ראשי » מכשירי אפל » Apple Watch

Apple Watch

עדכון הגרסה ל-watchOS 4 זמין כעת לקהל הרחב

למי שלא מופיע העדכון, שיסגור את “הגדרות” ולהכנס מחדש ל-“עדכוני תוכנה”. בהמשך לשחרור רישמי של הגירסה iOS 11 כעת גם הגירסה עבור השעון שוחררה לציבור הרחב. > עדכון הגרסה ל-iOS 11 זמין כעת לקהל הרחב. > את רשימת החידושים המלאה ניתן למצוא כאן.

המשך קריאה »

כמה סיבות טובות לרכישת שעון חכם

בהתחלה, שיצרני האנדרואיד התחילו עם ייצור והשקת השעונים החכמים, ולאחר מכן אפל (שלחלוטין שינתה את כללי המשחק), הקהל הרחב- לא לקח את זה ברצינות. אבל, ככל שעבר הזמן, קהל הלקוחות מבין את הפוטנציאל השימושי מאוד שגלום בשעונים אלה, ולאחרונה אנו עדים לשוק חדש וגדול- השעון החכם.

המשך קריאה »

מנכ”ל Swatch בהערה צינית על ה- Apple watch: “צעצוע מעניין”

ניק הייאק מנכ”ל חברת השעונים הגדולה והמוכרת Swatch קרא לשעוני אפל בראיון לעיתון Tages Anzlager בשוויץ “צעצוע מעניין” ומתח ביקורת עניינית על השעון עצמו ואמרה שהסוללה שלו לא מחזיקה יום שלם, וכי הוא לא מצטיין בשמירה על אבטחת מידע. עוד הוסיף המנכ”ל ואמר כי, “השעון של אפל מעלה את כל נתוני הבריאות לשרתים פנימיים, וכי הוא לא רוצה שאפל תדע על מצב בריאותו“.

המשך קריאה »

שימוש ב- Apple Watch מנקודת המבט שלי בתכונת נגישות

שלום לכולם! בהמשך לסדרת הכתבות שלי על תכונות נגישות מוצרי אפל אני רוצה לשתף אתכם בחוויית השימוש שלי ב- Apple Watch. כאדם עיוור אני חווה את הדברים קצת אחרת בגלל תפקודה של תוכנת VoiceOver.

המשך קריאה »

תכונות נגישות ששובצו ב- Apple Watch

בכתבה שלפניכם אסקור את תכונות הנגישות ב- apple watch שמציעה חברת אפל בדומה לשאר מכשיריה. ראשית, לפני שאתחיל בסקירה חשוב לציין שהפעולה עם תכונות הנגישות שונה במעט מאשר פעולה במכשיר ios וכל שאר המכשירים של אפל.

המשך קריאה »

מתכננים לרכוש את ה-Apple Watch? אנו ממליצים לחשוב שוב

שלום לכולם , ענקית הסלולר מאמריקה בעלת החברה Apple הוציאה לנו את הלהיט התורן ה-Apple Watch אבל מתברר שישנם מספר בעיות חמורות וממש לא קטנות , מעונינים לרכוש את השעון החכם של אפל ? כדאי שתתחילו לחשוב טוב טוב , כנסו אל הכתבה שהכנתי עבורכם ותתחילו לחשוב שוב האם לרכוש או ש… לא !

המשך קריאה »

ה-Apple Watch נחת בארץ: תמונות וסרטונים מהשטח (בלעדי)

אמש נחת השעון החכם של אפל בארץ וחנות iStore היו גם הפעם הראשונים להביא אותו, אנחנו כמובן דאגנו לשים עליו יד – לפני שנתחיל אני רוצה להודות בשם צוות האתר על היחס הנהדר והשירות המדהים והאישי שקיבלנו מ-iStore!

המשך קריאה »

מה תציג אפל מחר באירוע “Spring forward” חוץ מהשעון Apple Watch

מחר ביום שני אפל תקיים את אירוע ה- Spring forward בשעה 19:00 בערב לשעון ישראלי (פחות מ- 24 שעות), כמובן שנעביר לכם את השידור בלייב בעברית דרך האתר והאפליקציה שלנו. באירוע אפל תתמקד יותר ב- Apple Watch ולפי אתרים שונים ברשת Mac Rumors ועוד, אפל גם תשיק גירסה חדשה ותשיק או תשדרג את המק אייר\פרו 13.

המשך קריאה »
כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?