ראשי » מדריכים » מדריך: כך תמזערו את חלון המייל באייפון לשלב יותר מאוחר, מבלי לשמור טיוטה או להסתבך במחיקה

מדריך: כך תמזערו את חלון המייל באייפון לשלב יותר מאוחר, מבלי לשמור טיוטה או להסתבך במחיקה

קרה לכם שאתם כותבים מייל, ובאמצע נזכרתם שאתם צריכים להסתכל על מייל אחר, אבל אין לכם אפשרות לחזור אחורה מבלי לשמור טיוטה או לבטל לגמרי את המייל?

ממזערים את חלון כתיבת המייל החדש! צילום מסך
מה עושים? ממזערים את חלון כתיבת המייל החדש! ושולחים את המייל בשלב מאוחר יותר.

איך עושים את זה:

הציבו את האצבע על שורת הכותרת של ההודעה שאתם כותבים והחליקו כלפי מטה. כשתרצו לחזור להודעה, הקישו על הכותרת שלה, המוצגת בתחתית המסך. אם קיימת יותר מהודעה אחת הממתינה שתסיימו אותה, הקישו על תחתית המסך על מנת להציג את כל ההודעות הממתינות.

סיום כתיבת מייל בשלב מאוחר יותר.

קרה לכם שאתם כותבים מייל, ובאמצע נזכרתם שאתם צריכים להסתכל על מייל אחר, אבל אין לכם אפשרות לחזור אחורה מבלי לשמור טיוטה או לבטל לגמרי את המייל? מה עושים? ממזערים את חלון כתיבת המייל החדש!סיום כתיבת מייל בשלב מאוחר יותר.הצגת הודעה נוספת בזמן כתיבת הודעה: הציבו את האצבע על שורת הכותרת של ההודעה שאתם כותבים והחליקו כלפי מטה. כשתרצו לחזור להודעה, הקישו על הכותרת שלה, המוצגת בתחתית המסך. אם קיימת יותר מהודעה אחת הממתינה שתסיימו אותה, הקישו על תחתית המסך על מנת להציג את כל ההודעות הממתינות.

Posted by ‎תמיכה וטיפים למוצרי אפל‎ on Freitag, 7. April 2017

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות פיסינט

מתחזק האתר בי שייר, בזמני הפנוי מעדכן בנושאי אפל ואפליקציות, לשאלות בכל נושא הכולל טכני ניתן לשאול בפורום בי שייר: http://forum.b-share.com

כדאי לקרוא גם:

מדריך: כיצד לנקות את זיכרון ה- RAM במכשיר ולשחרר מקום לטעינת נתונים מהירה

קודם כל מזה RAM? כמו במחשב רגיל, בפשטות, ראם זה מה שנותן למכשיר להגיב יותר …