תשחרר מחר את iOS 8.2 (עדכון: שמועה לא נכונה)

אין ספק שסוף השבוע האחרון היה סוף שבוע מעניין במיוחד, סוף שבוע שהתחיל בהזמנות לאירוע של אפל והסתיים בעדכון לאפליקציית האתר – ״iOS 8.2 תשוחרר ביום שני (מחר)״, כך עולה מדיווחים בסוף השבוע האחרון.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?