יחסי ציבורמאמרים

יש חשמל באוויר

הקידמה הטכנולוגית מותירה אותנו צמאים לחידושים, עדכונים ושכלולים. ולכן, לעיתים קרובות אנו מרבים להתפתות ולבחור בדגמים בעלי מיתוג יוקרתי שלא מספקים את התמורה או הביצועים שרצינו.

צילום Pixbay

וכיום, לאור מהפכות הצריכה בשוק, הצרכן הנבון מבין שרכישת מוצרי חשמל לבית מוכרחה לעמוד בשני דגשים – פונקציונליות וחיסכון.

מדריך הטיפים המחשמל

ולכן, במאמר זה נציג מספר טיפים שיסייעו לכם לרכוש באדיבות אתר סמסונג בהצלחה:

  • התאמת המוצר לצרכים – אם המוצר שאתם מעוניינים לרכוש נועד לשימוש תדיר, רצוי לרכוש מוצר בנפח חזק וגדול יותר. לעומת זאת, אם המכשיר נועד לצורך שאינו תדיר ויומיומי, תוכלו לרכוש חלופות הוגנות. כך למשל, אם מדובר במשפחה קטנה בעלת נפשות בודדות (למשל, זוג) ואינכם בשלנים ואופים מדופלמים, ייתכן שטוסטר אובן יספק את צרכיכם נאמנה ולא תזדקקו לתנור. ואם בכל זאת, נפשכם חשקה בתנור, תוכלו לרכוש תנור קטן יותר ובעל עוצמה נמוכה יותר.
  • תעודת אחריות – כאשר רוכשים מכשירים חשמליים, ובייחוד אם מדובר במכשירים לפרק זמן הארוך, חשוב לוודא שישנה תעודת אחריות. לכל מכשיר חשמלי ישנו פרק זמן אחר לתעודת האחריות. כך למשל, למכונות כביסה סטנדרטיות ישנה אחריות למשך 7 שנים בדרך כלל. חשוב מאוד לשמור על תעודת האחריות ועל קבלות הרכישה למקרה שבו אכן תזדקקו להפעיל את האחריות.
  • חברת יצרן מוכרת או לא מוכרת? התשובה שתקבלו על השאלה הזו משתנה בהתאם לסוג הרכישה. כאשר רוכשים מוצרי חשמל לבית, חשוב מאוד שלא להתפשר על חברת יצרן מוכרת. כך אתם מבטיחים לעצמכם מוצרים איכותיים יותר ומקטינים את הסיכון לתקלות או לנזקים עתידיים. בדרך כלל, חברות כאלו מציעות תעודת אחריות מרשימה ומקיפה יותר. בנוסף, בחירה בחברה מוכרת מעלה את הסיכוי לכך שבמידה שתזדקקו לפנות לנציגי החברה, תקבלו את המענה ההולם.
  • מבצעים זו מילת המפתח – בדרך כלל לקראת סוף עונה או לרגל חגים ואירועים תקשורתיים, חברות היצרן יוצאות במבצעים כדי למשוך ולעודד את קהל הצרכנים. גם אירועים מחוץ לארץ בדרך כלל זוכים לתהודה כאן בארץ והצרכנים ממתינים לכך בציפייה רבה. בלאק פריידי, בלאק מונדיי ומונדיאל הם דוגמאות נהדרות שחדרו אלינו מחוץ לארץ ואפשרו לנו, הצרכנים, ליהנות מימי הוזלה ומבצעים נוספים. בסוף העונה, חברות היצרן מעוניינות להיפטר מעודפי סחורה ולכן מנצלות את ההזדמנות כדי להוזיל את העלויות על מוצריהן בהנחות לוהטות ומשתלמות.
  • לא חייב לרכוש במועד ההשקה – לאחר מועד ההשקה, בדרך כלל מחיר המוצרים יורד במאות שקלים. לכן, רצוי להמתין במידת הצורך והאפשר כדי ליהנות ממחירים נגישים יותר, כאשר בהלת הקניות פוחתת לה.

האינטרנט של הדברים – IOT

מדובר בטכנולוגיה ששינתה את פני הטכנולוגיה. ה-IOT הוא טכנולוגיה שיוצרת את האפשרות לחבר בין מגוון מכשירים, חפצים ומוצרים אל טכנולוגיה דיגיטלית. אלו מסוגלים לתקשר בינם לבין עצמם או לתקשר עם אנשים. למעשה, מדובר בקפיצת דרך נוספת בהפיכתם של המכשירים לחכמים. הטכנולוגיה הזו עדיין נמצאת בפיתוח אך קיימת במערכת הבית החכם ומאפשרת לנו לשלוט בלחיצת כפתור פשוטה במכשיר הנייד על מכלול המכשירים והמוצרים החשמליים בבית המחוברים למערכת. המערכת הזו אמנם מעט יקרה בטווח הקצר, אך בטווח הארוך היא חסכונית, משתלמת, אקולוגית ומעודדת צרכנות נבונה.

 

תגיות

אולי תקרא גם

Close
Close

בטל את חוסם הפרסומות

האתר פועל בהתנדבות מלאה, וההכנסות נטו מהפרסומות. עליך לבטל את חוסם הפרסומות באתר זה