ראשי » אפסטור » מדריך: שליחת תמונות וקבצי וידאו דרך ה- AirDrop

מדריך: שליחת תמונות וקבצי וידאו דרך ה- AirDrop

הדרך הכי טובה ומהירה לשלוח תמונות ווידאו בין שני אייפונים היא דרך AirDrop, גם לאנשים שאפילו לא ברשימת אנשי הקשר שלך.

שיתוף פריט באמצעות AirDrop. צילום מסך פייסבוק

‏AirDrop מאפשר לך לשלוח באופן אלחוטי קבצים, תמונות, עמודי אינטרנט, מיקומים על המפה ועוד, אל כל אדם שנמצא בקרבתך. ניתן לשלוח ולקבל פריטים בין מחשבי Mac למכשירי iOS הנמצאים באותה רשת.

‏AirDrop משתמש ב- Bluetooth ורשת אלחוטית על-מנת להעביר פריטים בין מכשירים. סביר להניח ש- Bluetooth ורשת אלחוטית כבר זמינים ב- Mac או ב- iPhone שלך. אם הם לא זמינים, AirDrop יבקש ממך להפעיל אותם כשתנסה/י לשלוח פריט.

פעל לפי המדריך:

  • כדי להתחיל שליחת תמונות (או סרטונים) החלק מהקצה התחתון של המסך כלפי מעלה על-מנת לפתוח את ״מרכז הבקרה״.
  • הקש על AirDrop ולאחר מכן בחר לקבל פריטים מ״אנשי קשר בלבד״ או מ״כולם״. ניתן לקבל או לדחות כל בקשה כשהיא מגיעה.
  • שיתוף פריט באמצעות AirDrop: הקש על כפתור השיתוף לאחר שבחרת את התמונות שברצונך לשלוח ולאחר מכן הקש על שם של משתמש AirDrop בקרבת מקום שיופיע לך ברשימה במידה והוא הדליק את AirDrop במכשירו.
  • קבלת פריטי AirDrop מאחרים: החלק מהקצה התחתון של המסך כלפי מעלה על-מנת לפתוח את ״מרכז הבקרה״. הקש על AirDrop ולאחר מכן בחר לקבל פריטים מ״אנשי קשר בלבד״ או מ״כולם״. ניתן לקבל או לדחות כל בקשה כשהיא מגיעה.

שליחת תמונות דרך AirDrop

הדרך הכי טובה ומהירה לשלוח תמונות ווידאו בין שני אייפונים היא דרך AirDrop, גם לאנשים שאפילו לא ברשימת אנשי הקשר שלךכדי להתחיל שליחת תמונות (או סרטונים) החלק מהקצה התחתון של המסך כלפי מעלה על-מנת לפתוח את ״מרכז הבקרה״.הקש על AirDrop ולאחר מכן בחר לקבל פריטים מ״אנשי קשר בלבד״ או מ״כולם״. ניתן לקבל או לדחות כל בקשה כשהיא מגיעה.שיתוף פריט באמצעות AirDrop: הקש על כפתור השיתוף לאחר שבחרת את התמונות שברצונך לשלוח ולאחר מכן הקש על שם של משתמש AirDrop בקרבת מקום שיופיע לך ברשימה במידה והוא הדליק את AirDrop במכשירו.קבלת פריטי AirDrop מאחרים: החלק מהקצה התחתון של המסך כלפי מעלה על-מנת לפתוח את ״מרכז הבקרה״. הקש על AirDrop ולאחר מכן בחר לקבל פריטים מ״אנשי קשר בלבד״ או מ״כולם״. ניתן לקבל או לדחות כל בקשה כשהיא מגיעה.

Posted by ‎תמיכה וטיפים למשתמשי אפל‎ on Dienstag, 13. Juni 2017

אהבתי
אהבתי אהבה חחח מדהים! עצב כעס

אודות פיסינט

מתחזק האתר בי שייר, בזמני הפנוי מעדכן בנושאי אפל ואפליקציות

כדאי לקרוא גם:

בשלנים או קונדיטורים מחפשים מתכון מנצח: אפליקציית מתכונים מבית בא במייל תעזור לכם

אפליקציית המתכונים של בא-במייל מספקת לכם מאגר ענק של אלפי מתכונים במבחר גדול של קטגוריות. …

כיצד אני מכניס את כתובת האתר לרשימה הלבנה בחוסם הפרסומות?