ראשי » שונות » חדשות מהעולם » זהירות | לאחרונה נשלחות לאימייל הודעות לאשר את חשבון Apple ID כולל אמצעי התשלום

זהירות | לאחרונה נשלחות לאימייל הודעות לאשר את חשבון Apple ID כולל אמצעי התשלום

לפני זמן קצר פתחתי את האימייל האישי שלי ואני רואה הודעה שהגיעה מאפל ([email protected]) עם הכותרת “אמת את חשבון מזהה אפל שלך עם האימייל שלך” (לא זכור לי שיש לי בעיות עם החשבון שלי).

פישינג כרטיס אשראי
פישינג כרטיס אשראי

אז החלטתי להמשיך לתוכן ההודעה ואני רואה את הכיתוב הבא “שלום חבר זוהי הודעת מערכת אוטומטית להודיעך שהחשבון שלך הוקפא עקב אמצעי תשלום לא תקינים, ועליך תוך 48 שעות לאמת את אמצעי התשלום החוקיים שלך”..

ישר הבנתי שיש פה קומבינה (מילת הבית של רפי גינת) מכמה סיבות, 1} לא קיים במייל זה חשבון אפל איי די. 2} ואם כבר נשלחת הודעה מאפל הכיתוב היה צריך להתחיל “שלום ___ (פה היה צריך להיכנס השם שלי אצל אפל).

מטעמי בטיחות אני לא יכניס פה את הלינק לביצוע אישור החשבון אבל תסתפקו בתמונה שלמעלה, ואם הגעתם למסך כמו בתמונה שלמעלה ישר סיגרו את כרטיסיית הדפדפן ותעברו לגלוש באתרים שלכם.

מצטער על הפוש שקיבלתם בשעה כזאת, אבל כדי לנקוט באמצעי זהירות ושלא יפלו בפח כמה משתמשים החלטתי לשלוח את ההודעה הזאת בשעה שקיבלתי אותה.

נ.ב: זה כבר כמה פעמים שאני מקבל הודעות מסוג זה, ואני יעדכן כל פעם שיש מתקפה של הודעות פישינג מסוג זה.

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות פיסינט

מתחזק האתר בי שייר, בזמני הפנוי מעדכן בנושאי אפל ואפליקציות, לשאלות בכל נושא הכולל טכני ניתן לשאול בפורום בי שייר: http://forum.b-share.com

כדאי לקרוא גם:

חדש בווטסאפ: מהיום ניתן לעשות סדר בקבוצות באמצעות פיצ’ר תיוג

לאחרונה אפליקציית וואטסאפ הוסיפה אוטומטית את הפיצ’ר החדש “תיוג חברים” שדרכו ניתן לעשות סדר בקבוצות. …

כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?