יחסי ציבורמאמרים

המרת קלטות וידאו – הגיע הזמן לעשות את זה

לאורך שנים שמרתם את הזכרונות שלכם על גבי קלטות וידאו, והייתם בטוחים שתוכלו לצפות בהן מתי שרק תרצו. והנה עוברות השנים, ואתם מתחילים להבין שכל מכשירי הווידאו שהיו לכם בביתכם, כבר אינם, ואין לכם שום דרך לצפות בזיכרונותיכם.

קלטת וידאו

אפשרות אחת היא פשוט לא לעשות כלום בתקווה שביום מן הימים תוכלו להניח את ידיכם על מכשיר וידאו כדי לצפות בכל אותן קלטות. האפשרות הזאת לא באמת רלוונטית, שכן מכשירי הווידאו רק הולכים ומתמעטים והסיכוי שתפגשו מכשיר כזה בעתיד הוא אפסי, המה גם שסרטי הווידאו הולכים ונשחקים ככל שעובר הזמן. האפשרות השנייה היא האפשרות של המרת קלטות וידאו למדיה דיגיטלית, וזאת האפשרות האולטימטיבית.

מה זה המרת קלטות וידאו?

בשנים האחרונות החלו להתפתח שורה של שירותים חדשים, המיועדים להמיר מדיות מיושנות למדיות דיגיטליות חדשות שניתן לצפות בהן באמצעות מחשב. כך למשל, תוכלו לבצע סריקה של התמונות ושל השקופיות שלכם לקבצים דיגיטליים, ואפילו לבצע סריקה של כל אותם נגטיבים ששמרתם לאורך השנים. המרת קלטות וידאו הוא תהליך שבו נעשה שימוש במכשור מיוחד לשכפול קלטות וידאו, כשהשכפול מבוצע בפורמט דיגיטלי. מכשיר ההמרה קורא למעשה את סרט הווידאו וכותב אותו על גבי מדיה דיגיטלית. התוצאה הסופית היא סרטון וידאו בצורת קובץ מחשב, שאותו ניתן להקרין על מחשב, על מסך הטלוויזיה הביתי או על מכשיר נייד. את הסרטון ניתן להעתיק בקלות, לשתף עם חברים ולעשות איתו כל מה שעושים עם קובץ מחשב רגיל.

האם ניתן להמיר את כל סוגי קלטות הווידאו?

שירות המרת קלטות וידאו ניתן עבור כל סוגי הקלטות, לפחות אצל החברות המקצועיות. קלטות VHS, קלטות מיני או כל סוג אחר של קלטת וידאו – הגורם המקצועי המתאים ידע להמיר אותה למדיה דיגיטלית. חברה מקצועית תציע בדרך כלל עוד סט שלם של שירותי המרה לרבות סריקת תמונות, סריקת שקופיות, סריקת נגטיבים וכדומה. חברות אלה מספקות למעשה את כל השירותים הנדרשים לנו כדי להעביר את הזיכרונות הישנים שלנו מהעולם הישן אל העולם החדש, ובתוך כך מציעות לנו את כל הפורמטים האפשריים של המרה.

את תוצרי ההמרה תקבלו בצורת קבצי מחשב גדולים למדי על גבי מדיה דיגיטלית כדוגמת דיסק או זכרון נייד. מומלץ לבצע גיבוי או אפילו מספר גיבויים ולשמור אותם במקום בטוח. מאותו הרגע, כל סרטוני הווידאו שלכם, של הוריכם ושל כל ילדותכם, זמינים לצפייה בלחיצת כפתור במחשב.

לשירות המרת קלטות וידאו: לחצו כאן

תגיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה משתמש בסינון תגובות זבל. למד כיצד לשלוח תגובות תקינות .

מאמרים קשורים

אולי המאמר הזה יעניין אותך

Close
Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker