יחסי ציבורמאמרים

לבחור מחשב נייח לגיימרים

בחירת מחשב נייח לגיימרים יכולה להיות משימה פשוטה במידה והוא מותאם לצרכים האישיים.

צילום pixelz.com

לפניכם הפרמטרים שאותם יש לקחת בחשבון בעת בחירת מחשב לגיימרים, אבל תחילה מה זה בכלל מחשב גיימרים ולמה הוא שונה ממחשב רגיל.

מחשב גיימרים

מחשב גיימרים הוא מחשב שמיועד אך ורק למשחקים. כלומר, היכולות של מחשב זה צריכות להיות מראש גבוהות יותר מאלו של מחשב רגיל, למשל לכלול רכיבים טובים יותר משל מחשב רגיל כמו מעבד עוצמתי ונפח רב בזיכרון. המשמעות היא שיש לקחת 4 פרמטרים בחשבון בעת קנייה של מחשב גיימרים.

  • הכרטיס הגרפי – הכרטיס הגרפי הוא זה שאחראי על הנראות של המשחקים. במקרים של חוסר התאמה ייתכן אפילו שלא יהיה ניתן לראות את המשחקים על המסך.
  • הזיכרון – המשחקים השונים דורשים מקום רב בזיכרון של המחשב. לכן מומלץ לרכוש מחשב עם זיכרון של 8 GB לפחות, אבל מומלץ זיכרון גדול יותר ואפילו 32 GB
  • המעבד – המעבד הוא זה שקובע את קצה פעילות המחשב ולכן עליו להתאים מיועד מראש למשחקים.
  • המסך – המשחקים מרתקים את המשתתפים בהם למסך למשך שעות ארוכות ולכן כדאי להצטייד במסך איכותי.

אז מה עושים?

הדרך הטובה ביותר ליהנות ממשחקים היא לרכוש מחשב נייח. אמנם מחשב מסוג זה נחשב יקר יותר ממחשב נייד, אבל מחשב נייח ניתן לשדרג במהלך השנים. למשל, ניתן לבצע רכישה ראשונית של מרכיבים איכותיים פחות (לא מומלץ אבל אפשרי במידה ויש מגבלות כלכליות) ולהחליף אותם בהמשך.

כדאי גם לרכוש מחשב גיימרים כחלק מחבילה. דוגמא למחשב גיימרים כחבילה מומלצת הוא מחשב GAMING 2 2018.

https://www.pccenter.co.il/product/מחשב-משחקים-gamer-one-2018

מחשב זה עובד דרך מערכות ההפעלה וינדוס 10 PRO)  או HOME  ) וניתן לרכוש בנוסף משטח ג’ל לעכבר ומסך.

איפה רוכשים מחשב גיימרים?

מומלץ לרכוש מחשב גיימרים באמצעות חנות שמתמחה במחשבים. בחנות זו מועסקים אנשי מקצוע שיוכלו לייעץ לכם לגבי התאמת המחשב לצרכים שלכם. כמו כן, הם יוכלו ליידע אתכם לגבי אפשרויות השדרוג, כלומר לעזור לכם להחליט על אילו מרכיבים תוכלו להתפשר לעת עתה בהתאם למגבלות תקציבכם.

חשוב שחנות זו תכלול מחשבי גיימרים של החברות הגדולות והאיכותיות בעולם, שתעניק יחס הוגן ללקוחותיה ושירות אישי. ולא פחות חשוב – מומלץ לפנות לחנות שכוללת גם מעבדת תיקונים למחשבי גיימרים לכל צרה שלא תהיה.

חנות המחשבים הטובה ביותר היא חנות שיש לה סניף פיזי וסניף וירטואלי. כך אתם כלקוחות יכולים להינות מכל העולמות: גם יחס אישי (פנים אל פנים או בטלפון ) הודות לשעות עבודה ארוכות וגם מענה באמצעים מודרניים שונים, למשל מייל ואתר אינטרנט.

עצם קיומו של סניף וירטואלי מאפשר לכם גם לבצע קנייה מקוונת של מחשבי גיימרים – מה שאומר אתם לא מוגבלים מבחינת זמן ויכולים לרכוש אותם בשעות הפנאי שלכם, למשל באמצעות כרטיסי אשראי (עד 36 תשלומים) או פייפאל.

One Comment

  1. לא כתבתם איזה חברות יציבות בשוק לגבי מרכב המחשב לכל חלק וחלק ולא כתבתם סוגים של כרטיסים. הקיבולת למעשה כבר לא רלוונטית כי היום כל מחשב מגיע עם מינימום קיבולת כמו שרשום בכתבה. מה גם שמחשב נייד עם אותם הפרמטרים יעלה יותר ממחשב נייד בעשרות אחוזים.

    סך הכל פרסומת לפיסי-סנטר. כמה אחוזים משלמים לכם על זה?

    בקיצור כתבה פח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Close
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker