יחסי ציבורמאמרים

הזמנת ביטוח דיגיטלי במובייל

תעודת ביטוח לא יכולה להבטיח לנו שלא יהיו בבעיות באוטו או תאונות לא צפויות – את זה איש לא יכול לספק לנו. אבל פוליסת ביטוח, יכולה לבטח אותנו ולסייע לנו לסבול במינימום נזק או קושי – את זה כולנו יכולים לקבל.

צילום: Shutterstock

ישנם לא מעט ביטוחים נפוצים כיום, חלקם, עבור רוב האנשים, הם ממש על תקן חובה, ולא בכדי. לכל מבוטח, בכל תחום ביטוח שיבחר, תותאם פוליסה על פי נתוניו האישיים ועל פי הסעיפים אותם הוא רוצה לכלול בכיסוי הביטוחי.

ביטוח בריאות יכול לכלול כיסוי של ניתוחים מסויימים או תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות, ביטוח דירה יבטיח פיצוי במקרה של שריפה ופריצה ואילו ביטוח רכב, על סוגיו השונים, יכסה מקרים של גניבה, תאונה, פגיעה של הנהג, הנוסעים ו/או גורם שלישי ועוד.

אנשים רבים חוששים לבחור פוליסות שיתבררו כלא מועילות, לא מבינים את הפרטים הקטנים הקובעים את עלות הפוליסה, מודאגים מפני האותיות הקטנות שאיש לא סיפר להם עליהן ובקיצור – לא סומכים על פוליסות הביטוח המוצעות להם. באמצעות הזמנת ביטוח דיגיטלי במובייל, כל החששות הללו ייעלמו כלא היו.

הזמנת ביטוח במובייל

הזמנת ביטוח כיום היא קלה, פשוטה ויעילה יותר מאי פעם, כיוון שגם את פוליסת הביטוח שלכם, כמו שלל דברים אחרים כיום, ניתן לבחור ולהזמין אותם דרך המובייל. אם תיקחו לדוגמא את גו ביטוח רכב, פיתוח דיגיטלי מיוחד מבית הכשרה חברה לביטוח, תגלו שבפרטיות של הבית שלכם, בשקט שלכם ובלי סוכן ביטוח מלחיץ על הראש, אתם יכולים לבחור בדיוק את פוליסת ביטוח הרכב המתאימה לכם.

איך זה עובד? פשוט מאוד. נכנסים לאתר, ממלאים את הפרטים, בוחרים את סעיפי הכיסוי בהם אתם מעוניינים ומקבלים הצעת מחיר, ישירות אל המובייל הנמצא בכף ידכם, בפירוט ובשקיפות מלאה. מכאן, בלחיצה אחת בלבד תוכלו לקבל את ההצעה ומרגע זה והלאה – אתם מכוסים. ואם יש לכם שאלות ומשהו לא ברור – תמיד תוכלו לפנות למענה הטלפוני הזמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

היתרונות של הזמנת ביטוח רכב במובייל

הזמנת ביטוח דיגיטלי במובייל והזמנת ביטוח רכב במובייל בפרט מביאה עמה כל כך הרבה יתרונות, שאחרי שתעשו זאת בפעם הראשונה פשוט לא תצליחו להבין איך עד כה עשו זאת אחרת:

  • ביטוח בזמן קצר יותר – אין צורך לקבוע פגישה עם נציג של חברת ביטוח או לנהל איתו שיחה ארוכה בטלפון, שחצי ממה שיאמר שם אתם כלל לא תספיקו להבין. נכנסים לממשק המובייל, בוחרים את הביטוח המתאים לכם ותוך מספר דקות אתם מכוסים.
  • בלי לחץ להחליט – אם, לעומת זאת, תרצו לקחת את הזמן, להתעמק בפוליסה, לקרוא את כל הסעיפים ולחשוב על זה קצת, עם הזמנת ביטוח רכב במובייל אין סוכן שיושב לכם על הראש ומבקש תשובה, מלחיץ אתכם לקבל החלטה וגורם לכם להסכים למשהו שאתם עוד לא שלמים איתו. ההחלטה שלכם, בקצב שלכם.
  • שקיפות מלאה – אין יותר צורך לחשוש מהאותיות הקטנות או מפרטים שלא חלקו איתכם. הפוליסה מונחת לפניכם במלואה, בשקיפות מלאה, כך שתוכלו להתעמק בפרטים, לחשוב ואפילו להתייעץ עם בן משפחה קרוב ובסופו של דבר להגיע להחלטה כשאתם מבינים בדיוק על מה אתם משלמים וכמה.
  • במחירים נמוכים יותר – שיחות עם נציגי חברת ביטוח יקחו בחשבון תמיד את אופציית ההתמקחות, ולכן ההצעות יתחילו תמיד מסכום גבוה יותר. כשאתם מזמינים ביטוח רכב במובייל, אתם חוסכים לחברה את עלות הנציג, ומבטלים מראש את אופציית המשא ומתן, ולכן מקבלים מחירים אטרקטיביים במיוחד.
  • הזמנה ב-ק-ל-ו-ת – הזמנת ביטוח בממשק הידידותי והנוח של גו מובייל, למשל, יאפשר לצעירים וגם למבוגרים הזמנת ביטוח בזמן קצר. שלבי הפעולה ברורים, פשוטים להבנה, והממשק יוביל אתכם צעד אחר צעד בקלות ובמהירות אל בחירת הפוליסה ואישורה.

אין צורך לבזבז זמן יקר וכסף מיותר על הצעות מעורפלות של נציגי חברות ביטוח. באמצעות הזמנת ביטוח רכב במובייל אתם אלו שקובעים את הכללים, בקיאים בכל סעיף ובכל החלטה, ובוחרים בקלות ובמהירות את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

מאמרים קשורים

Back to top button
Close
Close

מזהה חוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך בנו על ידי השבתת חוסם המודעות שלך