טוויקיםסידיה

WhatAapp Web Enabler: גם משתמשי אייפון יכולים כעת להיכנס מהגירסה המחשבית

וואטסאפ השיקה למכשירי אנדרואיד בעדכון הקודם, וגם למשתמשי Windows Phone אפשרות להציג את כל הפונקציות שקיימות באפליקציה דרך המחשב, ניתן כמובן לשלוח הודעות או תמונות דרך המצלמה או דרך העלאה מהחשב וכו’.

צילום מסך מהגדרות אפליקציית WhatsApp
צילום מסך מהגדרות אפליקציית WhatsApp

וכרגיל משתמשי האייפון התחילו לשאול בכל מיני פורומים ברשת “למה ניגרע” ?, לפי התשובות שהם קיבלו בערך זה “אנחנו עובדים על עדכון גירסה לאייפון שתתן תאפשרות הזאת להצגת הנתונים במחשב”.

אולם המפתח iMokhles החליט לא להשאיר אותנו דרוכים לעדכון של וואטסאפ, ושיחרר תוסף לסידיה (כמובן שרק בעלי מכשירים פרוצים יכולים להנות מהכיף הזמני) שמאפשר למשתמשי האייפון להציג את הגירסה המחשבית כולל כל הנתונים שמוצגים למשתמשי האנדרואיד.

לפני שבוע הוא השיק את הגירסה הראשונית, וכנראה בחברת וואטסאפ לא אהבו תרעיון, וחסמו את האפשרות שהוא פתח, כעת הוא שוב שיחרר עדכון שבינתיים עובד פיקס.

  • מה שעליכם לעשות, הורידו את התוסף מהסידיה או בראש הדף לחצו על הורדה, המתינו שהמכשיר יבצע ריספינג.
  • לאחר מכן תיכנסו להגדרות המכשיר -> WhatsApp Web Enabler -> הפעילו את התוסף, כעת תפתחו את אפליקציית וואטסאפ ובמסך ההגדרות תופיע לכם בצד ימין חלון ברקוד, לחצו עליו.
  • לאחר מכן תיכנו במחשב הביתי לכתובת https://web.whatsapp.com והמתינו שהדף יציג ברקוד לאחר מכן העבירו את המצלמה של האייפון על הברקוד, והופ אתם בתוך.

יכול להיות שבשימוש דרך המחשב תופיע לכם ההודעה הבאה.

האייפון לא מחובר לאינטרנט
האייפון לא מחובר לאינטרנט

פשוט האייפון נכנס למצב שינה, אל תתייחסו להודעה, ואם בכל זאת היא מלחיצה אותכם פתחו תאייפון ואת אפליקציית וואטסאפ והיא תיעלם.

מהרו להוריד כדי להנות מעוצמה מרהיבה ומהירה ויותר מובנת.

תגיות

פיסינט

מתחזק האתר בי שייר, בזמני הפנוי מעדכן בנושאי אפל ואפליקציות

אולי תקרא גם

Close
Close

בטל את חוסם הפרסומות

האתר פועל בהתנדבות מלאה, וההכנסות נטו מהפרסומות. עליך לבטל את חוסם הפרסומות באתר זה