יחסי ציבורמאמרים

למה מיתוג על כובע עדיף על מוצרים אחרים?

עומדים למתג את בית העסק באמצעות הדפסה על גבי מוצרי פרסום כאלו ואחרים? בשורות הבאות ריכזנו עבורכם את כל היתרונות הנלווים לפעולת הדפסה על כובעים.

מיתוג על מוצרים הוא אחד מאמצעי הפרסום, השיווק והקד”מ היעילים ביותר עבור כל בית עסק וזאת לנוכח הימצאותם של מוצרי הפרסום בשימוש תדיר וקבוע על ידי קהל היעד. הדפסה על מוצרים המיושמת לצרכי קד”מ על מוצרים שונים או לצרכי פרסום באמצעות אותם מוצרי פרסום מודפסים, מהווה כיום שיטה יעילה, חסכונית ונפוצה למטרות מיתוג של בתי עסק, חברות מסחריות וארגונים שונים.

מבין כל סוגי המוצרים השונים המיועדים למטרות מיתוג, תוכלו למצוא מגוון רחב של יתרונות העומדים לרשותכם במסגרת הליכי מיתוג על גבי כובעים. יתרונות במיתוג על כובע כוללים בין היתר:

5 יתרונות של מיתוג ופרסום באמצעות כובעים

נראות בגובה העיניים

הכובע משמש כאמצעי פרסום יעיל במיוחד מכיוון שהוא משמש לצרכי כיסוי ראשים המצויים תמיד בגובה העיניים של האדם איתם חובש הכובע משוחח או בא במגע. כפועל יוצא מכך, הכובע משמש כמעין פרסומת מהלכת עבור בית העסק, החברה או הארגון שלכם.

מגוון של סוגים שונים

מגוון רחב של סוגי כובעים ממותגים – את המיתוג על גבי הכובעים השונים תוכלו ליישם באמצעות מגוון רחב של סוגי כובעים המצויים בשימוש תקופתי (עונתי) או שימוש יומיומי על ידי קהלי היעד, לרבות, כובעי מצחייה המיועדים לטיולים וכדומה, כובעי צמר המיועדים לחודשי החורף, כובעי מגבעת אלגנטיים ועוד מגוון רחב של כובעים המצויים בשימוש לאורך כל ימות השנה. באמצעות הדפסה על כובעים ממותגים אנו מסוגלים להעביר את המסדר הפרסומי שלנו לקהלים רחבים, בצורה מהירה ומיידית.

 

מבחר של חומרי גלם להדפסה על כובעים

מגוון רחב של כובעים המיוצרים מחומרי גלם שונים ומגיעים בכל הצבעים- את סוגי הכובעים השונים ניתן להשיג כיום בגדלים וצבעים שונים. כובעים אלו מיוצרים מחומרי גלם שונים ההופכים את הכובע לא רק לאמצעי הגנה מפני מזג האוויר אלא גם למעין אמירה עיצובית תדמיתית אותה חובש הכובע מסגל לעצמו.

כפועל יוצא מכך, תוכלו למתג את עצמכם באמצעות כובעים שונים המותאמים לקהלי יעד שונים. היבט נוסף הקשור להיצע הכובעים העומד לרשותכם קשור לאיכויות ההדפסה אותן ניתן להשיג כיום על כל סוגי החומרים מהם מיוצרים הכובעים השונים המיועדים בין היתר למטרות מיתוג. שיטות הדפסה על גבי מוצרי פרסום שונים הלכו והשתכללו במהלך השנים האחרונות וכיום תוכלו להבטיח לעצמכם איכויות הדפסה גבוהות במיוחד על כל סוגי הכובעים השונים.

שימושים מיוחדים

כובעים כאמצעי מיתוג שימושיים במיוחד – רבים מאיתנו מחזיקים ברשותם כובעים שונים אותם הם רכשו או קיבלו לאורך זמן. כובעים אלו מונחים בחלק מהמקרים ברכבנו והם משמשים אותנו למטרות שונות במהלך טיולים, שהייה בחופי רחצה ובריכות שחייה וכדומה.

מיתוג על גבי כובע יאפשר גם לכם למקם את עצמכם ברכבם או בבתיהם של קהלי היעד הרלוונטיים לכם, כאשר גם במקרים בהם הכובע לא נמצא שימוש (הוא מונח ברכב או תלוי על קולב המעילים בכניסה לבית) מאפשר חשיפה של המותג ועל אחת כמה וכמה כאשר הכובע נמצא בשימוש וחבוש על הראש…

מסר ברור ומהיר

המדיה היא המסר – כלל חשוב וידוע בעולם הפרסום קובע כי סוג ואופי המדיה בה אתם עושים שימוש היא המסר הנכון ביותר עבורכם…ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר במוצרי פרסום. כאשר אתם בוחרים למתג את עצמכם באמצעות כובעים אתם בעצם מעבירים מסר סמוי הקשור לאופן השימוש בכובע החבוש על הראש…ובכך אתם ממתגים את עצמכם על גבי מוצר שתמיד יציג ויחשוף אתכם בראש ובראשונה (תרתי משמע).

המאמר נכתב בחסות קרן אור – מוצרי קידום מכירות

לוגו. צילום: יח”צ
תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Back to top button
cheap jerseys from china 
Close
Close

מזהה חוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך בנו על ידי השבתת חוסם המודעות שלך

האתר סגור עקב שבת\חג, נחזור מיד בצאת השבת\החג

היום חג

אנא חזור 08:12